Огляд підсумка HSGI Mini EOD Pouch V2

HSGI Mini EOD Pouch V2 – друге покоління утилітарного підсумка під потреби вибухотехніків від американської компанії High Speed Gear Ind. Це хоч і основне його застосування, але не єдине.

Більшості компанія High Speed Gear Ind. відома як розробник серії підсумків HSGI Taco. Це успішна серія продуктів під транспортування магазинів для зброї. Але HSGI також знані завдяки своїм мінімалістичним бойовим ременям, підсумкам, розвантажувальним панелям тощо. Продукція High Speed Gear Inc. використовується співробітниками сил правопорядку, бійцями загонів спеціального призначення, цивільними поціновувачами зброї по всьому світу.

Виробник заявляє про наступні особливості підсумку HSGI Mini EOD Pouch V2:

  • Передня PALS-панель для розміщення додаткового спорядження.
  • Задня LaserCut панель для фіксації підсумку на PALS-сумісні платформи.
  • Дві кліпси HSGI Clip в комплекті.
  • Два вертикальні канали на задній стінці для транспортування інструментів.
  • Повне розкриття на 180 градусів з регулюванням кута нахилу.
  • Розвинута система організації спорядження всередині.
  • Основний матеріал: Cordura 1000D.
  • Доступні кольори: Black, Coyote Brown, OD Green, Wolf Gray, LE Blue, Multicam, Multicam Black,
  • Розміри (см.): 16.5 х 18.4 х 8 (ширина\висота\глибина).
  • Виготовлено в США.

Далі у огляді представлений підсумок HSGI Mini EOD Pouch V2 у кольорі OD Green. До мене підсумок надійшов без будь-якого пакування, тож не зможу його вам продемонструвати.

По своїй суті це утилітарний підсумок вертикальної орієнтації. Три бічні грані підсумку мають застібку-блискавку, яка забезпечує доступ до внутрішнього простору. До деталей внутрішньої організації ми ще повернемося, а поки познайомимося із ним зовні.

Огляд підсумка HSGI Mini EOD Pouch V2 - secretsquirrel.com.ua

На передній стінці HSGI Mini EOD Pouch V2 знаходиться PALS платформа на три горизонтальні рядки і чотири колонки шириною. Ви вже, певно, знаєте, що більшість вертикальних підсумків мають непарну кількість колонок PALS інтерфейсу. Через це часто виникають проблеми з монтажем спорядження, чи його симетричністю. HSGI Mini EOD Pouch V2 симетричний, чим і переважає над рештою підсумків.

Огляд підсумка HSGI Mini EOD Pouch V2 - secretsquirrel.com.ua

Для кращої демонстрації, я взяв смартфон всередині Juggernaut Case SLEEV. Його кріплення Armor Mount розраховане як раз на 4 колонки PALS. На підсумки шириною 3 колонки воно не фіксується, на 5 – фіксується зі зміщенням, а підсумки на 6 колонок займають занадто багато корисної площі. Тож HSGI Mini EOD Pouch V2 – оптимальний для симетричного розміщення спорядження.

Огляд підсумка HSGI Mini EOD Pouch V2 - secretsquirrel.com.ua

На задній стінці розташована LaserCut панель на п’ять горизонтальних рядків і чотири вертикальні колонки. Всю площу, витрачену для фіксації підсумка до спорядження, компенсують стропи на передній стороні. Ламінована LaserCut панель із прорізами забезпечує наступні переваги: знижує загальну вагу виробу, зменшує профіль підсумку, компактніше кріплення, бо LaserCut вужчий за посилені стропи системи Natick Snap.

Огляд підсумка HSGI Mini EOD Pouch V2 - secretsquirrel.com.ua

LaserCut панель кріпиться до підсумка трьома вертикальними швами, що дає вам ще дві пласкі кишені розмірами 7 х 15 сантиметрів (ширина\висота). Вертикальна орієнтація та зовнішній доступ дозволяють переносити тут різні корисні інструменти: пасатижі, кусачки, ключі, ножиці тощо. Мотивована така можливість призначенням підсумку під потреби вибухотехніків та спеціалістів з розмінування (EOD від Explosive Ordnance Disposal). Ці спеціалісти часто використовують ручний інструмент та діагностичне обладнання, і швидкість доступу до нього має для них суттєве значення. Проте, ви з легкістю зможете адаптувати ці кишені під свої потреби.

Огляд підсумка HSGI Mini EOD Pouch V2 - secretsquirrel.com.ua

Для фіксації підсумку до PALS-сумісного спорядження в комплект включені дві кліпси HSGI Clip. Це відповідь HSGI аксесуарам типу Tactical Tailor Malice Clips, National Molding Molle Stix тощо. Їх суттєва відмінність – механізм фіксації у закритому положенні. В HSGI Clip не треба використовувати ніж чи викрутку для розділення кінців кліпси, як в Malice Clips. High Speed Gear Inc. продає їх комплектами по шість штук, але для кріплення HSGI Mini EOD Pouch V2 двох цілком достатньо.

Бічна блискавка з двома бігунками дозволяє розкрити підсумок на 180 градусів, і забезпечує доступ до внутрішнього простору підсумку.

Огляд підсумка HSGI Mini EOD Pouch V2 - secretsquirrel.com.ua

На задній стінці зсередини розташована одна велика кишеня розмірами 14 х 16 сантиметрів (ширина\висота). До неї кріпляться ще дві симетричні кишені висотою 12 см. і шириною 7 см. кожна. На відміну від попередньої, вони не пласкі, а мають складку з основного матеріалу вздовж центральної лінії. Завдяки їй ці вертикальні кишені можуть розширюватися вглиб при наповненні. Якщо велика кишеня підійде для пласких предметів типу документів, мап, блокнотів, оклюзійних пластирів, гемостатичних бинтів тощо, то вертикальні кишені вмістять предмети глибиною до 1,5-2 сантиметрів.

Аби вміст цих кишень надійно утримувався всередині, поверх них ще закріплена еластична стропа шириною 4 см. Вона розділена на дві секції центральним швом задньої стінки. За потреби між стропою та передньою стінкою кишень можна розмістити додаткове спорядження.

Окрім описаних кишень і бирки з логотипом HSGI, на задній стінці підсумка також знаходяться два пластикові кордлоки, які регулюють кут відкидання передньої стінки у відкритому стані. Мотузку, якою регулюється цей кут, гарно видно на фото вище.

Огляд підсумка HSGI Mini EOD Pouch V2 - secretsquirrel.com.ua

На внутрішній поверхні передньої стінки HSGI Mini EOD Pouch V2 знаходиться одна пласка кишеня розмірами 14 х 14 сантиметри (ширина\висота). Сюди теж можна покласти документи, довідники, мапи та інші пласкі предмети. На стінці цієї кишені розміщено еластичну стропу висотою 7,5 см., яка розділена на несиметричні секції: одна на 7, та дві по 3,5 сантиметра шириною. В цих комірках можна розмістити руків’я інструментів та інші дрібнички типу компаса, запальнички, маркерів тощо.

Позначка “V2” у назві відповідає другому поколінню підсумка. Різниця між поколіннями криється як раз у цій широкій еластичній стропі. У першому поколінні обидві стінки були такими як задня, що давало вам лише чотири вертикальні кишені під високі предмети. Якщо інструмент не підходив під ці кишені по ширині, то доводилося кидати його всередину підсумка між стінками. Такі незакріплені предмети могли вільно переміщатися всередині, чи навіть випасти при нахилі передньої стінки. Тож, на основі коментарів від користувачів, виробник замінив дві кишені на широку еластичну стропу, яка тепер знаходиться на передній стінці.

Від особливостей конструкції HSGI Mini EOD Pouch V2 переходьмо до його наповнення.

Огляд підсумка HSGI Mini EOD Pouch V2 - secretsquirrel.com.ua

Хоч він і позиціюється на вибухотехніків та медиків, використовувати його можна і поза межами цих напрямів. Я звернув на нього увагу з двох причин: можливість фіксації Juggernaut Case SLEEV на передній панелі, і через ширину в 4 колонки PALS з розвиненою внутрішньою організацією.

Огляд підсумка HSGI Mini EOD Pouch V2 - secretsquirrel.com.ua

До цього я безуспішно намагався розмістити корисні для польових виходів дрібниці з фото вище всередині Condor T&T Pouch. Виявилося, що задля збереження плаского профілю, предмети всередині нього доводилось розміщувати в один шар. А всі речі з фото вище в цей один шар просто не влазили. Якщо ж розміщувати їх у кілька шарів – підсумок швидко ріс вглиб і перетворювався на громіздку цеглину. Це все при тому, що він займає 8 колонок PALS інтерфейсу. У випадку ж HSGI Mini EOD Pouch V2 всі ці предмети в нього не просто влазять, а ще й зручно розкладаються по кишенях. А він займає лише 4 колонки PALS, а не 8. Як результат – на те місце, яке звільнилося, можна розмістити ще один утилітарний підсумок.

Огляд підсумка HSGI Mini EOD Pouch V2 - secretsquirrel.com.ua

Загалом HSGI Mini EOD Pouch V2 можна використовувати для транспортування першочергових речей: набору інструментів, медичних засобів, створення Survival Chest Rig з фото вище і т.і. Щодо Survival Chest Rig, то таке призначення підкріплює і сам виробник, включаючи цей підсумок до складу комплекту під назвою “HSGI First Responder Combo“. Ця пропозиція оптимізована під потреби пошуково-рятувальних загонів.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *