Огляд кобури ATA-Gear Fantom v.4

ATA-Gear Fantom v.4 – внутрішньопоясна кобура для прихованого носіння зброї від української компанії Assault Tactical Advantage (ATA-Gear).

Дещо раніше ми вже знайомили вас з продукцією вітчизняної компанії ATA-Gear на прикладі кобури для прихованого носіння зброї в області апендиксу, суміщеної з паучером для одного запасного магазина ATA-Gear Civilian Defender. Ця кобура характерна тим, що дозволяє транспортувати ваш пістолет одразу з запасним магазином у вельми непомітній манері, та розміщенням зброї буквально під рукою. Але разом всіма притаманними їй перевагами, вона має певні особливості, пов’язані з конструкцією та розміщенням кобури.

По-перше, не всім і не завжди потрібен змінний магазин. Якщо ж його вийняти з ATA-Gear Civilian Defender, то це ніяк не зменшить об’єми самої кобури через жорстку конструкцію, та не позбавить вас зайвої ваги та габаритів. По-друге, розміщаючи кобуру в області апендиксу, ви не можете тримати пряжку ременя суворо по центру, адже це призводить до нагромадження кількох елементів спорядження в одному місці, й збільшує помітність контурів та обрисів. Я з цієї причини я посунув пряжку паска вбік. По-третє, з ATA-Gear Civilian Defender майже не можливо розстібнути штани, не виймаючи при цьому кобури з-за пояса, що накладає на вас певні обмеження при відвідуванні вбиральні, особливо у публічних місцях типу заправних станцій чи кінотеатрів. Тож якщо ви хочете позбавитися перерахованих незручностей, проте досі мати зброю в області апендиксу – варто звернути увагу на кобуру ATA-Gear Fantom v.4, що має наступні особливості.

  • Скоби для внутрішньопоясного носіння на ременях до 45 мм.
  • Регулювання нахилу скоби та глибини посадки.
  • Максимальна непомітність з використанням повсякденного одягу.
  • Зменшення помітності обрисів зброї крізь одяг.
  • Доступні кольори: Black, Carbon Fiber Black, Olive Drab, Storm Gray, Coyote Brown, Desert Fox, Flat Dark, Carbon Fiber Battle Drab, Blood Red, Carbon Fiber Blood Red, Police Blue, Carbon Fiber Police Blue, Hunter Orange, Zombie Green, Hot Pink, Hot Pink Digital, ACU Camo, Multicam.
  • Розміри (см.): 12 х 16 (ширина\висота).
  • Вага: 90 г.

Далі в огляді ми познайомимося з кобурою ATA-Gear Fantom v.4 під травматичний пістолет T-REX в кольорі Black.

ATA-Gear Fantom v.4: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакуванням ATA-Gear Fantom v.4 слугує картонна коробка білого кольору, на стінках якої нанесена ідентика бренду. Наліпка на верхній стінці вказує на виробника, модель та містить QR-код, що веде на сайт виробника. На правій бічній стороні також присутня наліпка, на якій вказана більш детальна інформація про вибраний вами продукт: модель кобури, сумісну модель пістолета, колір та домінантну руку. Аналогічно до ATA-Gear Civilian Defender в випадку з ATA-Gear Fantom v.4 ви можете замовити кобуру як під праву, так і під ліву домінантну руку.

ATA-Gear Fantom v.4: пакування - secretsquirrel.com.ua

Всередині картонної коробки на вас чекатиме вибрана вами кобура, запакована в прозорий пакет із застібкою та картонне вкладення з логотипом бренду.

ATA-Gear Fantom v.4: задня поверхня - secretsquirrel.com.ua

Ззаду ATA-Gear Fantom v.4 певною мірою нагадує половинку ATA-Gear Civilian Defender, та має текстуровану поверхню без жодних частин, що виступають. Це знижує дискомфорт при тривалому носінні зброї, адже ця поверхня напряму контактує з вашим тілом.

ATA-Gear Fantom v.4: передня поверхня - secretsquirrel.com.ua

Спереду, в області, що прикриває собою захисну скобу спускового гачка, розташовані засоби для кріплення кобури на поясі. Це внутрішньопоясна кобура, яка дозволяє досягти високого рівня непомітності для прихованого носіння зброї.

ATA-Gear Fantom v.4: кліпса та ріггер - secretsquirrel.com.ua

За позиціювання кобури на поясі відповідають два конструктивні елементи: кліпса та rigger (рігер), які добре видно на фото вище.

Кліпса для внутрішньопоясного носіння має логотип виробника, та дозволяє оптимальним чином налаштувати глибину посадки за поясом та кут нахилу зброї. В вас також є можливість обрати висоту кліпси під час замовлення, аби вона надійно фіксувалася до вашого пояса. В моєму випадку це кліпса для ременів висотою 45 мм.

Рігер, який знаходиться поза кліпсою – це засіб для збільшення сили тертя між кобурою та ременем ваших штанів. Завдяки наявності глибоких рисок на ділянці висотою 2,5 сантиметри, рігер щільно фіксується до ременя, та не дозволяє кобурі від’єднатися від нього під час виймання зброї. Окрім цього, рігер також перекошує кобуру таким чином, аби руків’я пістолета всередині неї щільніше притискалося до вашого тіла. Тому ефективніше приховуються обриси зброї, адже руків’я не буде стирчати крізь вашу футболку чи сорочку, привертаючи до себе небажану увагу. З цієї причини ATA-Gear Fantom v.4 оптимально підходить для прихованого носіння зброї, особливо в теплу пору року.

ATA-Gear Fantom v.4: деталі комплекту - secretsquirrel.com.ua

На фото вище можна побачити кліпу та рігер окремо від кобури, разом з осьовими гвинтами та всіма елементами їх кріплення. Завдяки осьовим гвинтам ви можете не просто зафіксувати кліпсу та рігер, а й частково відрегулювати щільність затискання пістолета всередині кобури. За бажання таким чином можна вплинути на зусилля, необхідне для витягування пістолета з кобури.

Також зверніть увагу на три отвори, які знаходяться в нижній частині кліпси. Осьові гвинти пропускаються через два з них, тож вам доведеться вибрати через яку саме пару це варто робити. Таким чином регулюється висота кліпси відносно кобури, й відповідно глибина занурення кобури всередину штанів. Середній отвір також ширший за два крайні, що зроблено навмисне, аби ви мали можливість встановити кліпсу під комфортним для вас кутом, а потім зафіксувати її положення затягуванням осьових гвинтів.

На фото нижче можна побачити кобуру ATA-Gear Fantom v.4 з розміщеним всередині неї спецзасобом для відстрілу гумових куль T-REX.

ATA-Gear Fantom v.4: з пістолетом T-REX, вигляд спереду - secretsquirrel.com.ua

Як бачите, контури кобури точнісінько повторюють обриси вибраної моделі пістолета. Вона щільно прилягає до нього по всій площі, та не має надлишкового об’єму.

ATA-Gear Fantom v.4: з пістолетом T-REX, вигляд ззаду - secretsquirrel.com.ua

Ззаду варто відзначити, що кобура закриває важелі затворної затримки та запобіжника. Як результат ви випадково не зміните їх положення, а також вони не давитимуть вам в тіло, викликаючи дискомфорт при тривалому носінні. Не прикритою залишається лише кнопка скидання магазина, що дозволяє вам вийняти його без необхідності для цього виймати пістолет з кобури.

ATA-Gear Fantom v.4: за поясом під одягом - secretsquirrel.com.ua

Для себе я обрав верхню пару отворів на кліпсі для максимального занурення кобури за пояс , а також кут для комфортного носіння в області апендикса. Як результат кобура геть не помітна під демісезонним повсякденним одягом, а обриси зброї не проступають назовні. В цьому ви можете пересвідчитися на фото вище.

ATA-Gear Fantom v.4: за поясом одяг припіднятий - secretsquirrel.com.ua

Але головна перевага кобури з кайдекса – це жорстка конструкція, завдяки чому ATA-Gear Fantom v.4 не складається після виймання зброї. Цей факт полегшує для вас процес повернення зброї назад в кобуру, та зменшує ймовірність випадково чіпляння за спусковий гачок. Пістолет вільно та безперешкодно залишає кобуру та повертається у неї.

Загалом, ATA-Gear Fantom v.4 наслідує всі переваги ATA-Gear Civilian Defender у більш компактному та легкому дизайні. Водночас вона не має недоліків пов’язаних з носінням запасного магазина та розстібуванням штанів, про які ми вже згадували раніше. При цьому якість матеріалів та виконання традиційно для ATA-Gear знаходиться на високому рівні, що гарантує вам комфортне використання на довгі роки.

Придбати кобуру ATA-Gear Fantom v.4, представлену в огляді, можна на офіційному сайті виробника ata-gear.ua, чи в їх спільнотах в соціальних мережах Facebook та Instagram.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *