Репліки наколінників AirFlex Combat Knee Pads

Нещодавно ми публікували огляд інтегрованих наколінників Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads третього покоління. Сьогодні ми розглянемо поширені репліки на них, та спробуємо дізнатися чи існує різниця між ними та оригіналом.

Сьогодні я не буду розказувати що таке інтегровані наколінники, в чому їх переваги, та не буду зупинятися на особливостях будови Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads. Вся інформація вже є у нашому огляді, тож можете перечитати його, перш ніж рухатися далі. Натомість, пропоную зупинитися на репліках, та розглянути їх з точки зору наближення до прототипу. І кращий спосіб зробити це — порівняти з оригіналом, як ми вже робили це у випадках з активною гарнітурою 3M Peltor Comtac III Dual Comm, чи підвісною системою для шоломів Ops-Core OCC Dial Liner Kit.

Як приклади сьогодні ми будемо використовувати зразки від ACM та EmersonGear — знаних виробників реплік військового спорядження, тактичного спорядження та компонентів для страйкболу та активного відпочинку.

ACM Combat Knee Pads

ACM AirFlex Combat Knee Pads: загальний вигляд - secretsquirrel.com.ua

Як і оригінал, репліка від ACM пакується у звичайний прозорий поліетиленовий пакет, запаяний вакуумним швом. Всередині на вас чекатимуть два наколінники загальними розмірами 15 см. х 26 см. (ширина\висота). По ширині ці показники поступаються оригіналу десь на пів сантиметра. Для кращого порівняння покладемо їх поряд з оригінальними Crye Precision AirFlex.

ACM AirFlex Combat Knee Pads: порівняння з Crye Precision - secretsquirrel.com.ua

Хоча кольори обох виробів заявлені як Khaki, на фото вище добре помітна відмінність репліки (зліва) від оригіналу (справа). Як на мене, колір ACM Combat Knee Pads ближчий до Coyote, але колір — не найважливіший критерій.

Також варто звернути увагу на липучки у верхній частині наколінників. Як бачите, у випадку ACM, їх форма, розмір та розміщення повністю збігаються з оригіналом.

ACM AirFlex Combat Knee Pads: наколінник - secretsquirrel.com.ua

Раковини ACM Combat Knee Pads мають розміри 12 см. х 14,5 см. (ширина\висота), і на цей раз на пів сантиметра поступаються оригіналу по висоті. Решта зовнішніх рис доволі близька до оригіналу. Горизонтальні заглиблення по еластичності також мало чим відрізняються, і дозволяють раковинам наколінника адаптуватися при згині коліна, зменшуючи навантаження на матеріал штанів.

ACM AirFlex Combat Knee Pads: демпфер ззовні - secretsquirrel.com.ua

А от форми для лиття демпферів та обробка країв в ACM не відповідає якості Crye Precision. Як видно на фото вище, демпфери, хоч і мають заглиблення, схоже на оригінал, але площа отвору суттєво менша ніж у оригінальних наколінників. Висота отвору у 5,5 см. поступається оригіналу на цілий сантиметр. Менша площа може призвести до гіршої вентиляції шкіри під наколінником, що спричинить дискомфорт при тривалому носінні.

ACM AirFlex Combat Knee Pads: демпфер зсередини - secretsquirrel.com.ua

На внутрішній стороні демпфера також добре видно, що площа вентиляційних отворів менша. Також можна помітити і гіршу якість обробки шва, яким демпфер та раковина з’єднуються між собою. Там, де в оригіналі нитка накладається на кілька сантиметрів, у репліки вона просто відрізана і до того ж не приплавлена. Цей факт з часом може призвести до розходження шва, та розділення демпфера та раковини.

ACM AirFlex Combat Knee Pads: інтеграція з Army Combat Pants FR - secretsquirrel.com.ua

Всі візуальні недоліки демпфера легко ховаються всередині кишень для інтегрованих наколінників. А от відмінність кольору раковини помітна і після встановлення наколінників у штани. Вище цей факт демонструється на прикладі штанів Army Combat Pants FR у камуфляжному малюнку Multicam.

Зразок репліки від ACM був наданий магазином punisher.com.ua.

EmersonGear G3 Combat Knee Pads

EmersonGear AirFlex Combat Knee Pads: загальний вигляд - secretsquirrel.com.ua

Репліка G3 Comabt Knee Pads від EmersonGear також пакується у прозорий пластиковий пакет, але замість вакуумного шва, він закривається на застібку типу Ziploc. Не бачу сенсу порівнювати пакети, тож перейдімо до знайомства із його вмістом.

EmersonGear AirFlex Combat Knee Pads: порівняння з Crye Precision - secretsquirrel.com.ua

Загальні розміри EmersonGear G3 Combat Knee Pads складають 17 см. х 26 см. (ширина\висота) проти 15,5 х 26 (ширина\висота) у оригінала. Таку розбіжність можна пояснити тим, що репліка від EmersonGear пласкіша та має менший вигин, ніж наколінник від Crye Precision.

На відміну від ACM, EmersonGear не став наслідувати липучки для фіксації всередині кишені, де розміщується наколінник, з оригінала, а просто вставив прямокутні смужки липучки по три сторони від раковини.

EmersonGear AirFlex Combat Knee Pads: наколінник - secretsquirrel.com.ua

Раковини мають розміри 13 см. х 14,5 см. (ширина\висота) і переважають над оригіналом на сантиметр в ширину, проте поступаються йому на пів сантиметра в висоту. Знову ж таки, через пласкіший профіль наколінника.

По щільності вони поступаються і оригіналу, і репліці від AMC, через що легше згинаються у горизонтальних заглибинах.

EmersonGear AirFlex Combat Knee Pads: демпфер ззовні - secretsquirrel.com.ua

Демпфери EmersonGear G3 Combat Knee Pads, хоч і переважають над оригіналом за розмірами, але суттєво поступаються йому у якості обробки країв. На фото вище можете самі порівняти краї репліки (зліва) та оригіналу (справа). Вентиляційні отвори тут мають навіть більш виражені заглиблення та ширину. А от висота отвору повністю відповідає оригіналу, і складає 6,5 см.

EmersonGear AirFlex Combat Knee Pads: демпфер зсередини - secretsquirrel.com.ua

На внутрішній поверхні демпфера також добре помітна різниця по ширині вентиляційних отворів.

Якість обробки швів, на жаль, залишає бажати кращого, як і обробка країв. На фото вище добре видно, що краї подекуди навіть не обрізані по контуру, і мають помітні виступаючі частини, які доведеться обрізати самостійно.

EmersonGear AirFlex Combat Knee Pads: інтеграція з Army Combat Pants FR - secretsquirrel.com.ua

Як і у попередньому випадку, всі недоліки демпфера приховуються штанами Combat Army Pants FR, а раковини не так суттєво відрізняються за кольором.

Зразок репліки від EmersonGear був наданий магазином punisher.com.ua.

На завершення, порівняльні фото реплік від ACM та Emerson Gear поряд із оригінальними Crye Precision AirFlex .

AirFlex Combat Knee Pads: Порівняння реплік від ACM та EmersonGear з Crye Precision спереду- secretsquirrel.com.ua
Combat Knee Pads вид спереду: репліка ACM (зліва), Crye Precision AirFlex (в центрі), репліка EmersonGear (справа).
AirFlex Combat Knee Pads: Порівняння реплік від ACM та EmersonGear з Crye Precision ззаду - secretsquirrel.com.ua
Combat Knee Pads вид ззаду: репліка ACM (зліва), Crye Precision AirFlex (в центрі), репліка EmersonGear (справа).

Як бачите, попри відносно однаковий вигляд, репліки поступаються якістю матеріалів та виконання, що може призводити до погіршення експлуатаційних характеристик (вентильованості, довговічності, надійності тощо). Проте, якщо вас цікавлять переважно зовнішній вигляд, сумісність та низька вартість спорядження, яке постійно стирається та зношується — то репліки можуть стати для вас можливою альтернативою.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: