Огляд підсумка Spiritus Systems GP Tall Pouch

Spiritus Systems GP Tall Pouch – утилітарний підсумок збільшених розмірів, що належить до серії GP Pouch від Spiritus Systems.

Ми вже знайомили вас із серією підсумків GP Pouch на прикладі Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3. Назва цієї серії походить від General Purpose, що можна перекласти як “загальне призначення”. Тому підсумки з неї й передбачені для транспортування різних елементів спеціального та допоміжного обладнання, що можуть знадобитися вам під час виконання поставлених завдань.

Нагадаю, що серія утилітарних підсумків Spiritus Systems GP Pouch наразі включає чотири можливих варіанти: Small GP Pouch, Medium GP Pouch, Tall GP Pouch, Wide GP Pouch. Всі вони мають невеличку пласку кишеню на передній стінці. Всі вони мають блискавки з двома бігунками на передній та на основній кишенях. Всі вони мають липучки для організації вмісту на внутрішніх поверхнях передньої та задньої стінки, крім GP Wide Pouch, якому дісталася сітчаста кишеня на задній стінці. Всі вони мають по дві петлі для прив’язування важливих елементів спорядження. Єдина ключова відмінність між ними – це загальні розміри та орієнтація підсумків. Тому для простоти розуміння я опишу їх наступним чином:

 • Small GP Pouch – підсумок шириною на 3 колонки PALS інтерфейсу й висотою 15,3 сантиметра. Найменший підсумок серії.
 • Medium GP Pouch – підсумок шириною на 4 колонки PALS інтерфейсу й висотою 15,9 сантиметра. Дещо більший за Small GP Pouch, підійде для габаритніших предметів спорядження, чи для розміщення тих само предметів, що й всередині Small GP Pouch коли їм потрібен захисний демпфер Spiritus Systems GP Padded Insert.
 • Tall GP Pouch – підсумок шириною на 4 колонки PALS інтерфейсу, висотою 22,9 сантиметра. Аналогічний Medium GP Pouch за шириною, проте має більшу висоту для транспортування габаритніших предметів.
 • Wide GP Pouch – підсумок на 6 колонок PALS шириною, висота якого становить 15,3 сантиметра. Це фактично здвоєний по горизонталі Small GP Pouch для використання на модульних розвантажувальних платформах задніх чохлів під бронеплити, спереду нагрудників Micro Flight Chassis MKV тощо.

Spiritus Systems GP Tall Pouch – це наразі найбільший підсумок серії GP Pouch, що має наступні конструктивні особливості.

 • Можливість інтеграції з продуктами серій Spiritus Systems LV-119 та Spiritus Systems Micro Fight.
 • Можливість кріплення як на інтерфейс PALS, так і на ремінь.
 • Пласка кишеня на передній стінці.
 • Липучка на обох стінках внутрішнього простору для організації вмісту.
 • Страхувальні петлі для прив’язування важливих елементів спорядження.
 • Основний матеріал: Cordura 500D, ламінат.
 • Доступні кольори: Black, Coyote Brown, Ranger Green, Wolf Grey, Woodland, Multicam, Multicam Arid, Multicam Tropic, Multicam Black.
 • Розміри (см): 15,5 х 22,9 х 6 (ширина\висота\глибина).
 • Вага: 144 г.

Далі в огляді представлений підсумок Spiritus Systems GP Tall Pouch в кольорі Ranger Green.

Spiritus Systems GP Tall Pouch: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакуванням для підсумку слугує незмінний прозорий пластиковий пакет з застібкою зверху. Спереду на стінці пакета присутня наліпка, що містить ключову інформацію про продукт: назву, артикул, обраний варіант кольору, а також логотип, назву та посилання на сайт виробника.

Spiritus Systems GP Tall Pouch: вигляд спереду - secretsquirrel.com.ua

Всередині вас очікуватиме Spiritus Systems GP Tall Pouch в обраному варіанті кольору. Підсумок загальними габаритами 15,5 х 22,9 х 6 сантиметра (ширина\висота\глибина) виготовлений переважно з Cordura щільністю 500 Деньє, за виключенням зовнішньої поверхні задньої стінки, яку виконано з ламінату.

Spiritus Systems GP Tall Pouch: вигляд ззаду - secretsquirrel.com.ua

Ззаду стінка підсумка виконана з шару ламінату, який пришито поверх основного матеріалу. В цьому шарі ламінату лазерним різанням виконані десяти отворів, що дозволяють монтувати підсумок на модульні інтерфейси PALS та LaserCut. З цими отворами поєднуються дві вертикальні стропи, що відходять вверх від підсумка й мають пластикові ущільнювачі на кінцях.

Окрім монтажу на модульні інтерфейси, виробник забезпечив вас можливістю фіксації Spiritus Systems GP Tall Pouch безпосередньо до поясного ременя. Для цього з обох боків вставки з ламінату присутні отвори, що утворюють під ним канал висотою 4,5 сантиметра. В центрі цього каналу також присутній отвір, що дозволяє розмістити підсумок обабіч поясних шліців, що перешкоджає його ковзанню здовж ременя.

Spiritus Systems GP Tall Pouch: блискавки кишень - secretsquirrel.com.ua

Спереду підсумок оснащено пласкою кишенею, що займає площу 15,5 х 19,9 сантиметра. Доступ до її внутрішнього простору здійснюється крізь горизонтальну блискавку шириною 12,5 сантиметра. Блискавка оснащена двома бігунками, що є принциповим виконанням для Spiritus Systems. З ним ви отримуєте можливість відчиняти кишеню з будь-якої сторони, а також досі можете відкрити\закрити підсумок у випадках коли бодай один з бігунків заклинило чи пошкодило.

Spiritus Systems GP Tall Pouch: дно та дренажні отвори - secretsquirrel.com.ua

Знизу підсумок оснащено двома металевими люверсами діаметром 0,5 сантиметра. Першочергово вони виконують дренажну функцію, й дозволяють воді, що могла потрапити всередину підсумка, стікати назовні. Крім цього їх можна використати й для пропускання петель з шоккорда, як це пропонується виробником у випадку Spiritus Systems SACK Pouch Mk3. Так, додатково до обсягів внутрішнього простору, ви отримаєте можливість підвісити елементи спорядження ще й зовні.

Spiritus Systems GP Tall Pouch: внутрішній простір - secretsquirrel.com.ua

Всередині підсумка вам доступний великий неподільний простір. Як і у випадку з Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3, на обох стінках тут присутні липучки з гачками. Що правда, у високому підсумку Spiritus Systems GP Tall Pouch орієнтацію липучки змінено на вертикальну, і вона складає не 15 х 10 сантиметрів, а 10 х 15. Ця зміна дозволить вам дещо краще організовувати простір від дна до верху за допомогою роздільників Spiritus Systems Divider Pouch Insert, органайзерів Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert тощо.

Виробник також заявляє, що внутрішніх розмірів підсумка буде достатньо для розміщення габаритних предметів, зокрема приладів нічного бачення типу AN/PVS-15, AN/PVS-31 та DTNVG, тепловізорів тощо.

Spiritus Systems GP Tall Pouch: страхувальні петлі - secretsquirrel.com.ua

Задля захисту пріоритетних та важливих предметів спорядження у швах бічних стінок вшиті дві петлі шириною 3,5 сантиметра. Ними я б радив користуватися задля фіксації страхувальних темляків, особливо якщо мова йде про прилади нічного бачення, тепловізори, цілевказівники, відстанеміри, GPS-приймачі тощо. Ширини цих петель вам вистачить як для кількох страхувальних темляків одночасно, так і для кріплення господарських карабінів.

Задля кращого розуміння внутрішнього простору, предметів, що можуть розміститися всередині, та порівняння з іншими підсумками серії Spiritus Systems GP Pouch, я також додам відео з офіційного youtube-каналу виробника.

Продемонструю також порівняння габаритів підсумка Spiritus Systems GP Tall Pouch з Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3.

Spiritus Systems GP Tall Pouch: порівняння з підсумком Spiritus Systems Medium GP Pouch - secretsquirrel.com.ua

Як можна бачити на фото вище, ці підсумки ідентичні за показниками ширини та глибини, та мають однакову конструкцію. Єдина ключова відмінність – це висота. Завдяки цьому Spiritus Systems GP Tall Pouch й здатні вміщати речі, що просто не розмістити всередині середнього підсумка серії.

Spiritus Systems GP Tall Pouch: застосування, перенесення складної лопати - secretsquirrel.com.ua

Так на фото вище можна бачити складну лопату Fiskars 131320, що без проблем розміщається всередині підсумка. На фото нижче демонструється застосування Spiritus Systems GP Tall Pouch для транспортування резервуара Source Kangaroo Canteen 1L з запасом їжі та смаколиків, яких може вистачити на польовий вихід чи операцію тривалістю 1-1,5 дня.

Spiritus Systems GP Tall Pouch: застосування, перенесення питного резервуара - secretsquirrel.com.ua

Загалом, Spiritus Systems GP Tall Pouch дуже схожий на Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3, проте завдяки збільшеним розмірам відкриває вам нові можливості для транспортування більших предметів спорядження чи збільшення кількості вже наявних. Він буде зручним доповненням як для плитоносок серії Spiritus Systems LV-119, так і для нагрудно-поясних розвантажувальних систем типу Spiritus Systems 34 Alpha Chest Rig. Ще одне доречне застосування для цього підсумка – це організація та логічний поділ спорядження всередині більших контейнерів: рейдових заплічників, повсякденних сумок, баулів, захисних кейсів тощо.

Підсумок Spiritus Systems GP Tall Pouch, представлений в огляді, було придбано через офіційний інтернет-магазин виробника – spiritussystems.com.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *