Нам 8 років

6 грудня — офіційна дата заснування SECRET SQUIRREL, і цьогоріч нам виповнюється вже 8 років.

SECRET SQUIRREL - secretsquirrel.com.ua

Традиційно, в цій публікації ми підбиваємо підсумки за рік та ділимося планами на наступний:

Медичний заплічник: вигляд зсередини - secretsquirrel.com.ua
Медичний заплічник на основі TSSI M-9 Assault Medical Backpack
  • Щодо перекладів, то загальна кількість публікацій українською мовою за цей рік зросла до 208 проти близько 100 торік. Їх усі можна переглянути за тимчасовою міткою «ukr», а ми продовжуємо перекладати вже опублікований контент. Зокрема зараз рубрики «Контроль стану«, «Перша допомога«, «Укриття«, «Вода» та «Орієнтування» вже перекладені в повному обсязі, а скоро до їх числа приєднаються й інші.
  • Крім цього, нещодавно нам довелося перемістити наш хостинг на VIP-тариф та покращений сервер. Ця зміна знадобилася аби вмістити всю медіа біблотеку, накопичену за 8 років, а також аби підготувати інфраструктуру до змін, запланованих на наступний рік. Наразі ми підшукуємо нову тему для оформлення ресурсу, тож якщо маєте побажання щодо зовнішнього вигляду на майбутнє — будемо раді вашим коментарям.

Підбиваючи підсумки, також пам’ятаємо та цінуємо всіх причетних. Окрема подяка:

  • Читачампідписникам та учасникам спільнот в соціальних мережах FacebookInstagramTwitterYouTube. Якщо ви ще не приєдналися до їх числа — саме час це виправити.
  • Моїй дружині Aki за натхнення, та допомогу в підготовці фотоматеріалів, що ви бачите на нашому ресурсі.
  • Друзям та партнерам за співпрацю та зразки надані для оглядів. Якщо хочете долучитися до їх кола — це вельми просто.

Також будемо раді будь-яким відгукам, порадам та коментарям щодо нашого ресурсу, його подальшої роботи та покращення. Ласкаво просимо до нового року нашого спільного існування!

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам