Огляд підсумка Condor Rip-Away EMT Lite Pouch

Condor Rip-Away EMT Lite от Condor – малий підсумок для транспортування медичного спорядження. Це зменшена версія підсумка Condor Rip-Away EMT, яка вміщає лише мінімальний комплект засобів для надання першої допомоги.

Condor Rip-Away EMT Lite Pouch – не просто зменшений у розмірах Condor Rip-Away EMT ідентичний за конструкцією. Його дизайн трохи змінили, і наш огляд розкаже як саме. Але, перш ніж розглядати деталі, гляньмо які конструктивні особливості заявляє виробник.

  • Відривна панель на липучці для швидкого знімання підсумка.
  • Липучка на передній стінці для розміщення ідентифікаторів.
  • Додаткові стропи спереду і з боків для кріплення підсумків та аксесуарів.
  • Стропа-хватайка для швидкого розстібання блискавок.
  • Двосекційний складаний дизайн для зручності використання.
  • Дві шестидюймові MOD-стропи в комплекті.
  • Розміри (см.): 10 х 17 х 5 (ширина\висота\глибина).
  • Доступні кольори: Black, Olive Drab, Tan.

Далі в огляді зображено підсумок Condor Rip-Away EMT Lite Pouch в кольорі OD.

Підсумок Condor Rip-Away EMT Lite Pouch: вид спереду - secretsquirrel.com.ua

На передній стінці Condor Rip-Away EMT Lite Pouch зверху розміщена панель липучки розмірами 11 х 4,5 сантиметри. До неї можна кріпити різноманітні ідентифікатори: прапори, моральні патчі тощо. Краще за все використовувати цю площу під патчі, що вказують на медичну приналежність підсумка, чи несуть інформацію медичного призначення: ідентифікатори групи крові, алергій і т.і.

Нижче від липучки розташовані дві стропи PALS інтерфейсу шириною у дві колонки. Сюди можуть фіксуватися додаткові підсумки та аксесуари, наприклад для медичних ножиць, джгутів чи рукавичок.

Через передню стінку підсумка перекинуто вертикальну стропу з фастексом. Вона не лише утримує підсумок, і захищає його від втрати, а й дозволяє регулювати його об’єм. Коли ваш підсумок пустий – потягніть її вниз, щоб притиснути вміст до задньої стінки, коли наповнений – послабте стропу до потрібного розміру. Надлишкову довжину стропи, що виникає при регулюванні, утримує горизонтальна еластична петля.

Підсумок Condor Rip-Away EMT Lite Pouch: вид ззаду - secretsquirrel.com.ua

На задній стінці Condor Rip-Away EMT Lite Pouch знаходиться платформа сумісна із інтерфейсом PALS. Вона утворена чотирма горизонтальними стропами шириною в дві колонки, та двома окремими шестидюймовими MOD-стропами, які пропущені вертикально. Вони дозволяють вам фіксувати підсумок на модульне тактичне спорядження, лямки заплічників чи ремені штанів.

Також на фото вище помітно коротку замкнену стропу, яка виконує роль ручки для транспортування підсумка. Ця ручка знадобиться вам тоді, коли підсумок не закріплений до модульного спорядження.

Підсумок Condor Rip-Away EMT Lite Pouch: модульна платформа від'єднана - secretsquirrel.com.ua

Підсумок та PALS-сумісна панель з’єднуються між собою липучкою розмірами 10 х 13 сантиметрів (ширина\висота). Саме вона і дала цьому дизайну назву Rip-Away. Ви можете розстібнути фастекс, схопити ручку у верхній частині підсумка і відірвати його від панелі. Так прискорюється знімання аптечки зі спорядження, і доступ до медичних компонентів коли в них виникає потреба.

Підсумок Condor Rip-Away EMT Lite Pouch: вид зверху - secretsquirrel.com.ua

Зверху добре помітні бігунки блискавок та прихватка зі стропи. На відміну від Condor Rip-Away EMT Pouch, де блискава проходить рівно посередині бічної стінки, у Condor Rip-Away EMT Lite Pouch її навмисне змістили ближче до передньої стінки. Ця зміна дозволила розмістити з кожного боку підсумка ще по два відрізи стропи шириною в одну колонку PALS інтерфейсу. Тож ви зможете зафіксувати тут додаткові вузькі підсумки: Condor Flashlight Pouch, Condor Single Pistol Mag Pouch, або сумісні аксесуари.

Прихватка дозволяє розстібнути обидва краї блискавки за один рух. Тож вам достатньо вхопитися за неї і розкрити підсумок повністю. Так прискорюється відкривання підсумка у стресовій ситуації, та економиться час при критичних пораненнях. Добре, якби Condor Outdoor зробив цю прихватку з червоної стропи, щоб її було краще видно на фоні решти спорядження, але нажаль. Якщо ви потягнете за цю прихватку – вам відкриється доступ у внутрішній простір підсумка.

Підсумок Condor Rip-Away EMT Lite Pouch: задня стінка зсередини - secretsquirrel.com.ua

На задній стінці знаходиться врізна кишеня з еластичною горловиною і висотою 11 см. Вода підійде для розміщення пласких предметів типу оклюзійних пластирів, рятувальних ковдр тощо. Поверх неї пришиті два шари еластичної стропи, один з яких має одну комірку шириною 10 см., а другий дві комірки по 5 сантиметрів кожна. Ці комірки зафіксують дрібнички типу пластирів, рукавичок тощо.

На бічних стінках на такій само висоті розміщені ще дві вужчі петлі з еластичної стропи. Краще всього вони підходять для видовжених предметів медичного призначення: пеналів декомпресійних голок, маркерів, хімічних джерел світла, назофарингіальних повітропроводів тощо.

В усіх чотирьох кутках задньої стінки розміщені чотири петлі з мотузки, які можна використати для фіксації темляків та додаткових аксесуарів. Якщо зафіксуєте темляк до цих петель – не втратите цінне медичне приладдя під час відкривання підсумка.

Підсумок Condor Rip-Away EMT Lite Pouch: передня стінка зсередини - secretsquirrel.com.ua

На передній стінці по всій висоті Condor Rip-Away EMT Lite Pouch пропущена вертикальна еластична стропа шириною 4 сантиметри.

Підсумок Condor Rip-Away EMT Lite Pouch: передня стінка зсередини - secretsquirrel.com.ua

Вона також утворена двома шарами еластику, і поділена на дві комірки висотою по 8 сантиметрів. Ці комірки передбачені для індивідуальних перев’язувальних пакетів (ІПП), бандажів, бинтів тощо. Після заповнення двох комірок, у просторі між їх вмістом і передньою стінкою можна розмістити пласкі довгасті предмети: гемостатичний бинт Z-medica QuikClot Combat Gauze, опіковий пластир BurnTec, карти потерпілого тощо.

Також на фото вище добре видно прихватку, яка стирчить крізь блискавку назовні.

Підсумок Condor Rip-Away EMT Lite Pouch: заповнення медичним спорядженням - secretsquirrel.com.ua

Загалом, Condor Rip-Away EMT Lite Pouch успішно вміщає мінімалістичний набір медичного спорядження формату Blow-Out Kit із деякими доповненнями. Про цей набір та його компоненти я детальніше розповім у окремій публікації. А щоб проілюструвати використання всіх описаних кишень, петель і комірок, вище наведене фото підсумка із наповненням. Condor Rip-Away EMT Lite Pouch достатньо місткий для своїх розмірів, а також забезпечує швидкий пошук і використання вмісту з мінімумом зусиль і затримок.

Підсумок Condor Rip-Away EMT Lite Pouch, представлений в огляді, було придбано в магазині tacticalgear.ua

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *