Огляд рукавичок NAR Black Talon Gloves

Black Talon Gloves від North American Rescue – оглядові рукавички для обстеження і надання першої допомоги на полі бою.

Латексні рукавички задумувалися для використання в стерильних операційних, і покликані забезпечувати максимальну передачу тактильних відчуттів. В польових умовах такі тонкі рукавички не витримують навантажень. Вони рвуться при активних пересуваннях, роботі зі спорядженням, транспортуванні поранених тощо.

Бригадам швидкої допомоги, рятувальникам, військовим і всім, хто проводить медичні огляди в полі потрібен надійніший захист. Тож оглядові рукавички мають вищу щільність, а їх головне завдання – захист від потрапляння інфекційних захворювань через контакт із рідинами тіла потерпілого.

Важливо!

Оглядові рукавички, як і плівка-клапан для СЛР – обов’язкові елементи захисту людини, що надає першу допомогу.

NAR Black Talon Gloves – це тактичні оглядові рукавички від американської компанії North American Rescue. Їх характерна особливість – чорний колір, що не демаскує користувача в умовах ведення бойових дій. А протистояти інтенсивним навантаженням їм допомагають наступні особливості.

 • Додаткове посилення в області долоні для протидії розтягненню, протиранню чи розривам.
 • Довжина: 30 см.
 • Товщина пальців: 0,20 мм.
 • Товщина долоні: 0,15 мм.
 • Товщина манжетів: 0,11 мм.
 • Високий манжет для збільшення площі захисту від потрапляння крові і інших рідин на вашу шкіру.
 • Висока чутливість завдяки текстурованим кінчикам пальців.
 • Не містять латексу.
 • Основний матеріал: нітрил.
 • Доступні кольори: Black.
 • Доступні розміри: S, M, L і XL (докладніше про вибір розміру дивитися тут).
Огляд рукавичок NAR Black Talon Gloves - secretsquirrel.com.ua

Рукавички NAR Black Talon Gloves виготовлені з нітрилу, який значно витриваліший за латекс. На відміну від латексу, який ще й містить натуральні соки каучукових дерев, нітрил – повністю синтетичний матеріал. Тож він не викликає алергічних реакцій, чи подразнень при тривалому носінні.

Огляд рукавичок NAR Black Talon Gloves - secretsquirrel.com.ua

Манжети NAR Black Talon Gloves довші ніж у хірургічних рукавичок. Як видно на фото вище, довжини манжета достатньо аби закрити зап’ястковий суглоб разом із годинником, чи іншими аксесуарами. Довші манжети також полегшують процес вдягання і знімання коли секунди мають значення. Також рукавички не мають поділу на ліву і праву, що також дозволить зекономити кілька секунд.

Огляд рукавичок NAR Black Talon Gloves - secretsquirrel.com.ua

Пальці NAR Black Talon Gloves мають текстуроване покриття. Воно нанесене довкола, і забезпечує якісне тактильне сприйняття та краще зчеплення з предметами. Особливо актуальним це буде коли будете тримати в руках мокрі речі, або поверхня пальців буде змочена кров’ю, потом чи іншими рідинами.

На пальцях товщина рукавичок найбільша, і складає 0,20 мм. Для порівняння товщина долоні – 0,15 мм., а манжетів – 0,11 мм. Пов’язано це із тим, що саме пальцями ви найбільше будете контактувати із оточенням та з тілом потерпілого. Тож тут вам знадобиться найбільше захисту від механічних ушкоджень, подряпин чи проколів.

Огляд рукавичок NAR Black Talon Gloves - secretsquirrel.com.ua

Окремо зазначу той факт, що NAR Black Talon Gloves, не пакуються стерильними. Відкривання стерильного пакування в польових умовах автоматично робить вміст нестерильним, тож нагальної потреби у цьому немає.

Загалом, NAR Black Talon Gloves міцні, еластичні та комфортні. Вони не викликають алергій та подразнень, та повністю блокують можливі шляхи потрапляння інфекційних захворювань крізь мікроскопічні ушкодження шкіри ваших рук.

Оглядові рукавички NAR Black Talon Gloves, представлені в огляді, було придбано в магазині paramedic.ua.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *