Медичні товари 5.11 Urban Casualty Response (UCR)

5.11 Urban Casualty Response або UCR System – лінійка товарів створена довкола алгоритму THREAT для потреб парамедиків і співробітників правоохоронних органів, що реагують на масові травми, теракти та випадки з застосуванням вогнепальної зброї (active shooter).

Медичні товари 5.11 Urban Casualty Response (UCR): UCR IFAK, UCR Thigh Rig, UCR Slingpack, UCR Litter - secretsquirrel.com.ua
Медичні товари 5.11 Urban Casualty Response (UCR): UCR IFAK, UCR Thigh Rig, UCR Slingpack, UCR Litter

До появи протоколу Tactical Emergency Casualty Care (TECC) і алгоритму THREAT взаємодія правоохоронців та екстрених медичних служб (EMS) проходила по не дуже оптимістичному для потерпілих сценарію. Правоохоронці оточували зону ризику і проводили зачистку, а медичний персонал чекав поки периметр не буде визнано безпечним. Лише після цього вони мали можливість надати допомогу пораненим та потерпілим. Оскільки зачистка великих ділянок території від кількох правопорушників з вогнепальною зброєю може затягтися надовго, то багато потерпілих встигали банально стекти кров’ю ще до появи медиків всередині периметру. Чимось допомоги таким потерпілим після цього вже не було ніякої можливості.

Велика кількість летальних випадків від відворотних причин смерті у подібних сценаріях заставила переглянути такий підхід. В результаті до груп зачистки стали включати медичних техніків (EMT), які пройшли тренування з взаємодії разом із силовиками. Ці техніки отримали можливість потрапляти всередину периметру безпеки одночасно з силовиками. Поки група зачистки просувається зоною ризику з метою придушення загрози, придані медики надають допомогу потерпілим, що трапилися на їх шляху. Прямо на місці поранення вони стабілізують їх стан: усувають проблеми з прохідністю дихальних шляхів, блокують кровотечі, і готують потерпілих до евакуації. Таким чином суттєво підвищуються шанси на виживання кожного потерпілого, оскільки медики тепер не чекають аж до завершення зачистки.

Раніше, машини швидкої допомоги очікували разом із медиками у безпечному місці поза периметром зони ризику. Там же знаходилося і все медичне обладнання. Зі зміною підходу виникла потреба транспортувати медичні припаси до потерпілих під час просування зоною ризику. Відповідно знадобилося і спорядження, здатне зручно розміщати та переносити медичне обладнання, а також забезпечувати швидке використання в умовах зони ризику.

Компанія 5.11 Tactical в осінньому каталозі 2015 року заявила про лінійку продуктів Urban Casualty Response (UCR), покликану відповісти на вимоги описані вище. На цю мить UCR System включає чотири продукти, огляди який найближчим часом вийдуть на нашому ресурсі:

Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах Facebook та Twitter аби не проґавити їх появи. А ми дякуємо компанії prof1group.ua, офіційному дилеру 5.11 в Україні, за можливість познайомити вас з товарами лінійки 5.11 Urban Casualty Response (UCR).

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *