Огляд органайзера Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert

4-loop Pouch Insert – петлі на липучці, що використовуються для організації предметів всередині підсумків серії Spiritus Systems GP Pouch.

Разом з використанням демпфера Spiritus Systems GP Pouch Padded Insert всередині підсумків серії Spiritus Systems GP Pouch ви можете також скористатися різноманітними органайзерами цього виробника, що дозволяють вам розмістити предмети спорядження саме в тій послідовності, яка вам зручна й потрібна.

На час написання цього огляду, офіційний сайт пропонує вам вибір з кількох органайзерів, що включає наступні продукти:

 • Spiritus Systems 3 Loop Pouch Insert – вставка-органайзер з трьома еластичними петлями, що добре підійде для організації медичних засобів, 40-мм гранат для підствольних гранатометів, мультитулів та інструментів тощо.
 • Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert – вставка-органайзер з чотирма великими й двома меншими петлями, що розширює можливості організації засобів, 40-мм гранат для підствольних гранатометів, мультитулів та інструментів тощо у порівнянні з попереднім варіантом.
 • Spiritus Systems Shotgun / 123CR Battery Pouch Insert – вставка-органайзер на шість об’ємних петель, які підійдуть для фіксації набоїв для дробовиків чи батарейок форматів 18650\CR123.
 • Spiritus Systems Chemlight / AA Battery Pouch Insert – вставка-органайзер на шість пласких еластичних петель, які підійдуть для фіксації менших предметів типу хімічних джерел світла чи батарейок формату AA\AAA.
 • Spiritus Systems Divider Pouch Insert – вставка для вертикального поділу простору всередині підсумка на два чи кілька відсіків. також обладнана петлями для розміщення хімічних джерел світла, маркерів чи схожих за розмірами довгастих предметів.

Нижче в огляді ми знайомитимемося з органайзерами для серії підсумків GP Pouch на прикладі Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert, що отримала наступні конструктивні особливості.

 • Можливість інтеграції з продуктами серій Spiritus Systems LV-119 та Spiritus Systems Micro Fight.
 • Шість петель для фіксації та організації спорядження.
 • Додаткова горизонтальна стропа для підсилення жорсткості конструкції.
 • Основний матеріал: липучка, еластична стропа.
 • Розміри (см): 15,5 х 10,5 (ширина\висота).
 • Вага: 22 г.

Далі в огляді представлений органайзер Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert в кольорі Black.

Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакування, незмінно для Spiritus Systems, в цього продукту доволі просте – прозорий пластиковий пакет із застібкою зверху. На передній поверхні пакета присутня типова наліпка з назвою та логотипом Spiritus Systems, а також ключовою інформацією про продукт: назвою та артикулом. Подібно до Spiritus Systems GP Pouch Padded Insert, вставки-органайзери наразі доступні виключно в чорному кольорі, тому обраний варіант кольору на наліпці не вказаний.

Всередині на вас чекатиме виключно вставка-органайзер без жодних доповнень чи аксесуарів. Самі вставки виконані переважно з липучки та еластичних строп шириною 2,54 сантиметра.

Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert: вигляд спереду - secretsquirrel.com.ua

Передня поверхня Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert загальними розмірами 15,5 х 10,5 (ширина\висота) вздовж своєї горизонтальної осі оснащена чотирма об’ємними еластичними петлями. Дві з них виходять за межі основної платформи виробу, й розташовані обабіч від неї. Ці петлі зручно використовувати для фіксації та організації предметів спорядження вздовж бічних стінок підсумків серії Spiritus Systems GP Pouch.

Назва вставки походить від чотирьох основних петель продукту, хоча загалом петель на ній шість. Ще дві пласкі петлі шириною 2,5 сантиметра знаходяться між основними чотирма об’ємними петлями.

Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert: вигляд ззаду - secretsquirrel.com.ua

Задня поверхня вставки-органайзера повністю виділена під липучку з гачками, й дозволяє фіксувати її на липучку, що може знаходитися як на зовнішній поверхні спорядження (підсумки, нагрудники, плитоноски тощо), так і всередині (підсумки, заплічники, сумки тощо). Spiritus Systems дещо збільшили розміри липучки по вертикалі задля надання вставці кращої стабільності й надійності фіксації, що вельми актуально для кріплення важчих предметів: мультитулів, ліхтарів, інструментів тощо.

Дві зовнішні еластичні петлі можна загорнути й приклеїти під липучкою, що трохи зменшить щільність фіксації, проте приховає зайві петлі, особливо якщо ви не маєте в них потреби в цю хвилину.

Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert: загальний вигляд - secretsquirrel.com.ua

Після приклеювання липучки на задній поверхні, у вашому розпорядженні будуть об’ємні петлі шириною 4, 4,5 сантиметра (в центрі) та 5,5 сантиметра (з боків). Ця невеличка різниця дозволяє вам підбирати різні предмети задля кращої посадки всередині петель. Звісно петлі еластичні, тож можуть розширятися задля розміщення предметів однакових розмірів. Просто пам’ятайте, що це розтягування не безмежне.

Також на фото вище варто звернути увагу на стропу, що пришита до основної платформи позаду еластичних петель. Зроблено це навмисно, аби надати тонкій платформі з липучки трохи більше структурної жорсткості. Таким чином Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert здатна витримувати більші навантаження без небажаної деформації, а також розподіляти вагу на більшу площу.

Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert: застосування для організації медичних засобів - secretsquirrel.com.ua

На фото вище можна бачити приклад заповнення вставки-органайзера медичними засобами. В петлі зручно розмістилися наступні предмети:

Їх місце також можуть легко займати мультитули, ліхтарі, інструменти, навіть 40-мм гранати для підствольних гранатометів, й інші необхідні вам предмети.

Всередині підсумків вставки-органайзери можна кріпити як вздовж передньої, так і вздовж задньої стінки. Для наочної демонстрації на фото нижче я використовую Spiritus Systems Medium GP Pouch, але на його місці легко можуть опинитися підсумки з липучками й інших виробників, чи навіть заплічники, вистелені липучкою на внутрішній поверхні.

Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert: розміщення всередині підсумка - secretsquirrel.com.ua

Загалом, Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert дозволить швидко й просто перетворити безлад всередині ваших утилітарних підсумків чи заплічників на організований простір, де речі розташовані відповідно до призначення чи пріоритету доступу. Поєднуючи цей органайзер з іншими аксесуарами серії, можна навіть перетворити звичайний “підсумок-сухарку” на спеціалізоване рішення під розміщення конкретного комплекту спорядження чи, скажімо, аптечку тощо.

Органайзер Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert, представлений в огляді, було придбано на офіційному онлайн-магазині виробника – spiritussystems.com.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *