Про нас

Чому?

Воля до життя здатна завести людину дуже далеко. Ми віримо, що ця воля, підкріплена теоретичними знаннями, практичними навичками та відповідним спорядженням заведе вас ще далі, та дозволить прожити ще довше. Ми визнаємо, що здолати можливі загрози можемо лише ми самі, тому намагаємося передбачати їх та готуємося їм протидіяти.

Як?

Ми пишемо про туризм, кемпінг, треккінг, бушкрафт (bushcraft) та виживання (survival), й дотримуємося наступних принципів:

  • Оригінальний контент: авторські тексти, фото та відео. Ніяких репостів з неперевірених джерел, публікації уривків з давніх книжок, ніякого рерайтингу.
  • Перевірка спорядження та технік виживання на власному досвіді. Якщо ми про це пишемо – ми пробували це на собі, робили це власними руками.
  • Висвітлення складних тем від простого до складного.
  • Доступність матеріалів для новачків та читачів з досвідом.

Що?

  • Ми збираємо, структуруємо та публікуємо інформацію про бушкрафт та виживання.
  • Ми тестуємо та оглядаємо туристичне спорядження, тактичне спорядження, товари для виживання тощо, й ділимося досвідом експлуатації, рекомендаціями з застосування.
  • Ми відвідуємо тематичні заходи: виставки, курси, тренінги, семінари й розповідаємо про їх зміст, організаторів та учасників.

Думки про нас

Мені дуже подобається, що ви даєте багато інформації на базі концепцій та протоколів\алгоритмів з їх розкриттям детальними статтями. На більшості інших ресурсів такого немає. Здавалося б багато вже знаєш, але саме ваша подача дозволила багато розкласти в голові “по поличках”. Мені здається ваш ресурс хороший саме тим ЯК ви подаєте інформацію.

Євгеній

Читач

Дякую за ваші публікації, вами робиться величезна робота – один з найкращих ресурсів інформації.

Ярослав Божков

Читач

Залип на вашому сайті на кілька годин. Ви робите дуже потрібну роботу. На жаль, тема виживання скомпрометована великою кількістю бакланів. Ваш сайт – ковток чистого повітря.

Сергій Вишневський

Винахідник мачете “Вовкулака

Я радіоаматор. Ваші статті про використання радіоаматорського зв’язку, в тому числі й технологію APRS, поза будь-якою конкуренцією. Дуже дуже круто. Дякую!

Анонім

Читач

Зворотний зв’язок

Виникли питання чи хочете зв’язатися з нами – пишіть на пошту info@secretsquirrel.com.ua. Також можете використовувати наші сторінки в соціальних мережах.