Огляд паучера ATA-Gear Pouch v.3

ATA-Gear Pouch v.3 — третє покоління підсумків з кайдексу для прихованого носіння магазинів від української компанії ATA-Gear.

Окрім кобур ATA-Gear Civilian Defender, ATA-Gear Fantom v.4, про які ми вам вже розповідали, українська компанія Assault Tactical Advantage (ATA-Gear) вже кілька років поспіль займається засобами для транспортування не лише зброї, а й магазинів до неї, піхов для ножів та інших контейнерів для спорядження на замовлення. Домінантну позицію в цьому сегменті займають паучери ATA-Gear Ver.1 — жорсткі кейси для неприхованого носіння магазинів для короткоствольної зброї, що використовуються під час несення служби та спортивних стрілецьких змагань.

Виробник постійно прагне вдосконалювати конструкцію своїх виробів, тож для замовлення доступні паучери вже третього покоління — ATA-Gear Pouch v.3, які поєднують у собі наступні особливості.

  • Скоба для внутрішньопоясного носіння на ременях до 45 мм.
  • Можливість фіксації зсередини та ззовні ременя.
  • Регульована сила затискання магазину в паучері.
  • Доступні кольори: Black, Carbon Fiber Black, Olive Drab, Storm Gray, Coyote Brown, Desert Fox, Flat Dark, Carbon Fiber Battle Drab, Blood Red, Carbon Fiber Blood Red, Police Blue, Carbon Fiber Police Blue, Hunter Orange, Zombie Green, Hot Pink, Hot Pink Digital, ACU Camo, Multicam.
  • Розміри (см.): 7 х 10 х 4 (ширина\висота\глибина).
  • Вага: 54 г.

Дані в огляді ми познайомимося з паучером ATA-Gear Pouch v.3 під магазини травматичного пістолета T-REX в кольорі Black.

ATA-Gear Pouch v.3: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакуванням для ATA-Gear Pouch v.3 слугує звичайний прозорий пластиковий пакет із застібкою. На його поверхні відсутні будь-які наліпки чи позначки, натомість вся увага приділяється можливості роздивитися вміст.

ATA-Gear Pouch v.3: вигляд спереду - secretsquirrel.com.ua

Всередині на вас чекатиме паучер ATA-Gear Pouch v.3 у вибраних варіантах магазину та кольору. Разом із ним вам також дістанеться картонне вкладення з логотипом виробника та посиланням на веб-сайт.

Спереду увагу, скоріше за все, приверне кліпса для внутрішньопоясного носіння, сумісна з ременями шириною до 45 мм. За потреби ви можете обрати кліпси й іншої висоти, тож зверніть на цю можливість додаткову увагу під час оформлення вашого замовлення.

ATA-Gear Pouch v.3: деталі комплекту - secretsquirrel.com.ua

Кліпса, яка використовується в ATA-Gear Pouch v.3 має ідентичну конструкцію, як і кліпси кобур ATA-Gear Civilian Defender чи ATA-Gear Fantom v.4, тому не буду надто звертати на них увагу. Зазначу лиш, що в нижній частині вони мають три отвори, завдяки яким ви можете підлаштувати глибину посадки паучера всередині пояса, а також кут нахилу кліпси відносно паучера. За цю особливість відповідає пара осьових гвинтів, які дають вам можливість гнучко підлаштовувати посадку паучера під вибрану модель магазинів, та їх висоту.

За потреби ви можете замінити кліпсу для внутрішньопоясного використання кліпсами типу Blade-Tech Molle-Lok — Short аби отримати можливість монтувати ваш ATA-Gear Pouch v.3 до ременів та інтерфейсів PALS\LaserCut з зовнішньої сторони. Отвори на паучері абсолютно сумісні з рештою аксесуарів від американської компанії Blade-Tech, тож вам не доведеться окремо купляти паучери для розміщення ззовні ременя. Достатньо просто перекрутити наявну кліпсу на іншу сторону паучера, або придбати PALS-сумісні кліпси для надійнішої фіксації.

ATA-Gear Pouch v.3: гвинт регулювання щільності - secretsquirrel.com.ua

Ще один гвинт, розміщений в верхній частині, передбачений для регулювання сили затискання магазину в паучері. Чим сильніше він затягнений — тим ближче зводяться стінки паучера, й, відповідно, більше зусилля необхідно, аби витягнути магазин з нього. Чим слабше — тим легше витягатиметься магазин з ATA-Gear Pouch v.3. Тож з його допомогою ви можете досягти оптимальної для себе фіксації, яка відповідатиме інтенсивності вашого пересування, зміні положень, та бажаному зусиллю під час перезаряджання зброї.

ATA-Gear Pouch v.3: за поясом під одягом - secretsquirrel.com.ua

Під одягом ATA-Gear Pouch v.3 не помітний, в чому можна переконатися на фото вище. При цьому після підіймання одягу ви отримуєте безперешкодний доступ до магазина зброї, п’ята якого зручно підведена над рівнем пояса. Цей факт полегшує тактильну ідентифікацію магазина, його коректне розташування в руці, та прискорює перезаряджання зброї.

Як і в випадку з кобурами, використання кайдексу робить паучер жорстким, а його стінки не складаються після виймання магазина. Тож з ATA-Gear Pouch v.3 ви можете не просто швидко витягнути запасний магазин, а й навпомацки швидко повернути його назад. Ця перевага знадобиться вам на випадок несправностей чи адміністративного перезаряджання. Замість скидати магазин, в якому ще залишилося кілька патронів, ви можете швидко повернути його в паучер та використати повторно після виправлення несправності чи при браку боєприпасів.

ATA-Gear Pouch v.3: за поясом одяг припіднятий - secretsquirrel.com.ua

Загалом, ATA-Gear Pouch v.3 по якості матеріалів та виконання нічим не поступається кобурам та іншим продуктам Assault Tactical Advantage та дозволить вам комфортно транспортувати один чи кілька магазинів для зброї. Це одноразова інвестиція на кілька років безперервного щоденного використання, яку можна гнучко адаптувати під ваші потреби: використовувати для неприхованого чи прихованого носіння у поєднанні з різними елементами одягу та тактичного спорядження.

Придбати паучер ATA-Gear Pouch v.3, представлений в огляді, можна в їх спільнотах виробника в соціальних мережах Facebook та Instagram.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: