Огляд підсумка 5.11 UCR Thigh Rig

5.11 UCR Thigh Rig — подальший розвиток концепції, закладеної в 5.11 UCR IFAK Pouch, зі змінами та доповненнями.

Правоохоронцям та медикам, які реагують на виклики з масовими травмами, терактами та випадками з активними стрільцями, доводиться нести на собі велику кількість захисного спорядження, медичного приладдя та спецзасобів. Місця на бронежилеті чи плитоносці для розміщення всього цього обладнання подекуди замало. Тоді на допомогу приходять додаткові модульні платформи як 5.11 UCR Thigh Rig.

Як і в випадку з 5.11 UCR IFAK  Pouch, для 5.11 UCR Thigh Rig алгоритм THREAT відводить місце на перших двох етапах: придушення загрози та контролю кровотеч. Для виконання цих двох завдань в конструкції цієї платформи на стегно й передбачені дві окремі секції: одна для транспортування боєкомплекту, друга — для медичного обладнання. Крім цього, конструкцією підсумка передбачені наступні особливості.

  • Окремі секції для транспортування боєкомплекту та медичного приладдя.
  • Гнучке регулювання положення підсумку на стегні.
  • Фурнітура Duraflex.
  • Блискавки YKK.
  • Основний матеріал: нейлон щільністю 1050D.
  • Доступні кольори: Black, Sandstone, Storm.
  • Розміри (см.): 20 х 20 х 11 (ширина\висота\глибина).

Далі в огляді представлений підсумок 5.11 UCR Thigh Rig в кольорі Storm.

5.11 UCR Thigh Rig: вигляд спереду та ззаду - secretsquirrel.com.ua

Спереду підсумок 5.11 UCR Thigh Rig має панель з інтерфейсом LaserCut на чотири ряди і чотири колонки. Отвори прорізані безпосередньо в липучці розмірами 15 см. х 10 см. (ширина\висота), яка дозволяє фіксувати не лише підсумки, сумісні з PALS та LaserCut, а й широкий спектр медичних знаків розрізнення. Ця панель також буде гарним місцем для монтування допоміжних підсумків для медичного приладдя: джгутів, ножиць, рукавичок тощо.

Подібно до 5.11 UCR IFAK Pouch, зверху в центрі до панелі пришита стропа, яку можна використати як точку фіксації темляків та ретракторів, які захистять зовнішнє спорядження від втрати. На фото вище також помітні два дренажні отвори в дні передньої секції підсумка.

Ззаду 5.11 UCR Thigh Rig, на відміну від 5.11 UCR IFAK, не має жодних елементів кріплення Slick Stick Speed. Натомість тут розміщена пласка кишеня зі стінкою з об’ємної сітки. Всередині цієї кишені знаходяться елементи регулювання кріплення на стегно, до яких ми повернемось трохи згодом.

5.11 UCR Thigh Rig: комплект поставки - secretsquirrel.com.ua

Комплект 5.11 UCR Thigh Rig включає сам підсумок, стропу на стегно, та невеликий пакет із липучками, які використовуються для організації внутрішнього простору підсумка.

Стропа для фіксації підсумку на стегні кріпиться до нього двома пластиковими карабінами від Duraflex, і застібується фастексом від того ж виробника. Один край виконаний з еластичної стропи. Еластичність дозволяє стропі адаптуватися під рухи користувача, адже об’єм стегна змінюється залежно від положення ніг. Налаштування по об’єму здійснюються завдяки пластиковій пряжці з двома щілинами, яка розташована в центрі стропи.

Також на внутрішній поверхні стропи виступають гумові волокна. На фото вище їх легко відрізнити за кольором. Завдання цих волокон — збільшувати тертя та щеплення стропи з одягом, обмежуючи небажане зміщення і прокручування підсумку навколо стегна.

5.11 UCR Thigh Rig: вигляд ззаду - secretsquirrel.com.ua

Зовнішню поверхню задньої стінки виділено під пласку кишеню з об’ємної сітки розмірами 18 х 17 см. (ширина\висота). Об’ємна сітка покращує циркуляцію повітря, завдяки чому ноги, навіть під щільно притягненим підсумком, будуть пріти відчутно менше. Горловина цієї кишені фіксується липучкою, а для прискорення доступу вона має текстильну прихватку. Цю кишеню буде зручно використовувати для транспортування пласких предметів типу довідників з надання першої невідкладної допомоги, записників тощо.

Всередині сітчастої кишені знаходиться два важливих елементи регулювання. Перший — це широка вертикальна стропа на липучці. Вона дозволяє досягти оптимального розміщення панелі по вертикалі. Якщо ви хочете аби панель знаходилася вище, надлишкову довжину стропи можна заховати в самій кишені. Другий — невеличка стропа, яка на фото вище розміщена поряд в моїм вказівним пальцем. Вона відповідає за регулювання глибини підсумка. Аби краще продемонструвати її значення трохи змінимо ракурс.

5.11 UCR Thigh Rig: вигляд зверху - secretsquirrel.com.ua

Зверху добре видно секцію для транспортування боєкомплекту, яка знаходиться ближче до задньої стінки підсумку. Розміри цієї кишені становлять 17 см. х 16 см. (ширина\висота), а глибина залежить від регулювальної стропи. В затягненому положенні вона становить 3 сантиметри, і дозволяє розмістити два магазини під гвинтівки AR серії. Якщо відклеїти регулювальну липучку і розтягнути підсумок — глибина збільшиться до 6 сантиметрів, а секція зможе вмістити вже чотири магазини AR серії. Звісно, магазини можна замінити бандажами чи перев’язувальними матеріалами, але здатність до розширення все одно радує.

Окрім регулювання по глибині, секція для перенесення боєкомплекту пропонує чотири еластичні стропи, які розділяють внутрішній. Ними магазини притискаються до стінок секції і надійно фіксуються так, аби вони не гриміли при активному русі і не перемішувалися при зміні положень. Для додатково захисту вмісту від втрати, в верхній частині секції розміщені ще два перехресні відрізи з шоккорду. Ними верхній край магазинів притискається до дна секції. Для виймання магазину вам доведеться посунути шоккорд в сторону, для чого можна використати дві великі текстильні прихватки. Верхня поверхня прихватки має текстуровані секції, які добре відчутні навіть руками у рукавицях

За бажання шоккорд можна демонтувати зовсім. Швидкість виймання магазинів від цього лише збільшиться, але розміщати більш як два магазини всередині 5.11 UCR Thigh Rig при цьому я б не радив.

5.11 UCR Thigh Rig: кишеня для боєкомплекту - secretsquirrel.com.ua

На фото вище демонструється використання 5.11 UCR Thigh Rig для транспортування двох та чотирьох магазинів. Варто зазначити, що при розширенні до чотирьох магазинів, через вигин внутрішньої перегородки між секціями, вам може довестися зменшити кількість медичного спорядження всередині передньої секції. Тож за балансом між боєкомплектом та медичним забезпеченням, все-таки доведеться слідкувати.

Також на фото вище добре видно вертикальну стропу, якою підсумок кріпиться до ременя. До нього стропа кріпиться невеликою петлею з дюймової стропи. Крізь неї пропущене D-подібне металеве кільце, в яке також пропущена широка вертикальна стропа підсумку. таке рішення не дозволяє вертикальній стропі змінювати ступінь натягнення залежно від положення ноги. Спробуйте підвести ногу з платформою вперед, чи стати на коліно, і ви одразу зрозумієте навіщо це металеве кільце. Мені такий складений спосіб кріплення подобається більше ніж одна широка стропа з фастексом, чи дві вузькі стропи, в яких ступінь натягнення різко змінюється кожен раз як ви присідаєте на коліно.

Від знайомства з зовнішніми особливостями перейдемо до внутрішніх.

Секція для транспортування медичного приладдя в 5.11 UCR Thigh Rig відкривається аналогічно до 5.11 UCR IFAK. За це відповідає дві блискавки, розташовані вздовж бічних швів на передній поверхні підсумка, і липучка зверху. Для відкривання секції вам доведеться схопитися за текстильну петлю зверху підсумка, розірвати липучку, і потягнути петлю донизу. Вертикальні блискавки YKK при цьому почнуть розходитися, що дозволяє відкривати кишеню для медичного спорядження однією рукою за один рух.

5.11 UCR Thigh Rig зсередини: передня стінка - secretsquirrel.com.ua

Передня стінка 5.11 UCR Thigh Rig вже має елементи організації вмісту, до яких належать пласка кишеня розмірами 16 см. х 13,5 см. (ширина\висота), та дві еластичні петлі шириною 8 см., які пришиті поверх неї. Цих елементів мені не вистачало в 5.11 UCR IFAK, а тут вони дозволяють зберігати оклюзійні та опікові пластирі, карти потерпілих та інші пласкі предмети. Під петлями ж зручно розташовувати перев’язувальні матеріали: бандажі, бинти тощо.

В 5.11 UCR IFAK передня стінка відкидалася не повністю, а зупинялася десь на 90 градусах. В 5.11 UCR Thigh Rig за регулювання кута відкидання відповідають чотири корди, зв’язаних між собою. Міняючи розташування вузла, ви можете встановити для себе відповідний кут відкидання передньої стінки. Якщо ж розв’яжете вузли повністю — передню стінку можна буде відкинути на всі 180 градусів.

5.11 UCR Thigh Rig зсередини: задня стінка - secretsquirrel.com.ua

Задня стінка 5.11 UCR Thigh Rig практично повністю відведена під липучку площею 16,5 см. х 12,5 см. (ширина\висота). В цій липучці зроблені шість отворів, з яких виведено шоккорд. Діагональні перетини з червоного шоккорду — це характерна особливість лінійки 5.11 Urban Casualty Response, притаманна не лише 5.11 UCR Thigh Rig. Вони дозволяють фіксувати різноманітні предмети як в горизонтальній, так і вертикальній орієнтації. Ступінь натягнення цього шоккорду регулюється крізь сервісну кишеню, що розташована поза липучкою. Горловина сервісної кишені закривається липучкою по всій ширині та не має жодних прихваток, аби прискорити відкривання. Але, за потреби, всередині неї все-таки можна розмістити пласкі предмети.

5.11 UCR Thigh Rig зсередини: наповнення - secretsquirrel.com.ua

Виробник заявляє, що внутрішнього простору 5.11 UCR Thigh Rig достатньо для розміщення Blow-Out Kit, до складу якого входять засоби для боротьби з кровотечами, пневмотораксом та відновлення прохідності дихальних шляхів. На фото вище всередині 5.11 UCR Thigh Rig мені вдалося розмістити наступні предмети:

Список спорядження вище, як і демонстрований спосіб його розташування всередині 5.11 UCR Thigh Rig — це далеко не єдиний можливий варіант.

Загалом, 5.11 UCR Thigh Rig — це наступний від 5.11 UCR IFAK крок в сторону збільшення кількості медичного спорядження. Воно також доповнюється боєкомплектом, а підсумок пропонує інший метод кріплення та транспортування. Продуманість дизайну, зручність користування та висока якість виконання лишилися незмінними. Окрім правоохоронців і співробітників служб охорони, радив би звернути на нього увагу ще й прибічникам практичної стрільби. В підсумку без проблем розміститься боєкомплект для пари вправ, а ваша аптечка буде весь час на вас. Цього більш ніж достатньо для короткого тренування ранком вихідного дня.

Для огляду підсумок 5.11 UCR Thigh Rig надав магазин prof1group.ua, де ви завжди можете дізнатися поточну вартість, і наявність бажаних кольорових опцій.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: