Види багать

Види багать – важливі для засвоєння знання та навички, що допоможуть раціонально використовувати весь потенціал вашого вогню.

Досі в рубриці “Вогонь” ми публікували, переважно, загальну інформацію про вогонь: організацію місця, заготівлю дров, розведення багаття, трикутник вогню тощо. Це більше теоретичні знання й довідкова інформація. Від сьогодні ми також звернемо увагу на різноманітні види багать: їх особливості, сильні та слабкі сторони, призначення та практичне застосування попередніх фонових знань.

Але, перш ніж говорити за види багать, коротко зупинимося на простому правилі, яке варто запам’ятати:

Інфо

90% успіхів при розведенні вогню залежать від попередньої підготовки!

Якщо ви припуститеся помилок на етапі підготовки, то ваше багаття не займеться, незалежно від того яким чином у ньому було складено дрова. Саме тому ми й фокусувалися на фундаментальних теоретичних знаннях про заготівлю дров та організацію багаття до цього.

Види багать - secretsquirrel.com.ua

В підготовку до займання багаття входить безпечне поводження з інструментами (пилкою, сокирою, ножем), правильний вибір та підготовка місця для багаття, заготівля дров з урахуванням температури горіння, й розуміння механізмів підтримки процесу горіння. Від цього буде залежати як легко та швидко ваші трут, розпал та паливо займуться та перетворяться на самодостатнє багаття.

А от види багать – це вже спосіб практичного застосування самодостатнього багаття задля досягнення певної мети. Незалежно від обраного інструменту запалювання (сірники, запальнички, кресала, лінзи Френеля тощо) розгораються всі багаття однаково. Але саме обраний вид багаття буде визначати з якою швидкістю ви будете споживати паливо, випромінюватиме воно більше тепла чи світла, та чи буде обраний вид комфортним для освітлення, приготування їжі, обігріву чи сушіння одягу і спорядження. Тому ці знання й розуміння переваг та недоліків кожного виду багаття й забезпечать вам досягнення поставленої мети.

Тож, якщо вас цікавлять види багаття та їх раціональне застосування ласкаво просимо в наші подальші публікації.

Види багать - secretsquirrel.com.ua
Багаття “Курінь
Види багать - secretsquirrel.com.ua
Багаття “Тайгове
Види багать - secretsquirrel.com.ua
Багаття “Колодязь
Види багать - secretsquirrel.com.ua
Багаття “Камін
Види багать - secretsquirrel.com.ua
Багаття “Зірка
Види багать - secretsquirrel.com.ua
Багаття “Плита
Багаття “Траншея
Багаття “Дакота
Багаття “Підведена плита
Багаття “Перевернуте
Багаття “Неправильна нодья
Багаття “Фінська свічка

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *