Огляд заплічника 5.11 UCR Slingpack

5.11 UCR Slingpack – найбільший контейнер для транспортування медичного обладнання в лінійці 5.11 UCR System. 

5.11 UCR Slingpack розробляли з залученням та на потреби парамедиків, які працюють в якості приданих медичних працівників при поліцейських підрозділах SWAT та інших сил антитерору.

Згідно з протоколом TECC та алгоритмом THREAT, медичні працівники залучаються під час штурму та проведення зачистки і можуть заходити в зону ризику разом із силами правопорядку. Під час зачистки їм доводиться транспортувати із собою медичні засоби для надання допомоги потерпілим прямо на місці поранення, та підготовки цих потерпілих до евакуації в безпечне місце. Лінійкою UCR для евакуації передбачені ноші 5.11 UCR Litter, а от за транспортування усього необхідного медичного приладдя відповідає 5.11 UCR Slingpack, наділений наступними особливостями.

  • Можливість швидкого переміщення заплічника зі спини на живіт без знімання лямок.
  • Швидкий доступ до основного відділення.
  • Чотири компресійні стропи.
  • Дві ручки для транспортування.
  • Фурнітура Duraflex.
  • Блискавки YKK.
  • Основний матеріал: нейлон щільністю 1050D.
  • Доступні кольори: Black, Sandstone, Storm.
  • Розміри (см.): 23 42 х 17 (ширина\висота\глибина).
  • Вага: 1,09 кг.

Детальніше розглянемо 5.11 UCR Slingpack на прикладі заплічника в кольорі Storm.

5.11 UCR Slingpack: вигляд спереду - secretsquirrel.com.ua

5.11 UCR Slingpack – це заплічник-слінгер загальними розмірами 23 см. х 42 см. х 17 см. (ширина\висота\глибина) у вертикальній орієнтації. Про способи його транспортування я ще розповім окремо трохи згодом, а поки розглянемо його зовнішні конструктивні особливості.

Спереду, як і на інших елементах лінійки 5.11 UCR, знаходиться панель LaserCut на сім колонок і чотири ряди, які прорізані в липучці розмірами 27,5 х 10 сантиметрів (ширина\висота). На цю панель можна фіксувати як органайзери на липучці, так і окремі підсумки, що сумісні з LaserCut та PALS інтерфейсами. Вміст цих підсумків (ножиці, стропорізи, ліхтарі тощо) можна додатково підстрахувати, прив’язавши їх темляками до петлі, що пришита у верхній частині платформи. Таким чином ви захистите їх від втрати, якщо вони випадуть з підсумка, чи ви впустите їх із рук.

За липучкою, з обох боків та знизу заплічника, видніються пластикові фастекси, якими фіксуються чотири компресійні стропи заплічника. З їх допомогою можна відрегулювати розміри 5.11 UCR Slingpack якщо він заповнений не повністю, чи зафіксувати додаткове спорядження зовні нього. Надлишкова довжина компресійних строп утримується еластичними петлями.

Також на передній та верхніх стінках знаходиться велика блискавка з двома Т-подібними бігунками, яка дозволяє отримати доступ у внутрішній простір заплічника.

5.11 UCR Slingpack: вигляд зверху - secretsquirrel.com.ua

Зверху, на відкидній передній стінці 5.11 UCR Slingpack знаходиться пласка кишеня габаритами 26 см. х 19 см. (ширина\висота). В ній доречно буде розмістити невеликі предмети першої необхідності, до яких потрібен відносно швидкий доступ. Гарний приклад – оглядові рукавички, записники, чи блокноти-пам’ятки з видруками протоколів.

Над горловиною цієї кишені на фото вище можна помітити невелику секцію, відділену швом. Аналогічна секція присутня і трохи нижче панелі LaserCut на передній стінці заплічника. За швом у цих секціях приховані половинки магніту, які кріпляться одна до одної якщо відкинути кришку основного відділення. Аби скористатися магнітами – потягніть бігунки блискавки в протилежні сторони та не роз’єднуйте фастекси компресійних строп. Верхню кришку в такому випадку можна буде відкинути, а магніт буде утримувати її у відкритому стані. Здавалося б дрібничка, але при роботі в забруднених рукавицях – вельми зручна річ, адже не треба притримувати відкриту кришку чи додатково фіксувати її липучками, фастексами тощо.

5.11 UCR Slingpack: вигляд ззаду - secretsquirrel.com.ua

Лямка у 5.11 UCR Slingpack одна. ЇЇ ширина плавно звужується з 14,5 сантиметрів біля основи до 7 см. зі сторони пластикового фастексу. Посередині лямки розміщена невелика секція LaserCut інтерфейсу в два ряди і чотири колонки шириною 13,5 сантиметрів. До LaserCut комірок цієї панелі кріпиться стабілізаційна стропа. Також сюди можна зафіксувати допоміжні підсумки на PALS чи LaserCut. В них можна розмістити пріоритетне спорядження, доступ до якого потрібен без знімання чи прокручування заплічника.

По обидві сторони від LaserCut панелі знаходяться ще дві стропи, під якими можна пропустити шланг питної системи або кабелі комунікаційного обладнання.

В нижній частині лямки знаходиться широка пластикова пряжка виробництва Duraflex, що дозволяє швидко скинути 5.11 UCR Slingpack в разі потреби.

5.11 UCR Slingpack: лямка - secretsquirrel.com.ua

Взагалі, щодо заплічників-слінгерів існує поширена думка щодо способу їх знімання. Більшість людей робить це наступним чином: розстібує менший фастекс стабілізаційної стропи, а потім перекидає лямку заплічника через голову. Прискорюється цей процес зазвичай демонтажем стабілізаційної стропи, що можна зробити й з 5.11 UCR Slingpack також. Цей спосіб працює при побутовому використанні, коли заплічник не перевантажений спорядженням і ви не використовуєте захисне спорядження (бронежилетів, шоломів тощо). У тактичному спорядженні, коли на голові у вас шолом з різноманітними аксесуарами (навушниками, окулярами, камерами, ліхтарями тощо) зняти так заплічник-слінгер дуже складно. Насправді, в подібній ситуації, зніматися він має розстібанням великого фастексу і подальшим скиданням заплічника з плеча.

Але від лямки та способу знімання повернімося до зовнішнього огляду заплічника.

5.11 UCR Slingpack: задня зовнішня кишеня - secretsquirrel.com.ua

Ззаду 5.11 UCR Slingpack за сітчастою стінкою розташована пласка кишеня розмірами 40 см. х 16 см. (ширина\висота). Горловина кишені фіксується липучкою в центрі. Сама кишеня чимось нагадує кишеню з задньої стінки 5.11 UCR Thigh Rig. Окрім транспортування пласких предметів типу м’яких шин SAM Splint 2, сітка також впливає на циркуляцію повітря в області спини, коли заплічник знаходиться ззаду.

5.11 UCR Slingpack: задня внутрішня кишеня - secretsquirrel.com.ua

Трохи вище горловини сітчастої кишені знаходиться блискавка, крізь яку можна отримати доступ в окрему пласку кишеню розмірами 39 см. х 21 см. (ширина\висота). Зовнішня стінка цієї кишені пом’якшена, а внутрішня оснащена петлями з широкої еластичної стропи. Ширина петель ближчих до центру кишені – 8 см., тих що далі – 6 см.

В еластичних петлях знайдеться місце великим бандажам шириною 6-8 дюймів. Широкі та абдомінальні бандажі застосовуються не так часто, тож можна перенести їх сюди, аби вони не блокували доступ до більш вживаних засобів. Також ці петлі можна використати для розміщення чотирьох магазинів до гвинтівок AR серії. При переміщенні заплічника на живіт, ви зможете швидко ними скористатися. Знадобиться коли окрім медичних засобів вам доведеться транспортувати ще й додатковий боєкомплект.

5.11 UCR Slingpack: вигляд знизу - secretsquirrel.com.ua

Знизу 5.11 UCR Slingpack знаходяться два пластикові фастекси, до яких фіксуються компресійні стропи. Ми вже згадували про них вище, але нижні стропи мають дещо більший запас довжини. Цей запас дозволяє використовувати їх для фіксації додаткового спорядження ззовні заплічника. Для прикладу, ними можна фіксувати 5.11 UCR Litter чи інші евакуаційні ноші. Поза роботою вони також можуть утримувати елементи верхнього одягу, парасольки, штативи для фототехніки тощо.

5.11 UCR Slingpack: вигляд збоку - secretsquirrel.com.ua

Зліва, бокова стінка слінгера має ручку для перенесення, аналогічну тій, що знаходиться зверху. Це широка м’яка ручка для перенесення заплічника у вертикальній орієнтації. Крім того, взявшись за неї, 5.11 UCR Slingpack доволі легко переміщувати зі спини на живіт та навпаки, що можна зробити одним рухом лівої руки.

Із зовнішніх особливостей, певно, все, тому перейдімо до знайомства із внутрішньою організацією 5.11 UCR Slingpack. Для доступу у внутрішній простір вам знадобиться розстібнути бічні компресійні стропи та потягнути за Т-подібні бігунки основної блискавки.

5.11 UCR Slingpack: передня стінка - secretsquirrel.com.ua

На передній стінці зсередини 5.11 UCR Slingpack розташована сітчаста кишеня та панель з липучки.

Розміри сітчастої кишені складають 34 см. х 9 см. (ширина\висота), а доступ всередину забезпечують дві блискавки. Вони забезпечують можливість відкрити сітчасту кишеню у випадках коли кришка заплічника частково відкинута, і утримується магнітами, так і коли вся вона звисає донизу. Краще за все тут буде розмістити різноманітні пріоритетні дрібнички: рукавички, серветки, пластирі, маркери, тощо.

Під сітчастою кишенею знаходиться площина з липучки розмірами 32 см. х 12 см. (ширина\висота). Поза липучкою розташована жорстка вставка, яка не дозволяє передній стінці складатися по ширині. Зроблено це для того, щоб відкинута стінка не згорталася під вагою вмісту і він не випадав через це назовні. В липучці зроблені 16 отворів, які розташовані рядами по 2 отвори з інтервалом близько 7,5 сантиметрів один від одного. Крізь отвори діагонально пропущені відрізи шоккорду червоного кольору, які дозволяють кріпити вміст як в горизонтальній, так і вертикальній орієнтації. Такий метод фіксації вже знайомий вам по нашому огляду 5.11 UCR Thigh Rig, і дозволяє кріпити джгути, бандажі, перев’язувальні пакети, бинти тощо. Ви також можете отримати доступ до зворотної сторони липучки, де можна відрегулювати ступінь натягнення шоккорду.

5.11 UCR Slingpack: задня стінка - secretsquirrel.com.ua

На задній стінці розташоване відділення розмірами 39 см. х 16 см. х 8 см. (ширина\висота\глибина) з м’якими стінками, що захистять делікатний вміст від механічних пошкоджень. На його передній площині, симетрично до передньої стінки, розташована липучка розмірами 40 см. х 12 см. (ширина\висота). В ній пропущені такі самі хрестоподібні петлі з червоного шоккорду для фіксації медичного спорядження.

Всередині відділення вся внутрішня поверхня вкрита липучкою з дрібним ворсом. В комплекті з 5.11 UCR Slingpack вам дістануться дві стінки, які здатні кріпитися до липучки. Одна з них пласка, та має розміри 8 х 14 см. (ширина\висота). Вона кріпиться до передньої та задньої стінки відділення. Друга дозволяє відгородити секцію розмірами 11 х 14 х 5,5 см. (ширина\висота глибина) біля будь-якої стінки. Окрім комплектних стінок ви також можете використати будь-які органайзери сумісні з липучкою.

5.11 UCR Slingpack: наповнення - secretsquirrel.com.ua

Використовуючи комплектні засоби, в 5.11 UCR SlingPack медичне спорядження можна організувати різними способами. На фото вище м’яку кишеню використано для організації еластичних бинтів, оклюзійних та протиопікових пластирів, гемостатичних бинтів, шини і рятувальних ковдр. За потреби туди ж можна додати мішок для штучної вентиляції легень та рідини для внутрішньовенних вливань.

Шоккорд було використано для фіксації джгутів NAR Combat Application Tourniquet (C-A-T) та SWAT-T Touniquet, бандажів FirstCare Emergency Bandage 4″ і перев’язувальних засобів. Їх можна застосовувати одразу після відкидання передньої стінки заплічника.

В сітчастій кишені знайшлося місце декомпресійним голкам NAR ARS Needle Decompression Kit, повітропроводам Rusch, маркерам, рукавичкам, картам потерпілих тощо.

На додачу до висвітлення зовнішніх та внутрішніх особливостей конструкції 5.11 UCR SlingPack, варто також згадати можливі способи транспортування.

5.11 UCR Slingpack на користувачі: фіксація на спині - secretsquirrel.com.ua

Основний спосіб – транспортування на спині як заплічник-слінгер. Одним рухом лівої руки 5.11 UCR Slingpack можна перекинути зі спини на живіт, розстібнути блискавку основного відділення і приступити до надання допомоги з такого положення.

5.11 UCR Slingpack на користувачі: фіксація на поясі - secretsquirrel.com.ua

На додачу можна використовувати 5.11 UCR Slingpack як butt pack, розмістивши його довкола пояса. В такому випадку його зручніше транспортувати на попереку, а в робочий стан приводити поворотом заплічника навколо поясу. Як бачите, кришку основного відділення також можна віткрити для доступу до вмісту. Такий спосіб транспортування може знадобитися коли спина вже зайнята великим заплічником, чи чохлом для перенесення жорстких ношів типу NAR Talon II Model 90C, чи транспортного щита.

Загалом, в будь-якому з варіантів використання якість виконання, гарні організаційні можливості, загальний комфорт та зручність використання 5.11 UCR Slingpack послужать вам добру службу як для використання за призначенням, так і в якості щоденного супутника в місті.

Дякуємо магазину prof1group.ua за зразок, наданий для сьогоднішнього огляду.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *