Огляд підсумка 5.11 UCR IFAK Pouch

5.11 UCR IFAK Pouch — найменший підсумок для транспортування медичного обладнання в лінійці Urban Casualty Response від 5.11 Tactical.

В контексті алгоритму THREAT підсумку 5.11 UCR IFAK Pouch відведено місце на перших двох етапах: придушення загрози та контролю кровотеч. Під час просування зоною ризику в сценаріях з участю активних стрільців, захватом заручників чи терактах, правоохоронці самі можуть постраждати, або отримати вогнепальні поранення. Тому кожен із них забезпечується індивідуальною аптечкою формату Blow-Out Kit. Цей комплект першочергових медичних засобів потребує контейнеру для транспортування на тактичному спорядженні. А 5.11 UCR IFAK Pouch і є таким контейнером, що має наступні особливості.

  • Стропи PALS для монтування додаткового спорядження.
  • LaserCut інтерфейс, прорізаний в липучці.
  • Система кріплення 5.11 Slick Stick Speed.
  • Передня стінка що відкидається на двох блискавках.
  • Блискавки YKK.
  • Основний матеріал: нейлон щільністю 1050D.
  • Доступні кольори: Black, Sandstone, Storm.
  • Розміри (см.): 13 x 20 х 8 (ширина\висота\глибина).

Далі у огляді представлений підсумок 5.11 UCR IFAK Pouch у кольорі Storm.

5.11 UCR IFAK Pouch: вигляд спереду та ззаду - secretsquirrel.com.ua

Спереду на 5.11 UCR IFAK Pouch розміщено LaserCut платформу, що прорізана у липучці розмірами 9,5 см. х 10 см. (ширина\висота). Ця платформа дозволяє кріпити підсумки сумісні як з PALS чи LaserCut інтерфейсами. Окрім них, до неї можна прикріпити знаки розрізнення на липучці, що будуть відрізняти 5.11 UCR IFAK Pouch на фоні решти підсумків. Під платформу зверху вшита петля із стропи, до якої можна фіксувати страхувальні темляки чи ретрактори, які не дозволять вашому спорядженню губитися.

Окрім модульної платформи спереду підсумка також добре видно дві вертикальні блискавки YKK. Вони дозволяють передній стінці підсумка відкидатися вперед. До цієї особливості ми ще повернемося трохи згодом, а поки звернімо увагу на ще одну стропу, розташовану зверху підсумка. Ця петля виконує роль ручки для транспортування підсумку коли той не закріплений на спорядженні.

Ззаду підсумок оснащено системою фіксації Slick Stick Speed, властивої продукції 5.11 Tactical. Раніше це була пластикова пряжка з однією щілиною, розміщена в верхній частині підсумка. Крізь неї сковзалася вертикальна посилена стропа з металевою кнопкою Natick Snap. 5.11 UCR IFAK Pouch дісталася її оновлена версія, де вертикальну текстильну стропу повністю замінив полімер. Знизу у полімері присутній отвір, в який вставляється застібка, розташована внизу підсумка. В результаті, при пропусканні полімерного елементу крізь стропи PALS чи LaserCut краї кнопки більше не чіпляються за стропи. Тож ви можете не тільки швидше встановлювати підсумок на спорядження, а й демонтувати його за лічені секунди, потягнувши два полімерних елементи вгору. Вельми корисна властивість для підсумку з медичним призначенням.

5.11 UCR IFAK Pouch: еластична стропа з комплекту - secretsquirrel.com.ua

Окрім самого підсумку, в комплект 5.11 UCR IFAK Pouch також входить еластична стропа, кінці якої з’єднуються секціями липучки довжиною 10 см. Довжина еластичної секції стропи в ненатягнутому стані складає 28 сантиметрів, в натягнутому — 56 сантиметрів. Обробка цього елементу нагадує аналогічні стропи з камербанду плитоносок 5.11 TacTec Plate Carrier.

5.11 UCR IFAK Pouch: еластична стропа на підсумку - secretsquirrel.com.ua

Знадобиться ця еластична стропа для фіксації 5.11 UCR IFAK Pouch до підголівника авто, що дозволяє використовувати підсумок не лише як індивідуальну аптечку Blow-Out Kit, а й як автомобільну аптечку. Нагадаю, що підголівник переднього пасажирського сидіння в авто вважається оптимальним місцем фіксації аптечки, оскільки до нього є доступ як з передніх, так і з задніх сидінь автомобіля. Навіть якщо при ДТП ноги водія затисне педалями, він має можливість дістати аптечку з підголівника пасажирського крісла.

5.11 UCR IFAK Pouch: вид збоку - secretsquirrel.com.ua

Збоку обидві сторони 5.11 UCR IFAK Pouch оснащені двома горизонтальними дюймовими стропами PALS по дві комірки. Передбачені вони для фіксації додаткових підсумків медичного призначення: підсумка для джгута, медичних рукавичок, ножиць чи стропорізу, та інших корисних дрібничок. На цих стропах також легко можна розмістити ножиці, затискачі, ліхтарі, хімічні джерела світла тощо.

З зовнішніми особливостями підсумку завершили, перейдімо до внутрішніх.

5.11 UCR IFAK Pouch: відкривання підсумка - secretsquirrel.com.ua

Для доступу у внутрішній простір 5.11 UCR IFAK Pouch необхідно взятися за петлі, розташовані у верхній частині підсумку. Розтягуючи ці петлі і протилежні сторони, ви розклеїте липучку, яка утримує підсумок в закритому стані. Після її розклеювання почнуть відкриватися і дві вертикальні блискавки, направлені вздовж бічних стінок підсумку. Як бачите, у вас є можливість відкрити підсумок єдиним рухом, без необхідності тягти блискавки окремо, що можна зробити однією рукою, коли інша вже зайнята чи ушкоджена.

5.11 UCR IFAK Pouch: вид всередину - порожній - secretsquirrel.com.ua

Всередині 5.11 UCR IFAK Pouch умовно ділиться на чотири секції — по одній біля кожної стінки підсумка. Секції розділені перегородками висотою близько 10 сантиметрів від дна підсумка. Нижні краї перегородок не вшиті в дно, що дозволяє їм розширятися чи зміщуватися в залежності від наповненості секцій. Це буде корисно коли ви почнете заповнювати підсумок відносно габаритними предметами типу бандажів, перев’язувальних пакетів, бинтів тощо.

Для додаткової фіксації вмісту в передній перегородці, крізь невелику петлю в її стінці пропущено відріз шоккорду червоного кольору. Він кріпиться до двох петель у верхній частині задньої стінки підсумка, а його довжина регулюється вузлом. Цей шококорд знадобиться для утримування предметів всередині підсумка після відкривання передньої стінки, чи при вийманні частини вмісту. Він не дозволить решті предметів випадати з підсумка.

Відмічу, що мене дещо здивувала відсутність петель чи еластичних строп на внутрішній поверхні передньої стінки підсумку. Після відкидання стінки тут би комфортно могли розташуватися корисні дрібнички типу рукавичок, назофарингіальних повітропроводів, лубриканту для їх встановлення, маркери тощо. Але на жаль.

5.11 UCR IFAK Pouch: вид всередину - з наповненням - secretsquirrel.com.ua

Виробник заявляє, що всередині 5.11 UCR IFAK Pouch можна розмістити вміст одного чи двох комплектів стандартного Blow-Out Kit. Перевіряючи це твердження, мені вдалося розмістити всередині наступні компоненти.

Засоби зі списку видно на фото вище, а в підсумку ще лишилося трохи місця, яке можна заповнити додатковим джгутом, рятувальною ковдрою чи іншими засобами. У стропах на зовнішній стороні я розмістив ножиці MSM EMT Trauma Shears, але місця для подальшого розширення лишилося достатньо.

Загалом, підсумок 5.11 UCR IFAK Pouch вельми лаконічний зовні. Але хай це не вводить вас в оману, адже місця та засобів для організації всередині нього більш ніж достатньо. Його компактність, продуманий дизайн та висока якість виконання згодяться не лише правоохоронцям, військовим, співробітникам охоронних компаній і медикам, а й слугуватиме гарним доповненням для вашого EDC чи Get Home Bag.

Підсумок 5.11 UCR IFAK Pouch, зображений в огляді, був наданий магазином prof1group.ua, де його можете придбати і ви.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: