Огляд оклюзійного пластиру PMI Halo Chest Seal

HALO Chest Seal — оклюзійний пластир від компанії Progressive Medical International (PMI), визнаний комітетом TCCC як один з найефективніших засобів боротьби з відкритим пневмотораксом.

Головне завдання PMI HALO Chest Seal — блокувати місце проникаючого ураження, через яке всередину плевральної порожнини потерпілого проникає повітря з довкілля, і таким чином протидіяти розвитку пневмотораксу та колапсу легені.

Для виконання цього завдання PMI HALO Chest Seal наділений наступними особливостями:

 • Виготовлено без використання латексу.
 • Комплект з двох пластирів для блокування вхідного і вихідного отворів при вогнепальних пораненнях.
 • Особливий адгезивний склад, що забезпечує чудове прилипання до шкіри.
 • Зручні прихватки для відклеювання.
 • Можливість використання при температурах в межах 0 — 60 градусів Цельсія.
 • Розміри (см.): 27,4 х 19 x 0,5 (висота\ширина\глибина)
 • Вага: 45 г.
Огляд оклюзійного пластиру PMI Halo Chest Seal - secretsquirrel.com.ua

Постачається PMI HALO Chest Seal у герметично запакованому пакеті із застібкою, яку після відкриття можна повторно використати для зберігання пластиру, що не був використаний. Особливо актуальним це буде у випадках коли присутній лише вхідний отвір, і використовувати обидва пластирі з комплекту немає потреби.

Інфо

Саме пакування, до слова, також може використовуватися в якості компонента для герметизації оклюзійної пов’язки, у випадках коли обидва пластирі вже використані на інших потерпілих, яким ви надаєте допомогу.

Конструктивні особливості PMI Halo Chest Seal

Огляд оклюзійного пластиру PMI Halo Chest Seal - secretsquirrel.com.ua

Всередині пакування знаходиться основа із плівки, на яку наклеєні два оклюзійні пластирі PMI HALO Chest Seal пелюсткоподібної форми. Чому два? Тому, що травматичні і вогнепальні поранення, при яких розвивається пневмоторакс, найчастіше мають два отвори: вхідний і вихідний. Якщо ж вам доводиться мати справу не з наскрізним пораненням (які згідно із статистикою складають близько 15% від загальної кількості вогнепальних поранень), тоді, використовуючи один комплект PMI Halo Chest Seal ви зможете надати допомогу двом потерпілим.

Площа PMI Halo Cheast Seal підібрана таким чином, щоб закривати вихідний отвір навіть від великих калібрів. Для кращого розуміння розмірів пластирів поряд із ними я поклав запальничку BIC Mini.

Клейка основа має спеціальний адгезивний склад з гідрогелю, який забезпечує приклеювання до шкіри навіть якщо вона брудна, змочена водою, потом, кров’ю чи іншими рідинами.

Застосування PMI Halo Chest Seal

Для надання першої допомоги при відкритому пневмотораксі і блокування отворів за допомогою PMI HALO Chest Seal вам достатньо виконати наступні дії.

 • Очистити місце поранення від крові та інших рідин задля покращення зчеплення поверхонь.
 • Дістати PMI HALO Chest Seal з пакування.
 • Відклеїти пластир від основи із плівки, використовуючи спеціальні прихватки.
 • Клейкою стороною прикласти PMI HALO Chest Seal до отвору рани так, щоб воно було розташоване в центрі пластиру.
 • Притиснути пластир до місця ушкодження.
 • Використовуючи м’який тиск, вирівняти пластир, слідкуючи за тим, щоб він прилип по всьому діаметру.
 • За потреби зафіксувати пластир за допомогою еластичного бинта чи давлячої пов’язки.
 • Повторити усі кроки для другого (вихідного чи вхідного) отвору, якщо він присутній.

Після застосування PMI HALO Chest Seal, пневмоторакс може перейти із відкритої форми в закриту, тому потерпілий потребує термінового доправлення до медичного закладу задля проведення належної діагностики та профільного лікування.

Оклюзійний пластир PMI HALO Chest Seal, представлений в огляді, було придбано у магазині paramedic.com.ua.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: