Огляд кабеля JuggernautCase Cable, Quick Disconnect, SLEEV, USB-A

JuggernautCase Cable, Quick Disconnect, SLEEV, USB-A – кабель для JuggernautCase SLEEV, що забезпечує живлення та передачу даних.

У двох попередніх публікаціях ми вже знайомили вас із гаслом JuggernautCase “Protect. Mount. Connect” (англ. “Захищай. Монтуй. З’єднуй”), яке покриває всі основні процеси, пов’язані з використанням смартфонів на полі бою. Ми також знайомили вас з реалізацією перших двох процесів на прикладах захисного кейса JuggernautCase SLEEV та кріплення JuggernautCase Mount, PALS Armor, 5in Series, Black. Тож нам лишається лише третій процес – з’єднання та інтеграція з іншими пристроями, про який у цій публікації й піде мова.

У нашому огляді JuggernautCase SLEEV я згадував, що відмінна риса цього сімейства кейсів – це двірця Quick Disconnect (QD), яка забезпечує можливість використання штатного кабелю вашого пристрою для живлення та передачі даних. Це доволі зручно при епізодичному використанні та заряджанні пристрою, коли в полі двірця зачинена і захищає порти та пристрій, а відкривається лише в момент заряджання в місці базування. Але за інтенсивного використання відкласти смартфон на час живлення виходить далеко не завжди.

Ви, звісно, можете відкрити чи відкрутити двірцю повністю, і тримати кабель постійно приєднаним до гаджета. Але в такому випадку ви втрачаєте частину захисту для порту MicroUSB. Саме тому JuggernautCase пропонує кілька варіантів кабелів для вирішення цієї та подібних проблем. Вибір кабелю залежить від ваших цілей та спорядження, яке ви використовуєте. Деякі з них забезпечують пряме підключення до радіостанцій військової специфікації (AN\PRC-148, AN\PRC-152), до армійських акумуляторів формату 2590 та 5590 (через адаптер), портативних систем живлення типу LD Systems CWB-85, CWB-150, чи Revision\Galvion SoloPack і SharePack, сонячним панелям, комп’ютерам, інтеркомам військової техніки тощо.

Докладніше про всі наявні варіанти кабелів розкаже сайт виробника, а ми познайомимося з простим, але найуніверсальнішим рішенням, під назвою JuggernautCase Cable, Quick Disconnect, SLEEV, USB-A, яке забезпечує сумісність з USB-A, та має наступні особливості.

  • Конектори MicroUSB (папа) – USB-A (папа) для живлення та передачі даних.
  • Два болти для фіксації до кейса JuggernautCase SLEEV.
  • Довжина: 82 см.
  • Вага: 46 г.
Аксесуари JuggernautCase: пакування QD кабелю - secretsquirrel.com.ua

До користувача JuggernautCase Cable, Quick Disconnect, SLEEV, USB-A, як і JuggernautCase SLEEV, надходить запаяним у прозорий пакет без будь-якого брендування чи деталей про вміст.

Аксесуари JuggernautCase: комплектація QD кабелю - secretsquirrel.com.ua

Всередині пакета на вас чекатиме кабель довжиною 82 сантиметри від порту до порту, інструкція з його встановлення і невеличкий прозорий пакет із застібкою. Цей пакетик містить додаткову накладку для порту MicroUSB. Всі конектори кабелю закриті невеличкими пластиковими ковпачками, які захищають їх під час транспортування та зберігання.

Аксесуари JuggernautCase: коннектор MicroUSB - secretsquirrel.com.ua

Додаткова накладка з комплекту постачання знадобиться вам на випадок втрати чи ушкодження основної, яка вже встановлена на конекторі MicroUSB. Про аналогічну накладку, але більшого розміру, я вже розповідав в нашому огляді JuggernautCase SLEEV, тож не буду акцентувати на ній уваги.

Аксесуари JuggernautCase: QD дверця та кабель - secretsquirrel.com.ua

Щодо решти конструктивних особливостей кабелю JuggernautCase Cable, Quick Disconnect, SLEEV, USB-A, то вони практично повністю повторюють будову двірці Quick Disconnect (QD), яка надходить вам разом із кейсом. Суттєво відрізняється лиш наявність порту MicroUSB на внутрішній поверхні, та присутність двох болтів замість одного.

Аксесуари JuggernautCase: QD кабель в кейсі SLEEV - secretsquirrel.com.ua

На фото вище можна побачити кабель JuggernautCase Cable, Quick Disconnect, SLEEV, USB-A змонтований на його місце в кейсі JuggernautCase SLEEV. Задля його встановлення вам доведеться виконати наступні дії.

  • Демонтувати комплектну двірцю QD з кейса, використовуючи викрутку, яка надходить в комплекті.
  • Встановити всередину кейса смартфон. Як це робити читайте в нашому огляді кейса.
  • Під’єднати конектор кабелю до порту MicroUSB пристрою всередині кейса.
  • Зафіксувати кабель до кейса, закручуючи великим пальцем болти по обидва боки від порту.
Аксесуари JuggernautCase: живлення через QD кабель - secretsquirrel.com.ua

В результаті JuggernautCase Cable, Quick Disconnect, SLEEV, USB-A забезпечить вашому гаджету постійне надходження живлення без жодних компромісів, які б стосувалися захисту. А конектор USB-A на іншому кінці кабелю дозволяє підключати його не лише до пристроїв військового спрямування, а й до різноманітних комерційних пристроїв: портативних джерел живлення, як Anker PowerCore II 20000 на фото выше, сонячних батарей, зарядних пристроїв, стаціонарних комп’ютерів, ноутбуків тощо.

З обмежень JuggernautCase Cable, Quick Disconnect, SLEEV, USB-A варто зазначити відсутність підтримки USB On-the-Go (OTG). І причина тут не лише у конекторі USB-A типу “папа”, а й у відсутності відповідного розпінування кабелю. Тобто приєднати смартфон до комп’ютера для підзарядки та передачі даних у вас вийде, а от під’єднати до гаджета флеш-накопичувач для прямого читання даних з нього – вже ні. Для цього вам доведеться відкручувати болти кабелю та встановлювати OTG адаптер напряму в порт пристрою.

Кабель JuggernautCase Cable, Quick Disconnect, SLEEV, USB-A, представлений вище, було придбано на офіційному сайті виробника juggernautcase.com.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *