Огляд наколінників Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads

AirFlex Combat Knee Pads – захисні наколінники для Combat Pants від Crye Precision та інших штанів, сумісних з інтегрованими наколінниками.

Якщо ви колись тривалий час носили звичайні наколінники, то маєте знати, що це не надто комфортне задоволення. Якщо затягнути регулювальні стропи аби захистити коліна – вони в’їдаються у складку колінного суглоба, перетискають кровообіг, подекуди німіють ноги тощо. Якщо послабити стропи аби не перетискати ноги – наколінники з’їжджають вниз, і їх доводиться постійно підтягувати. Чим інтенсивніше рухаєтеся і міняєте положення – тим частіше доводиться поправляти. На додачу, щільний матеріал наколінника погано вентилюється, ноги під ним пітніють, штани промокають і таке інше.

Ви, певне, також бачили як наколінники спускають по ногах вниз, аж на черевики, коли в них немає нагальної потреби. Це розв’язує проблему блокування циркуляції, та вогких колін штанів, але ніяк не допомагає вам захистити колінні чашечки на випадок раптового падіння, чи зміни рівня між “стоячи” та “на коліні” на нерівній поверхні.

Розуміючи всі ці проблеми, під час проєктування штанів Combat Pants, американська компанія Crye Precision вирішила відмовитися від звичних еластичних строп, що утримують наколінники на ногах. Натомість вони вибрали змінити будову штанів, аби наколінники утримувалися в спеціальній кишені на колінах штанів, а не поверх них. Це рішення дало життя інтегрованим наколінникам, здійснило революцію у дизайні польової уніформи, і зробило Crye Precision синонімом інновації, комфорту та якості у світі тактичного спорядження.

В січні 2018 року Crye Precision анонсувала вже четверте покоління уніформи Combat Apparel (G4 Combat Pants, G4 Combat Shirt) для якого також було оновлено і дизайн наколінників AirFlex Impact Combat Knee Pads. Проте найпоширенішими наразі є сорочки та штани третього покоління (G3 Combat Pants, G3 Combat Shirt), до якого належать наколінники AirFlex Combat Knee Pads. Вони, хоч і не мають демпфера з поєднанням двох шарів піни різної щільності, проте можуть запропонувати наступні переваги.

  • Надійний захист колінних чашечок.
  • Поєднання жорсткої пластикової раковини та м’якого демпфера із піни.
  • Ергономічна форма, що не обмежує рухи колін та ніг.
  • Горизонтальні заглиблення в раковині аби вона згиналася разом із вашими колінами та штанами.
  • Липучка задля кращої фіксації у кишенях сумісних моделей штанів.
  • Розміри (см.): 15,5 х 26 (ширина\висота).
  • Доступні кольори: Black, Khaki, Green 15.
  • Виготовлено у США.

Далі у огляді представлені наколінники Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads у кольорі Khaki.

Наколінники Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads: пакування - secretsquirrel.com.ua

З пакування Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads дістався лиш прозорий пластиковий пакет без будь-яких маркувань, чи особливих позначок.

Наколінники Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads: загальний вигляд - secretsquirrel.com.ua

Всередині на вас чекатимуть два наколінники для подальшої інтеграції в кишені сумісних штанів, та паперова інструкція. Наколінники виконані об’єднанням двох основних деталей: пластикової жорсткої раковини, та м’якого демпфера із піни. Але перш ніж знайомитися із ними, швиденько проглянемо інформаційний аркуш.

Наколінники Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads: інструкція - secretsquirrel.com.ua

Інструкція Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads описує та демонструє покроковий алгоритм, який вам доведеться виконати аби встановити їх в кишені штанів. Ця інструкція актуальна не лише для продукції Crye Precision, а і для будь-яких штанів, сумісних з інтегрованими наколінниками.

Наколінники Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads: наколінник - secretsquirrel.com.ua

Раковини наколінників виконані із пластику середньої щільності та мають максимальні розміри 12 см. х 15 см. (ширина\висота). Форма раковини найближча до перегорненої трапеції, що забезпечує максимальну площу захисту в нижній частині колінної чашечки. Саме на цю ділянку приходиться максимальна вага та навантаження при переміщенні на рівень “на коліні”.

На раковинах наколінників Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads третього покоління добре помітні три горизонтальні заглиблення у верхній третині. Цих заглиблень не було на наколінниках попередніх поколінь, через що при згинанні ноги в коліні раковина не згиналася і тягнула за собою матеріал штанів. Надмірна жорсткість призводила до того, що раковини могли зміщуватися по висоті. Або вони надмірно перевантажувати ділянку штанів одразу над раковинами, що призводило до їх передчасного зношування. Завдяки ж заглибленням раковини згинаються відповідно до зміни положення ноги, не зміщуються і не розтягують штани.

Також на фото вище можна вернути увагу на логотип Crye Precision по центру нижнього краю раковини, та примітку про дію патентних прав на AirFlex Combat Knee Pads, що належать Crye Precision.

Наколінники Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads: демпфер ззовні - secretsquirrel.com.ua

Демпфери Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads знаходяться під раковинами. Вони виконані із піни, а їх площа більша ніж площа раковин. Якщо раковини захищають коліна від контакту з поверхнею та нерівностей (каміння, кришок від цеглин тощо), то головне завдання демпферів – гасити надлишкову інерцію при переході між рівнями “стоячи” та “на коліні”. Аби ця енергія не поверталася вам в кістки та м’язи, та не руйнувала тканини суглоба, демпфери приймають та розподіляють її.

В нижній частині демпфера добре помітні два заглиблення з отворами висотою 6,5 см. Вони виконують роль вентиляційних отворів, крізь які всередині кишені з наколінниками циркулює повітря. Вони як раз і борються з проблемою вогких від поту колін, яка властива звичайним наколінникам.

Наколінники Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads: демпфер зсередини - secretsquirrel.com.ua

Між собою раковини та демпфери кріпляться двома швами, які добре помітні на фото вище. Варто звернути увагу на форму демпфера, та присутність бічних виїмок. Завдяки їм, при згинанні коліна, секції демпфера також складаються, рівномірно огортаючи суглоб ззовні. Секції демпфера при цьому не перехрещуються, не впираються одна в одну, та не утворюють нагромаджень. Як результат – демпфер завжди має однакову товщину: і при зігнутій нозі, і при розігнутій. Також бокові частини демпфера захищають колінні чашечки збоку, що знадобиться якщо ви стали на коліно не зовсім рівно.

Аби продемонструвати як наколінники виглядають після встановлення у відповідні кишені штанів, ми вставили їх в Army Combat Pants FR. Раковини надійно захищають коліна, а демпфери вкривають всю поверхню від коліна до верхнього краю черевиків.

Наколінники Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads: інтеграція з Army Combat Pants FR - secretsquirrel.com.ua

Загалом варто зазначити якість матеріалів та виконання: всі краї обрізані рівно, без облоїв, шви та нитки не стирчать, а форма продумана до дрібниць. На те вони й оригінальні Crye Precision AirFlex Combat Knee Pads, з яких починалися інтегровані наколінники, і які тільки укріплюють свої позиції, завдяки постійній еволюції. Виробнику вдалося поєднати надійний захист та комфорт без компромісів на користь одного з них.

Інтегровані наколінники AirFlex Combat Knee Pads від Crye Precision, представлені у огляді, було надано магазином punisher.com.ua. На сторінках магазину завжди доступна актуальна інформація по наявності та вартості.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *