Огляд підсумка Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3

Medium GP Pouch Mk3 – універсальний підсумок утилітарного спрямування від Spiritus Systems.

Серія утилітарних підсумків Spiritus Systems GP Pouch (від General Purpose) еволюціонує майже так само стрімко як і їх нагрудники серії Micro Fight. Наразі ці підсумки знаходяться на третьому (Mk3) поколінні свого розвитку. Й хоча їх призначення від цього не сильно змінювалося, еволюціонували здебільшого різні дрібні деталі дизайну, що адаптувалися до зворотного зв’язку від кінцевих користувачів, та сценаріїв їх застосування.

На момент написання цього огляду серія утилітарних підсумків Spiritus Systems GP Pouch включає чотири можливих варіанти: Small GP Pouch, Medium GP Pouch, Tall GP Pouch, Wide GP Pouch. Всі вони мають невеличку пласку кишеню на передній стінці. Всі вони мають блискавки з двома бігунками на передній та на основній кишенях. Всі вони мають липучки для організації вмісту на внутрішніх поверхнях передньої та задньої стінки, крім GP Wide Pouch, якому дісталася сітчаста кишеня на задній стінці. Всі вони мають по дві петлі для прив’язування важливих елементів спорядження. Єдина ключова відмінність між ними – це загальні розміри та орієнтація підсумків. Тому для простоти розуміння я опишу їх наступним чином:

 • Small GP Pouch – найменший підсумок серії шириною 3 колонки PALS інтерфейсу висотою 15,3 сантиметра. Добре підходить як транспортний підсумок у поєднанні з розвантажувальними боковими платформами плитоносок серії Spiritus Systems LV-119.
 • Medium GP Pouch – середній підсумок шириною на 4 колонки PALS інтерфейсу й висотою 15,9 сантиметра. Трошки більший за Small GP Pouch з добре підійде для дещо більших предметів спорядження, чи для розміщення тих само предметів, що й всередині Small GP Pouch у випадку коли їм потрібен захисний демпфер.
 • Tall GP Pouch – підсумок шириною на 4 колонки PALS інтерфейсу, висота якого була збільшена до 22,9 сантиметра. Це аналог Medium GP Pouch, що краще підходить для предметів, які зручніше транспортувати в вертикальному положенні: відстанемірів, біноклів, фляг, інструментів тощо.
 • Wide GP Pouch – підсумок на 6 колонок PALS шириною, висота якого становить 15,3 сантиметра. Це фактично здвоєний по горизонталі Small GP Pouch для використання на модульних розвантажувальних платформах задніх чохлів під бронеплити, спереду нагрудників Micro Flight Chassis MKV тощо.

Нижче ми знайомитимемося з підсумком Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3, як “золотою серединою” серії, якій дістався типовий для цього сімейства продуктів набір конструктивних особливостей.

 • Можливість інтеграції з продуктами серій Spiritus Systems LV-119 та Spiritus Systems Micro Fight.
 • Можливість кріплення як на інтерфейс PALS, так і на ремінь.
 • Пласка кишеня на передній стінці.
 • Липучка на обох стінках внутрішнього простору для організації вмісту.
 • Страхувальні петлі для прив’язування важливих елементів спорядження.
 • Основний матеріал: Cordura 500D, ламінат.
 • Доступні кольори: Black, Coyote Brown, Ranger Green, Wolf Grey, Woodland, Multicam, Multicam Arid, Multicam Tropic, Multicam Black.
 • Розміри (см): 15,5 х 14 х 6 (ширина\висота\глибина).
 • Вага: 124 г.

Далі в огляді представлений підсумок Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3 в кольорі Ranger Green.

Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакування підсумку до волі мінімалістичне й типове для решти продуктів Spiritus Systems – прозорий пластиковий пакет з застібкою й наліпкою. Наліпка й цього разу містить виключно ключову інформацію про продукт: назву, артикул, обраний варіант кольору, а також логотип та назву виробника.

Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3: загальний вигляд - secretsquirrel.com.ua

Всередині пакета вас очікуватиме лише Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3 без жодних доповнень чи фурнітури. Сам підсумок виготовлений переважно з Cordura щільністю 500 Деньє, за виключенням зовнішньої поверхні задньої стінки, яку виконано з ламінату.

Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3: задня поверхня - secretsquirrel.com.ua

Ззаду стінка підсумка виконана з шару ламінату, який накладено поверх основного матеріалу. Таке поєднання шарів дозволило виробнику виконати в ламінаті лазерне різання десяти отворів, що відповідають за монтаж підсумка на модульні інтерфейси PALS та LaserCut. З цими отворами поєднуються дві вертикальні стропи, що відходять вверх від підсумка й мають пластикові ущільнювачі на кінцях. Остаточна фіксація підсумка відбувається пропусканням цих кінців крізь отвори у зворотному напрямку.

Окрім фіксації на модульні інтерфейси, у вас є й можливість зафіксувати Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3 безпосередньо до поясного ременя. За це відповідає горизонтальний канал висотою 4,5 сантиметри, доступ до якого є з боків та зсередини підсумка. Отвір вздовж центральної осі задньої стінки дозволяє розмістити підсумок обабіч від поясних шліців, що надалі не дасть підсумку ковзати здовж ременя вбік, навіть при активному пересуванні та зміні положень.

Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3: передня поверхня - secretsquirrel.com.ua

Спереду, підсумок загальними розмірами 15,5 х 14 х 6 сантиметрів (ширина\висота\глибина) оснащено пласкою кишенею розмірами 15,5 х 11,5 сантиметра (ширина\висота). Доступ в неї забезпечує горизонтальна блискавка шириною 12,5 сантиметра, що має два бігунки. Використання двох бігунків з прихватами принципове для виробника, адже так ви отримуєте можливість відчиняти кишеню з будь-якої сторони, а також досі можете відкрити\закрити підсумок на випадок якщо бодай один з бігунків заклинило чи пошкодило.

Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3: дно - secretsquirrel.com.ua

Знизу дно підсумка має два металеві люверси діаметром 0,5 сантиметра. Їх першочергова роль – давати можливість воді, що потрапляє всередину підсумка через опади чи в ході занурень, стікати назовні. Окрім цього згодяться вони й для пропускання шоккорда задля підвішування додаткових елементів спорядження вздовж дна. Тут, правда, відсутні регулювальні кордлоки, як в дні Spiritus Systems SACK Pouch Mk3, проте така можливість досі присутня.

Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3: внутрішній простір - secretsquirrel.com.ua

Всередині вас чекатиме неподільний внутрішній простір підсумка, доступ в який можна отримати крізь верхню блискавку знову ж таки з двома бігунками. Ця блискавка відкривається приблизно на половину висоти підсумка, що забезпечує вам можливість розгорнути його верхню частину задля кращого візуального контролю, й без ризику втратити вміст через необережність.

Передня та задня стінки внутрішнього простору мають липучки з петлями. Площа обох липучок складає 15 х 10 сантиметрів (ширина\висота), й може бути використана задля фіксації різноманітних вставок для організації вмісту та внутрішнього простору. Зокрема сюди можуть фіксуватися органайзери Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert чи демпфери Spiritus Systems GP Pouch Padded Insert про які я ще розкажу окремо.

Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3: страхувальні петлі - secretsquirrel.com.ua

Окрім липучок всередині внутрішнього простору знаходяться й дві петлі шириною 3,5 сантиметра. Розміщені вони в центральних швах бічних стінок, й допоможуть із фіксацією важливих чи дорогих предметів спорядження. Я раджу не забувати про ці петлі, особливо коли всередині підсумка ви переноситимете GPS-навігатори, відстанеміри, цілевказівники, компаси тощо.

А задля кращого розуміння призначення, порівняння з іншими продуктами серії GP Pouch, та демонстрації предметів, що можуть розміщатися всередині цих підсумків також раджу переглянути відео нижче, що запозичене з офіційного каналу виробника.

Загалом Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3 – доволі універсальний утилітарний підсумок, що згодиться як для наповнення необхідними дрібничками, так і для створення спеціалізованих рішень у поєднанні з відповідними організаційними вставками. Він може служити вам і як містка “сухарка”, і як, наприклад, аптечка, чи підсумок для перенесення вибухотехнічних засобів, гранат для підствольних гранатометів тощо. Які доповнення вам у цьому допоможуть я ще розкажу в оглядах Spiritus Systems 4-loop Insert та Spiritus Systems GP Pouch Padded Insert.

Підсумок, представлений в огляді, було придбано через офіційний інтернет-магазин виробника – spiritussystems.com.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *