Огляд перев’язувального матеріалу NAR Compressed Gauze

NAR Compressed Gauze — компактний, стерильний, високоякісний бавовняний бинт від американської компанії North American Rescue (NAR).

Ми вже робили огляд найближчого аналога та попередника цього перев’язувального матеріалу — NAR S-rolles Gauze. По своїй суті NAR Compressed Gauze — це той самий бинт, основних змін в якому зазнало, переважно, пакування. Бинт став ще компактнішим у складеному стані, зберігаючи решту своїх конструктивних особливостей:

  • Шестишарова структура для покращення поглинання.
  • Стерильне пакування.
  • Розміри в складеному стані (см.): 11 х 15 х 2 (ширина\висота\глибина).
  • Розміри в розкладеному стані(см.): 11,5 х 375 (ширина\довжина)
  • Основний матеріал: 100% бавовна.
  • Вага: 34 г.

Постачається NAR Compressed Gauze у прозорому щільному пакеті загальними розмірами 11 см. х 15 см. х 2 см. (ширина\висота\глибина).

NAR Compressed Gauze: вигляд спереду

Спереду вакуумний пакет має дві білі секції, поверх яких нанесена вся ключова інформація про продукт: штрихкоди, назва, номери патенту та NSN, ширина та довжина після відкривання, строк придатності, контактні відомості та логотип виробника. Тут же зазначається, що бинт не містить латексу, тож не викликатиме подразнень та алергічних реакцій.

NAR Compressed Gauze: вигляд ззаду

Ззаду на пакуванні нанесена лише невеличке зображення, що ілюструє процес перев’язування поверхневого ураження з використанням NAR Compressed Gauze.

Зверху обидві поверхні вакуумованого пакування мають дві засічки, позначені червоним кольором. Це технологія Red Tip, яку North American Rescue використовує на пакуваннях своїх продуктів для полегшення ідентифікації та прискорення процесу відкривання товарів. Ці червоні позначки привертають увагу у стресових ситуаціях та дозволяють прискорити доступ до вмісту, економлячи важливі секунди при наданні допомоги

NAR Compressed Gauze: без пакування

Всередині пакування на вас чекатиме згорток розмірами всього 5,5 см. х 8 см. х 2 см. (ширина\висота\глибина), в які вміщаються цілих 3,75 метра бавовняного бинта шириною 11,5 см. Ви отримуєте плаский прямокутник, якому легко знайти місце всередині підсумків під індивідуальні аптечки, медичних заплічників та навіть кишень повсякденного одягу. З цієї причини NAR Compressed Gauze часто включають до складу бойових аптечок формату Blow-Out Kit як основний бинт для тампонування вогнепальних проникаючих ран, та зупинки критичних кровотеч.

NAR Compressed Gauze: щільність тканого матеріалу

Ще одна конструктивна перевага цього бинта — це його щільність. Бинт утворено з шести шарів 100% бавовни, поєднаних зморшкуватим плетенням. Як результат поверхня перев’язувального матеріалу не гладка, а має безліч внутрішніх порожнин та камер. Така структура значно збільшує кількість рідини, яку бинт може поглинути на одиницю площі. Тож NAR Compressed Gauze вбирає більше крові, прискорюючи її згортання і блокування каналу рани.

NAR Compressed Gauze: порівняння зі звичайним бинтом

Для порівняння, на фото вище можете звернути увагу на щільність NAR Compressed Gauze та звичайного бинта, які доступні у наших аптеках. Як бачите, з використанням бинта від North American Rescue вам знадобиться менша довжина, а блокування каналу рани при тампонуванні відбудеться раніше, ніж при використанні аптечного бинта. Ця економія перев’язувального матеріалу та часу важлива при зупинці критичних кровотеч.

Загалом, це надкомпактний стерильний тканий бинт високої щільності, що добре підходить для тампонування проникаючих уражень, накладання пов’язок на поверхневі ушкодження, та створення «подушок» для компресійних пов’язок, що поглинатимуть рідину.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: