Огляд кріплення JuggernautCase Mount, PALS Armor, 5in Series, Black

JuggernautCase Mount, PALS Armor, 5in Series, Black – кріплення для розміщення смартфонів у захисних чохлах JuggernautCase на модульному спорядженні з інтерфейсами PALS або LaserCut.

Ми вже згадували про гасло компанії JuggernautCase “Protect. Mount. Connect” (англ. “Захищай. Монтуй. З’єднуй”), яке покриває всі основні процеси, пов’язані з використанням смартфонів на полі бою. В нашому огляді кейсу JuggernautCase SLEEV ми встигли познайомити вас з реалізацією процесу захисту. Тож можемо рухатися далі, і звернути вашу увагу на реалізацію процесу монтажу та кріплення пристроїв до інших елементів спорядження.

Наразі асортимент кріплень від JuggernautCase включає різноманітні тримачі для фіксації кейсів всередині транспортних засобів, на поясі чи PALS інтерфейсі, на передпліччі, стегні, чи навіть стропах парашутної системи. Я ж вирішив доповнити свій JuggernautCase SLEEV кріпленням для розміщення на модульному інтерфейсі PALS у ландшафтній орієнтації. Повна назва кріплення звучить як JuggernautCase Mount, PALS Armor, 5in Series, Black, і воно має наступні особливості.

  • Липучка на передній площині для фіксації ідентифікаторів та знаків розрізнення.
  • Регульований кут нахилу пристрою, жорсткість якого можна регулювати. Кріплення фіксує положення при навантаженнях до 7G.
  • Доступні кольори: Flat Black, Flat Dark Earth.
  • Розміри (см.): 13,5 х 13 х 3 (ширина\висота\глибина).
  • Вага: 92 г.
Аксесуари JuggernautCase: пакування платформи - secretsquirrel.com.ua

JuggernautCase Mount, PALS Armor для гаджетів з п’ятидюймовими екранами пропонується у двох кольорах: Flat Dark Earth та Flat Black. Постачаються вони у прозорому пакеті, запаяному зверху. Знову ж таки пакування доволі спартанське: ні логотипів, ні ключових особливостей, ні навіть наліпок зі штрих-кодом чи артикулом.

Аксесуари JuggernautCase: комплектація платформи - secretsquirrel.com.ua

Всередині на вас чекатимуть кріплення JuggernautCase Mount, PALS Armor, 5in Series, Black, невеличкий PALS-сумісний фіксатор з шок-кордом, та ілюстрована інструкція. До ролі фіксатора ми ще повернемося трохи згодом, а поки розгляньмо кріплення.

Аксесуари JuggernautCase: вигляд спереду та ззаду - secretsquirrel.com.ua

Кріплення JuggernautCase Mount, PALS Armor, 5in Series, Black виконане із жорсткого пластику й умовно ділиться на дві частини: PALS платформу для фіксації на модульні інтерфейси, і відкидну “поличку”, до якої кріпитиметься ваш цифровий пристрій.

На передній поверхні “полички” знаходиться логотип виробника і липучка розмірами 6,5 х 5 сантиметрів (ширина\висота). До неї можуть фіксуватися знаки розрізнення, ідентифікатори CCT, JTAC, EOD, погони, шеврони підрозділів, інфрачервоні маячки тощо.

На задній поверхні платформи присутнє невелике заглиблення, куди клеїться наліпка, на якій зазначений виробник, модель, місце виробництва, логотип та QR-код, що веде на сайт виробника.

Аксесуари JuggernautCase: вигляд зверху - secretsquirrel.com.ua

Внутрішня поверхня платформи ідентична зовнішній, за виключенням шарніра, який з’єднує між собою частини кріплення. Його конструкція буде знайома тим, хто вже мав справу з кріпленнями до камер GoPro. Виробник також підкреслює, що шарнір втримає своє положення при навантаженнях до 7G, але з часом активної експлуатації може виникнути потреба підтягнути його. За це відповідає болт для регуляції, який слугує віссю шарніра. Саме ним контролюється сила тертя і, відповідно, жорсткість фіксації.

По центральній лінії внутрішньої поверхні “полички” знаходяться виступи, які відповідають за фіксацію та утримання кейса JuggernautCase SLEEV.

Аксесуари JuggernautCase: кейс та платформа, вигляд зверху - secretsquirrel.com.ua

Найчастіше ви будете використовувати виступи у верхній частині “полички”, які дозволяють від’єднати JuggernautCase SLEEV від кріплення. Для цього достатньо впертися у нього великим пальцем і злегка прогнути “поличку”, доки виступи не вийдуть з ребер жорсткості на корпусі кейса.

Монтується JuggernautCase SLEEV у зворотній послідовності: спочатку вставляється нижня частина і вирівнюється центральна направляюча, а потім застібуються виступи в верхній частині. “Поличка” при цьому фіксує положення кейса і зміщення не лише у напрямку вверх-вниз, а й вліво-вправо, завдяки чому його розміщення не змінюється навіть при активному русі.

Тепер, коли ми з’ясували як кейс фіксується всередині JuggernautCase Mount PALS Armor, звернімо увагу на фіксацію кріплення до інтерфейсів PALS та LaserCut.

Для цього вам доведеться виконати дії з фото вище.

  • Встановити нижні виступи платформи у комірки інтерфейсу PALS\LaserCut і опустити платформу вниз до упору.
  • Нахилити платформу вперед і, відгинаючи верхні виступи платформи, завести їх в комірки PALS\LaserCut. Не бійтеся гнути ці виступи, платформа доволі гнучка і витримає такі маніпуляції.
  • Притисніть платформу до модульного інтерфейсу та розправте всі можливі вигини.
  • Встановіть фіксатор в комірки між верхніми виступами. Вставляйте його в комірки до тих пір поки він не зачепиться своїми гачками за стропу чи LaserCut, блокуючи свій зворотний рух.
  • Складіть шарнір кріплення і накиньте шок-корд довкола упору в верхній частині “полички”.

Демонтується кріплення з PALS\LaserCut інтерфейсу у зворотній послідовності. Якщо ж ви все виконали правильно, то кейс з платформою виглядатимуть наступним чином.

Аксесуари JuggernautCase: платформа та кейс на PALS інтерфейсі - secretsquirrel.com.ua

JuggernautCase Mount, PALS Armor, 5in Series, Black дозволяє утримувати ваш гаджет у кейсі JuggernautCase SLEEV буквально “під руками”, що сильно прискорює і спрощує взаємодію із ним, без необхідності відкривати кишені чи підсумки для доступу до цифрового пристрою. Отримали важливе повідомлення чи хочете звіритися з мапою – просто відкиньте “поличку” і опустіть очі. Писали повідомлення, але виникла необхідність звернути увагу на навколишні обставини – притисніть платформу до грудей і продовжуйте виконання завдання, не думаючи куди подівся ваш смартфон. Необхідно зробити фото чи відео – від’єднайте кейс від кріплення і смартфон вже у ваших випростаних руках.

Платформа JuggernautCase Mount, PALS Armor, 5in Series, Black, представлена в огляді, була придбана в офіційному магазині виробника juggernautcase.com, де також можна придбати її аналоги для кріплення смартфона на передпліччі або всередині транспорту.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *