Огляд підсумка Condor Flashlight Pouch

Condor MA48: Flashlight Pouch – підсумок для транспортування ліхтарів. Але це не єдине застосування, з яким він справляється. Про альтернативи трохи згодом, а поки гляньмо на підсумок детальніше.

Виробник повідомляє про наступні конструктивні особливості Condor Flashlight Pouch:

  • Ліхтар прижимається стропою аби він не випав.
  • Матерія поверх дренажного отвору щоб не дряпати скло ліхтаря.
  • Кілька способів транспортування: MOLLE інтерфейс, ремінь чи карабін.
  • Розміри (см.): 5 х 13,5 х 5 (ширина\висота\глибина).
  • Доступні кольори: Black, Olive Drab, Tan, ACU, Multicam.

Цей огляд демонструє підсумок Condor Flashlight Pouch в кольорі OD.

Підсумок Condor Flashlight Pouch: вид спереду та ззаду - secretsquirrel.com.ua

Спереду підсумок має систему регулювання об’єму, до якої входять сталева пряжка та стропа з липучкою. Нижче неї розташований дренажний люверс. Через відкриту горловину в підсумок можуть потрапляти опади і вода, тож люверс дозволяє зливати цю воду назовні.

Ззаду розміщене PALS-сумісне кріплення шириною в одну колонку. Таке кріплення дозволяє розмістити підсумок на ремені, рюкзаку чи бронежилеті. Приклади кріплення підсумку на плитоносці та ремені зображені на фото нижче.

Підсумок Condor Flashlight Pouch: кріплення на плитоносці та ремені - secretsquirrel.com.ua

В кріпленні PALS використовується система Reverse Snap, в якій металева кнопка розміщена не прямо на задній стінці підсумку, а на окремій короткій стропі в нижній частині. При сильних навантаженнях таку кнопку складніше вирвати, і навіть якщо це станеться, цілісність задньої стінки не буде порушено. Тож якщо ви смикнете, чи зачепитесь підсумком Condor Flashlight Pouch – сила ривка роз’єднає половинки кнопки, а не прорве ваш підсумок.

Підсумок Condor Flashlight Pouch: погляд всередину - secretsquirrel.com.ua

Всередині дренажний отвір Flashlight Pouch закритий шматочком матерії. У мене він був синього кольору, але можливі й інші варіанти. Ця матерія захищає скло вашого ліхтаря від дряпання об метал дренажного люверса. На додачу, якщо ви вставите ліхтар в підсумок, і включите його, через люверс назовні проникатиме слабкий розсіяний промінь світла. Таким чином підсумок виконує роль світлофільтра, який знижує інтенсивність променя вашого ліхтаря, і замаскує вас в нічний час, якщо ліхтар ввімкнувся випадково.

Підсумок Condor Flashlight Pouch: регулювальна стропа - secretsquirrel.com.ua

Ззовні розміщена регулювальна стропа на липучці, яка фіксує ліхтар всередині підсумка. З її допомогою ви можете підібрати бажаний діаметр та силу тертя, що утримуватиме вміст. Але я б не радив вам фіксувати ліхтар у перевернутому підсумку, бо це може призвести до його втрати.

Вище ми вже згадували, що в Condor Flashlight Pouch можна носити не лише ліхтарі. На фото нижче в ньому розміщені тактичний ліхтар Fenix UC35 та джгут NAR Combat Application Tourniquet (C-A-T). Спеціальні підсумки для джгутів доволі дорогі і їх тяжко знайти, тож Condor Flashlight Pouch може стати доступним замінником для них.

Підсумок Condor Flashlight Pouch: заповнений ліхтарем та джгутом - secretsquirrel.com.ua

Загалом, це доступний спосіб транспортування і зберігання вашого тактичного ліхтаря чи інших предметів схожої форми: ліхтарів, джгутів, кишенькових ножів, мультитулів тощо. Я використовую його як контейнер для джгута C-A-T, ззовні підсумка Condor Rip-Away EMT Lite Pouch, в якому розміщена моя травматична аптечка.

Підсумок, представлений у цьому огляді, був придбаний в магазині tacticalgear.ua. На сайті магазину можна з’ясувати наявність та поточну вартість підсумка.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *