Огляд роздільника Spiritus Systems Divider Pouch Insert

Divider Pouch Insert – роздільник для організації спорядження всередині підсумків Spiritus Systems та інших виробників.

З наших оглядів підсумків Spiritus Systems SACK Pouch Mk3, Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3, Spiritus Systems CCS Pouch та Spiritus Systems Lazarus Headrest Kit ви вже певно зрозуміли, що багато з них обладнані липучкою на внутрішніх поверхнях передніх та задніх стінок. Призначені вони для самостійної організації внутрішнього простору цих утилітарних підсумків відповідно до поставлених завдань та наявного спорядження.

Розповідали ми й про вставки для такої самостійної організації на прикладі Spiritus Systems 4 Loop Pouch Insert та Spiritus Systems GP Pouch Padded Insert, тож сьогодні звернемо увагу ще й на роздільник Spiritus Systems Divider Pouch Insert, що має наступні особливості.

  • Можливість інтеграції з продуктами серій Spiritus Systems LV-119 та Spiritus Systems Micro Fight.
  • Чотири петлі для фіксації та організації спорядження.
  • Додаткові вертикальні стропа для підсилення жорсткості конструкції.
  • Основний матеріал: липучка, еластична стропа.
  • Розміри (см): 13 х 10,5 (ширина\висота).
  • Вага: 22 г.

Далі в огляді представлена вставка Spiritus Systems Divider Pouch Insert в єдиному доступному на цю мить кольорі Black.

Spiritus Systems Divider Pouch Insert: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакування в Spiritus Systems Divider Pouch Insert складається лише з прозорого пластикового пакета із застібкою в верхній частині. На передній площині пакета присутня наліпка з білим тлом, на яку нанесена основна інформація про вміст пакета: назва виробника, товару, артикул та ідентифікаційні номери.

Spiritus Systems Divider Pouch Insert: загальний вигляд - secretsquirrel.com.ua

Всередині на вас чекатиме роздільник чорного кольору, що має загальні розміри 13 х 10,5 сантиметра (ширина\висота). Конструктивно його можна поділити на дві секції: липучки з боків, та центральну секцію шириною 4 сантиметри. Центральна секція з обох боків роздільника посилена текстильною стропою, що надає їй більшої жорсткості та дозволяє захищати вміст підсумків від здавлювання.

Також в центральній секції розташовуються горизонтальні еластичні петлі шириною 3 сантиметри. З кожного боку роздільника вам доступні по дві петлі, які розташовуються знизу та зверху.

Spiritus Systems Divider Pouch Insert: липучки - secretsquirrel.com.ua

Липучки з обох боків центральної секції мають виключно гачки, та виконані у вигляді крил, що розкладаються від зовнішніх швів центральної секції. Розклавши ці крила в вас з’являється можливість фіксації роздільника до відповідної липучки практично в будь-якому місці внутрішнього простору утилітарних підсумків Spiritus Systems.

Spiritus Systems Divider Pouch Insert: петлі для спорядження - secretsquirrel.com.ua

Петлі на вертикальній секції також додані не просто так. З їх допомогою роздільник не просто поділяє внутрішній простір підсумків на дві чи більше частин, а й дозволяє утримувати та організовувати дрібні довгасті предмети. Для демонстрації на фото вище я використав маркер синього кольору та декомпресійну голку North American Rescue ARS Needle Decompression Kit, що зазвичай входять до складу аптечок. Проте їх місце також може зайняти письмове приладдя, елементи живлення форматів AA, CR123 чи 18650, хімічні джерела світла, ліхтарі, складні антени, дрібні інструменти тощо. Тож цей роздільник, окрім поділу простору та захисту вмісту від здавлювання, може виконувати ще й організаційні функції.

Spiritus Systems Divider Pouch Insert: застосування з підсумком Medium GP Pouch - secretsquirrel.com.ua

Застосування в Spiritus Systems Divider Pouch Insert доволі просте. Все, що вам необхідно зробити – це розкласти липучки з обох боків та приклеїти їх в бажаному місці внутрішнього простору підсумка. На фото вище я використовую Spiritus Systems Medium GP Pouch Mk3, а на фото нижче – Spiritus Systems CCS Pouch.

Spiritus Systems Divider Pouch Insert: застосування з підсумком CCS Pouch - secretsquirrel.com.ua

Як можете бачити, в залежності від ширини підсумка за допомогою роздільника його можна поділити на дві чи більше частин, спорядження в яких буде згруповане за призначенням, чи певною логікою. Так воно не буде перемішуватися при активному переміщенні чи підвищенні рівня фізичних навантажень.

Загалом, Spiritus Systems Divider Pouch Insert стане гарним доповненням до підсумків Spiritus Systems утилітарного спрямування, та допоможе в їх перетворенні на підсумки під специфічні завдання чи спорядження. Основна особливість цього роздільника – гнучкість, що дозволяє вам адаптуватися під різноманітні умови: коли він потрібен – він стоятиме поперек підсумка, а коли ні – пласко складеним ви й не помітите його біля однієї зі стінок.

Роздільник Spiritus Systems Divider Pouch Insert, представлений в огляді, було придбано в офіційному онлайн-магазині виробника – spiritussystems.com.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *