Огляд кейса JuggernautCase IMPCT

JuggernautCase IMPCT – найлегший та найкомпактніший захисний кейс для смартфонів від американської компанії JuggernautCase.

Про компанію JuggernautCase та її гасло “Protect. Mount. Connect” (англ. “Захищай. Монтуй. З’єднуй”), яке покриває всі основні процеси, пов’язані з використанням смартфонів на полі бою ми вам уже розповідали. Ми також демонстрували як кожне слово з цього гасла реалізується на практиці у наших оглядах захисного кейса JuggernautCase SLEEV, кріплення JuggernautCase Mount, PALS Armor, 5in Series, Black і кабелю JuggernautCase Cable, Quick Disconnect, SLEEV, USB-A.

В огляді JuggernautCase SLEEV ми також вже коротко згадували про сімейство кейсів JuggernautCase IMPCT (“Impact”), яке є спробою компанії вийти за межі спеціалізованих захисних кейсів для поля бою та агресивних польових умов на ширшу аудиторію та повсякденне використання. Маю визнати, що ця спроба доволі вдала, адже виробнику вдалося наділити JuggernautCase IMPCT наступними особливостями.

  • Спроєктований для пристроїв, які вже мають вбудований захист від агресивного середовища.
  • Стійкість до падінь з висоти до 2 метрів.
  • Показники захищеності аналогічні JuggernautCase SLEEV при менших габаритах та вазі.
  • Підведені ребра жорсткості для захисту екрана.
  • Легке встановлення пристрою через отвір зверху.
  • Гнучка накладка для захисту портів від пилу.
  • Доступні кольори: Disruptive Grey, Flat Dark Earth, Flat Black, White.
  • Розміри (см.): 8,5 х 16,5 х 1,6 (ширина\висота\глибина).
  • Вага кейса: 74 г.
  • Вага кейса зі смартфоном: 240 г.

Далі в огляді будемо знайомитися з JuggernautCase IMPCT на прикладі кейса під смартфон Samsung Galaxy S20 в кольорі Flat Black.

JuggernautCase IMPCT: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакування, традиційно для JuggernautCase, не являє собою нічого особливого. Це звичайний прозорий поліетиленовий пакет з застібкою. Знову ж таки, JuggernautCase фокусуються переважно на спеціалізованих рішеннях, і поки не вийшли на рівні продажів захисних кейсів від Magpul, тож продають свою продукцію переважно з офіційного сайту. А при продажах через інтернет, як відомо, немає потреби привертати увагу яскравим пакуванням, тож замість розробки дизайну пакування JuggernautCase інвестують в розробку власних спеціалізованих рішень.

JuggernautCase IMPCT: комплектація - secretsquirrel.com.ua

Всередині пакета на вас чекатиме ваш JuggernautCase IMPCT в обраному варіанті кольору та під вибрану модель смартфона. Також ви отримаєте два картонних вкладення. Одне зі штрихкодом, назвою і обраною версією кольору\моделі. Друге – з інструкцією щодо встановлення пристрою з кейс, використання захисту екрана, а також конструктивні особливості для деяких моделей гаджетів. Річ у тім, що розміри кейса, отвори під камери та розташування кнопок у різних смартфонів різне, тож під всі ці змінні кейси доводиться адаптувати окремо.

JuggernautCase IMPCT: вигляд спереду та ззаду- secretsquirrel.com.ua

Спереду JuggernautCase IMPCT за контурами і формою дуже нагадує JuggernautCase SLEEV, що правда у дещо зменшеному вигляді. Загальні габарити версії під Samsung Galaxy S20 не перевищують 8,5 см. х 16,5 см. х 1,6 см. (ширина\висота\глибина). Контури кейса підведені відносно екрана, тож навіть якщо смартфон впаде долілиць на жорстку поверхню, пошкодження отримає полімерна рамка, а не сам екран. Для поглинання надлишкової енергії як раз для таких випадків майже вся внутрішня площа задньої стінки кейса проклеєна демпфером. Саме він, а не екран пристрою, буде брати на себе всю енергію падіння. Саме через стійкість до падінь та механічних навантажень це сімейство кейсів і отримало назву Impact. Решта захисних властивостей, як то захист від подряпин, опадів, бризок, нетривалих занурень тощо передбачається конструкцією самого цифрового пристрою.

Ззаду від SLEEV серія IMPCT успадкувала лише велику наліпку, на якій згадується виробник, модель, штрих код, QR-код з посиланням на сайт виробника та місце виробництва. Текстуровані вставки з силікону тут відсутні, проте менш виражену текстуру в полімері кейса отримала вже вся задня поверхня. Також відсутній тут і прозорий захист камери.

JuggernautCase IMPCT: кнопки керування - secretsquirrel.com.ua

Збоку кейс має ярко виражене армування з ребрами жорсткості по всій довжині. Ці ребра забезпечують зручний хват та позитивне тактильне сприйняття коли ви тримаєте пристрій руками в захисних рукавичках, або коли поверхня рук мокра чи пітна. Також збоку, але залежно від смартфона, будуть розташовані кнопки управління пристроєм. У випадку з Samsung Galaxy S20 це три кнопки з правої сторони корпуса, що доволі зручно, оскільки в портретній орієнтації активація екрана та керування гучністю відбуваються несуттєвим переміщенням кінчика великого пальця. Кнопки у JuggernautCase IMPCT не металеві, а пластикові, проте так само добре відчуваються навпомацки.

JuggernautCase IMPCT: встановлення смартфона в кейс - secretsquirrel.com.ua

Зверху в кейсі передбачений отвір 67 х 11 міліметрів, крізь який всередину кейса встановлюється сам смартфон. Цей отвір закривається жорсткою пластиковою накладкою. Вона утримує пристрій всередині, а також має два отвори навпроти динаміків. Внутрішня поверхня накладки, як і бічних стінок також має м’які демпфери, які не дозволяють смартфону зміщуватися всередині кейса, а також захищають його від механічних впливів.

JuggernautCase IMPCT: нижня еластична заглушка - secretsquirrel.com.ua

Знизу розташована схожа за формою накладка. Проте цього разу вона не жорстка, як зверху, а еластична, та не має демпфера на внутрішній поверхні. Вона виконує дещо іншу функцію – закриває отвір у кейсі, який розташований навпроти порту USB Type-C. Ця еластична накладка блокує шлях потрапляння пилу, бруду і вологи всередину пристрою крізь порт, а також тримає його чистим, аби у вас не виникало проблем з приєднанням кабелю для живлення та передачі даних.

За бажання ви також можете замінити цю м’яку накладку спеціальною жорсткою версією з вбудованим конектором, що забезпечить вам можливість постійного живлення чи передачі даних без жодних компромісів щодо захищеності пристрою. Функціонально тут все доволі схоже на кейс JuggernautCase SLEEV та кабель JuggernautCase Cable, Quick Disconnect, SLEEV, USB-A, але, знову ж таки, в менших розмірах та дещо доступніше.

JuggernautCase IMPCT: порівняння розмірів смартфона з кейсом - secretsquirrel.com.ua

Аби ви могли краще зрозуміти наскільки зміняться розміри вашого пристрою з появою JuggernautCase IMPCT, на фото вище можна бачити порівняння кейса зі смартфоном без нього. Кейс додасть близько 5 міліметрів захисного полімерного периметра з боків, і до 8-10 міліметрів зверху та на кутах. Доволі виправдано, з урахуванням того, що саме на ці місця приходиться більшість механічних ушкоджень.

JuggernautCase IMPCT: порівнянна розмірів IMPCT та SLEEV - secretsquirrel.com.ua

Також для кращого розуміння розмірів, вище представлене порівняльне фото смартфона Samsung Galaxy S20 в кейсі JuggernautCase IMPCT з Samsung Galaxy S7 всередині JuggernautCase SLEEV. Як можете бачити, ступінь захищеності в IMPCT дещо менша, проте розміри пристрою досі комфортні для використання в повсякденному середовищі.

JuggernautCase IMPCT: смартфон в портретній орієнтації - secretsquirrel.com.ua

Захисна рамка та форма кейса роблять пристрій зручним для використання в портретній орієнтації, в якій смартфон доволі зручно тримати основою долоні та мізинцем правої руки, використовуючи виступи на нижніх кутах кейса. Великий палець вільно дістає кнопку живлення при такому утриманні.

JuggernautCase IMPCT: смартфон в ландшафтній орієнтації - secretsquirrel.com.ua

Але, як і у випадку з JuggernautCase SLEEV, першочергово конструкція та форма кейса оптимізована під використання пристрою в ландшафтній орієнтації разом з програмним забезпеченням для обміну даними щодо геолокації, цілевказання та ситуаційної обізнаності. В такому випадку смартфон в кейсі за формою дуже нагадує джойстик, а сенсорний екран дозволяє сприймати та швидко реагувати за допомогою двох великих пальців.

Загалом JuggernautCase IMPCT – це суттєво доступніша версія JuggernautCase SLEEV під поточні флагманські смартфони Samsung та Apple, яка хоч і має дещо знижену захищеність, проте дозволяє комфортно використовувати пристрій як в польових умовах, так і в повсякденному житті. З IMPCT у вас не буде потреби шукати окремий смартфон для польового використання, аби ваш щоденний телефон залишався компактним та зручним.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *