Огляд органайзера Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert

Configurable Med Tray Insert – організаційна панель від Spiritus Systems, що адаптується під транспортування різноманітного спорядження.

Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert, як і підсумки Spiritus Systems Elastic Pistol Magazine Pouch, також були представлені виробником на стенді SHOT Show 2023 ще в січні цього року. Першочергово вони задумувалися як супутній товар до медичних заплічників Spiritus Systems Delta Bag, які теж анонсувалися на тому ж стенді.

Заплічник Spiritus Systems Delta Bag передбачений для транспортування медичних припасів з розрахунку на невелику групу під час штурмових операцій та нетривалих польових виходів, й має модульну структуру та високий потенціал до адаптивності під конкретні завдання, елементи спорядження, обставини застосування та побажання користувача. Частково ця адаптивність забезпечується використанням липучки на внутрішніх площах та Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert, Spiritus Systems 4-loop Pouch Insert та інших засобів для організації предметів всередині заплічника.

За своєю суттю та призначенням цей органайзер дуже близький до AXL Advanced Medical Organizer Insert, огляд якого також доступний на нашому ресурсі. Крім того, що продукт AXL Advanced був доступний на ринку раніше, Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert конструктивно відрізняється від нього, маючи наступні особливості.

  • Можливість інтеграції з продуктами серій Spiritus Systems LV-119 та Spiritus Systems Micro Fight.
  • Задня стінка повністю вистелена липучкою з гачками.
  • Полімерна основа, що надає жорсткість конструкції.
  • Кишеня для полімерної основи може використовуватися для розміщення пласких предметів.
  • Круглі отвори та прорізи LaserCut для організації предметів.
  • Шоккорд та чотири кордлоки в комплекті.
  • Основний матеріал: Cordura 500D, Tegris, шоккорд.
  • Доступні кольори: Black.
  • Розміри (см): 18 х 11,5 х 0,3 (ширина\висота\глибина).
  • Вага: 62 г.

Далі в огляді представлений органайзер Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert в єдиному доступному кольорі Black.

Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакуванням для організаційної платформи слугує вельми типовий для Spiritus Systems прозорий пакет з застібкою у верхній частині. Спереду на пакеті присутня інформаційна наліпка, на якій зафіксовані наступні деталі: назва та посилання на сайт виробника, назва виробу, артикул та QR-код.

Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert: комплект надходження - secretsquirrel.com.ua

Комплект постачання Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert включатиме: чорну модульну платформу, жорстку панель розмірами 16 х 10,5 сантиметра (ширина\висота), відріз шоккорда довжиною 121 сантиметр та 4 кордлоки чорного кольору.

Модульна платформа виготовлена з Cordura щільністю 500D, й покликана монтуватися на поверхні, що обладнані липучкою з петлями.

Жорстка панель виконана з полімерного матеріалу Tegris. За своєю структурою він дуже схожий на вуглецеве волокно, й краще Cordura зберігає жорсткість при відносно малій вазі. В цьому виробі панель покликана надавати жорсткість, захищаючи вміст від можливого здавлювання чи перетискання при деформації контейнерів куди буде встановлено організаційну вставку.

Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert: панель Tegris - secretsquirrel.com.ua

Ззаду вся поверхня Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert, розміри якої складають 18 х 11,5 х 0,3 сантиметра (ширина\висота\глибина), вистелена липучкою з гачками. Саме завдяки їй платформа може фіксуватися до внутрішнього й зовнішнього простору різноманітних контейнерів: підсумків, сумок, заплічників, захисних кейсів, ящиків тощо.

На фото вище можна бачити процес встановлення жорсткої панелі з Tegris розмірами 16 х 10,5 сантиметра (ширина\висота) між задньою та передньою стінками модульної платформи. Таким чином ви можете самостійно обирати, чи має ваша організаційна панель бути жорсткою в тому, чи іншому випадку. Це одна з переваг Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert над AXL Advanced Medical Organizer Insert, який повністю виготовлений з Tegris. Відповідно платформу без жорсткої панелі можна використати для фіксації предметів з пласкими поверхнями, а платформу без неї – для кріплення предметів округлої чи нетипової форми. Це також дозволить кріпити її до нерівних чи вигнутих поверхонь.

Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert: внутрішній простір - secretsquirrel.com.ua

Всередині, між передньою та задньою стінками модульної платформи, вас очікуватиме внутрішня кишеня корисними розмірами 16 х 9 сантиметрів. Доступ до її просторів забезпечується крізь горловину шириною 15,5 сантиметрів, яка розміщена в верхньому шві платформи. Ця горловина оснащена окремим клапаном з липучкою.

Цей клапан можна пропустити як ззовні задньої поверхні, так і сховати всередину. Зовнішнє розміщення клапана закриє внутрішній простір кишені під час кріплення організаційної панелі до сумісної поверхні, й захистить весь вміст від втрати. Внутрішнє розміщення клапана, залишить вам зовнішній доступ до кишені, жорсткої панелі з Tegris та будь-яких предметів, що ви розмістите всередині.

Таким чином ви можете використовувати Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert для розміщення додаткових пласких предметів: записників, документів, пам’яток, карток потерпілого тощо.

Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert: зовнішня модульна поверхня - secretsquirrel.com.ua

Спереду поверхня модульної платформи оснащена двома типами отворів. По-перше, це поздовжні горизонтальні розрізи системи LaserCut. По-друге, круглі отвори діаметром 3 міліметри.

Двадцять горизонтальних розрізів шириною один дюйм забезпечують вам PALS та LaserCut сумісну платформу розмірами 5 колонок на 3 ряди. Ці отвори можна використовувати для пропускання вертикальних строп звичайних підсумків, що дозволяє використовувати Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert як адаптер задля їх кріплення на липучку.

Дванадцять рядів по шістнадцять круглих отворів діаметром 3 міліметри, що розміщені з незначним діагональним зміщенням дозволяють вам кріпити не лише підсумки, а й будь-які предмети за допомогою шоккорду та кордлоків, які входять до комплекту надходження.

Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert: пропускання шоккорда - secretsquirrel.com.ua

Шоккорд крізь отвори можна пропускати в вертикальному, горизонтальному, і навіть в діагональному напрямках, що й показано на фото вище. Таким чином ви можете використовувати одну організаційну панель для фіксації просто нескінченної кількості предметів спорядження, адаптуючись під їх розміри, ширину, бажану орієнтованість, взаємне розміщення тощо.

Аби краще зрозуміти весь потенціал ваших можливостей, пропоную звернути увагу на відео з офіційного youtube-каналу виробника.

Щодо особистого застосування, то мені поки довелося користуватися цією панеллю мінімум у двох випадках.

Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert: зразок заповнення медичним спорядженням - secretsquirrel.com.ua

Перший – для організації елементів автомобільної аптечки всередині підсумка Spiritus Systems Lazarus Headrest Kit, що зображений на фото вище. Разом з Spiritus Systems 4-loop Pouch Insert на іншій половині підсумка, організаційна панель дозволила надійно зафіксувати медичне спорядження аби воно не випадало з підсумка при його відкриванні. Як можете бачити, всього кількох вертикальних петель шоккорда вистачило аби зафіксувати та організувати бандаж NAR Emergency Trauma Dressing 6″, дві пари рукавиць NAR Bear Claw Gloves, назофарингіальний повітропровід, плівку-клапан для СЛР, щиток NAR Polycarbonate Eye Shield. Також зверніть увагу на оклюзійні пластирі NAR HyFin® Vent Chest Seal Twin Pack, що розмістилися всередині пласкої кишені платформи.

Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert: зразок заповнення спорядженням для виживання - secretsquirrel.com.ua

Другий – організація предметів для фільтрування води та догляду за фільтром зі складу Sawyer Mini Water Filtration System всередині підсумка Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3. Звісно, місце цих предметів легко може зайняти інше спорядження, а сама організаційна панель без проблем розміститься всередині інших підсумків від Spiritus Systems, зокрема GP Tall, GP Wide, SACK Pouch Mk3, JSTA Pouch та Mutant Pouch. Також далеко не обов’язково щоб це були підсумки саме від Spiritus Systems, адже організаційна панель може кріпитися будь-де де присутня липучка з гачками.

Загалом, Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert – це дуже гнучка та адаптивна організаційна панель, що може бути використана для фіксації, розміщення та комплектування практично будь-якого спорядження: від склянок з ліками та перев’язувальних матеріалів до дронів з їх батарейками. Єдине обмеження – це наявний запас шоккорда, що також може бути легко поповнений в разі необхідності.

Органайзер Spiritus Systems Configurable Med Tray Insert, представлений в огляді, було придбано через офіційний сайт виробника – spiritussystems.com.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *