Нам 7 років

Щороку 6 грудня ми відзначаємо офіційний день заснування SECRET SQUIRREL, і цього року нам виповнюється уже 7 років.

SECRET SQUIRREL - secretsquirrel.com.ua

Епідеміологічна ситуація 2020 року наклала певні обмеження на всі сфери життя, і на нас також. Через карантинні заходи цього року суттєво поменшало різноманітних масових подій, тренінгів та виставок. Як приклад, виставку “Зброя та Безпека 2020“, яку ми з нетерпінням чекали, перенесли на травень наступного року, але і це наразі не остаточна інформація. Обмеження на пересування повпливали на польові виходи не лише у нас, а тренінги проводяться з обмеженнями, а подекуди переносяться в онлайн формат.

Але це не означає, що ми припинили існування та активність по створенню якісного контенту. Нам, щоправда, довелося дещо змінити фокус:

  • Як ви пам’ятаєте, минулого року ми вирішили змінити основну мову ресурсу на українську. Цей напрям рухається, і наразі понад 100 публікацій вже перекладено. Весь перекладений контент можна переглянути за тимчасовою міткою “ukr”, і надалі його буде більшати. Як приклад, наш цикл публікацій про алгоритм базової підтримки життя Basic Life Support (BLS) став доступний українською.
  • Ми не просто переклали частину наявних матеріалів, а й покращили структуру та форматування текстів загалом. Новий підхід пришвидшує читання, полегшує сприйняття, та спрощує навігацію статтями. Якщо, раптом, ви ще не натрапляли на такі тексти, статті “Назофарингіальний повітропровід Rüsch“, “Огляд штанів Army Combat Pants FR“, “Плівка-клапан для СЛР” можуть стати гарними прикладами. Нам цікава ваша думка з приводу нового підходу до структури та форматування, тож залишайте свої враження в коментарях.
  • Поряд із покращенням текстів, ми розширили парк спорядження для фото. Нові стійки, спалахи, та професійний фон, тепер дозволяють готувати фото матеріали студійної якості. Цю зміну ви вже мали помітити у нових оглядах, але оновлення торкнулися і частини перекладених матеріалів теж. Нижче лише кілька прикладів.
  • Наші фото та тексти цього року потрапили не лише на наш сайт. Так, на прохання наших друзів, і офіційного представника компанії Cyalume в Україні, магазину paramedic.ua ми підготували ряд оглядів, які доступні в їх блозі.
  • Щодо спорядження, то цього року нам вдалося завершити та випробувати один із проєктів – Edge Kit з використанням пристроїв від Petzl. Крім цього гарний прогрес помітний і на інших напрямах. Тизер одного з них можна було бачити в нашому профілі Instagram, тож очікуйте появи цікавинок в майбутньому.

Традиційно для дня народження, дякуємо всім вам за те, що залишаєтесь разом із нами. Особливо дякуємо:

  • Моїй дружині Aki за натхнення, та роботу над всіма крутими фото, що ви бачите на нашому ресурсі.
  • Друзям та партнерам за співпрацю та зразки надані для оглядів. Якщо хочете долучитися до їх кола – це вельми просто.
  • Читачам, підписникам та учасникам спільнот в соціальних мережах Facebook, InstagramTwitter, YouTube. Якщо ви ще не приєдналися до їх числа – саме час це виправити.

Попереду ще багато цікавого, і тимчасові негаразди нас не зупинять, вірно? Слідкуйте за нами в соціальних мережах, підтримуйте нас лайками та підписками, залишайте коментарі, діліться думками та побажаннями. А ми продовжуємо …

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *