Огляд записника Rite in the Rain №935

Rite in the Rain – знаний лідер ринку всепогодних записників та письмового приладдя для них.

Якщо ви хоч раз цікавилися всепогодними записниками та веденням записів в польових умовах, то ім’я Rite in the Rain вже, певно, має бути вам відомим. Це той випадок, коли бренд-піонер дає ім’я всьому сегменту ринку. З 1916 року ця компанія створює широку продуктову лінійку, яка включає різноманітні записники, щоденники, аркуші, шаблони, всепогодне письмове приладдя і навіть мішені Stay Sharp. Всі ці товари поєднують в собі якість, витривалість та стійкість до агресивного впливу погоди та навколишнього середовища.

Rite in the Rain №935, також відомий як Pocket Top Spiral 3 x 5, – компактний кишеньковий записник, який однаково зручно транспортувати в задній кишені джинсів, нагрудній кишені сорочки, чи підсумку з польовим спорядженням. Повний список переваг включає:

  • Стійкість паперу і записів до вологи, опадів, води, поту, бруду, мастил та інших негативних факторів.
  • Використання перероблених матеріалів та можливість рециклювання після використання.
  • Основний матеріал: Polydura.
  • 50 аркушів (100 сторінок).
  • Розміри (см.): 7,6 х 12,7 (ширина\висота).
  • Вага: 59 г.

Далі в огляді представлений записник Rite in the Rain №935 в кольорі Green.

Rite in the Rain №935: загальний вигляд - secretsquirrel.com.ua

Спереду на пластиковій обкладинці записника нанесений логотип виробника та номер моделі. Ці номери зручно використовувати при повторній купівлі блокнотів, для заміщення вже використаних.

Ззаду зовнішня сторона обкладинки містить інформацію про історію виробника, особливості паперу та штрих код. Окрім текстів маркетингового матеріалу там також розміщені дві лінійки: дюймова та сантиметрова.

Rite in the Rain №935: пружина - secretsquirrel.com.ua

Зверху 50 аркушів з патентованого матеріалу Polydura та дві пластикові обкладинки об’єднуються спіраллю з жорсткого дроту. Вона дає вам можливість в будь-який момент перегорнути аркуші записника до потрібної сторінки, а також за потреби відірвати аркуш.

Діаметр спіралі не обмежує рух аркушів при перегортанні, а за потреби між нею та сторінками можна розмістити олівець. Саме з короткими олівцями 2H, як показано на фото вище, я і використовую всі свої записники Rite in the Rain №935.

Rite in the Rain №935: передня обкладинка - secretsquirrel.com.ua

Внутрішня поверхня передньої обкладинки наповнена масою корисної інформації. Тут знаходяться таблиці для конвертації основних одиниць вимірювання: ваги, об’єму, швидкості, температури. Додаткова секція пропонує пам’ятку з конвертації одиниць відстані, що допоможе при роботі із мапами.

Задля полегшення роботи з останніми на сторінці також присутнє трактування реальних відстаней, закладених в дюйм та сантиметр для мап із масштабами 1:10 000, 1:25 000, 1:50 000, 1:63 360, 1:100 000, 1:250 000, 1:500 000. З трьох сторін, де немає спіралі, нанесені лінійки для мап із масштабами 1:25 000\1:250 000, 1:50 000, 1:100 000. Тож якщо на вашому компасі вони відсутні – можете скористатися записником Rite in the Rain №935 замість нього.

Rite in the Rain №935: задня обкладинка - secretsquirrel.com.ua

Внутрішня поверхня задньої обкладинки менш корисна, адже містить переважно маркетингову інформацію та ілюстрації інших товарів Rite in the Rain, а також перелік письмового приладдя, яке успішно писатиме на сухих та мокрих сторінках записника.

Але цікаві записники Rite in the Rain, не через обкладинки, а переважно через аркуші всередині них.

Rite in the Rain №935: водостійкість - secretsquirrel.com.ua

Першочергово для всепогодних записників виробник використовував звичайний папір зі спеціальним покриттям. Але з плином часу його замінив патентований матеріал Polydura, що виробляється з переробленої сировини. Він не лише дозволяє зменшити об’єми твердих відходів, а й забезпечує стійкість до вологи, опадів, води, бруду та мастил. З Polydura ви можете впевнено вести записи навіть на борту човна, палуба якого постійно омивається морськими хвилями.

Все, що написане на Polydura лишиться на Polydura, незалежно чим ви писали: олівцем, кульковою ручкою чи перманентним маркером. Як можна бачити на фото вище всі записи залишаються чіткими навіть після занурення. Сам же виробник рекомендує використовувати олівці з м’яким сердечником, або всепогодні ручки типу Fisher Space Pen.

Rite in the Rain №935 використовує так звану універсальну розмітку сторінок (Universal Pattern). Це щось середнє між лінійкою та клітинкою. Горизонтальні лінії суцільні та мають більшу жирність, тому їх легше побачити. Вертикальні лінії пунктирні, та мають меншу товщину. Вони не відвертають увагу під час писання, проте допоможуть коли вам дійсно необхідні клітинки.

На сторінках присутні одинадцять повних вертикальних колонок, та два відступи з боків у половину ширини. Цей відступ захистить ваші записи навіть якщо сторони записника будуть пошкоджені при транспортуванні. Ці одинадцять стовбчиків із відступами добре підійшли мені для ведення журналу пересування під час примітивної навігації. Чому так – я розповім в окремій публікації.

Rite in the Rain №935: горючість - secretsquirrel.com.ua

Окрім вологостійкості, є у Polydura і ще одна ключова перевага – вона горить. І робить вона це одразу після занурення. Тож аркуші Rite in the Rain №935 можна використовувати для розпалювання вогню, навіть якщо ви щойно вийняли записник із води. Просто зітріть воду зі сторінок та підпаліть запальничкою.

Загалом, виробник першочергово розробляв свої записники для лісорубів. Проте сьогодні їх продукція задовільняє потреби куди ширшої аудиторії: промисловців, журналістів, учасників гуманітарних місій, експедицій, дослідників та військових. Тож якщо ви активно ведете записи у польових умовах, Rite in the Rain №935 допоможе вам зберегти важливу інформацію до прибуття додому.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *