Огляд штанів Crye Precision G3 Combat Pants

Crye Precision G3 Combat Pants – бойові штани з комплекту Combat Apparel третього покоління від американської компанії Crye Precision.

В лютому 2018 року світ побачили перші анонси виходу Crye Precision G4 Combat Pants четвертого покоління. В Грудні 2020 це покоління стало доступним широкому загалу у версіях крою під чоловічу та жіночу статуру. І хоча це покоління наразі вважається актуальним, Crye Precision G3 Combat Pants не втрачає своїх позицій, й досі представлена на офіційному сайті виробника.

Третє покоління – це наступний крок вдосконалень крою та характеристик бойових штанів Crye Precision другого покоління, який розширив список переваг до переліку нижче.

  • Десять кишень.
  • Високий м’який пояс.
  • Посилення зон з найбільшими абразивними навантаженнями.
  • Еластичні вставки для більшого комфорту та покращення терморегуляції.
  • Збільшені передні накладні кишені.
  • Покращена організація всередині кишень на стегнах.
  • Спеціальні канали для ножів\ліхтарів.
  • Сумісність з інтегрованими наколінниками.
  • Вбудовані клапани отворів для наколінників.
  • Основний матеріал: 50% Nylon, 50% Cotton, Ripstop.

Далі в огляді будемо знайомитися зі штанами Crye Precision G3 Combat Pants у фірмовому камуфляжі цієї компанії – Multicam.

Crye Precision G3 Combat Pants: вигляд спереду і ззаду- secretsquirrel.com.ua

Аналогічно до штанів другого покоління Crye Precision G3 Combat Pants виготовлені з п’ятидесятивідсоткової суміші нейлону та бавовни (NYCO). Така суміш дозволяє штанам бути зносостійкими та при цьому комфортними для тривалого носіння. За додаткову зносостійкість відповідають армовані нитки, пропущені крізь основний матеріал по технології RipStop, та додатковий шар основного матеріалу у місцях з найбільшими абразивними навантаженнями: промежина, сідниці, коліна.

Хоча штани другого та третього поколінь не відрізняються за матеріалом, вони суттєво відмінні за кроєм, тож пропоную звернути на нього увагу.

Crye Precision G3 Combat Pants: пояс спереду - secretsquirrel.com.ua

Спереду на поясі знаходиться ширінька, виконана з блискавки YKK висотою 15 сантиметрів. Блискавка має захисну планку зсередини, яка не дозволяє вітру, бруду і піску проникати всередину. Над блискавкою знаходиться липучка Velcro розмірами 7,5 х 4 сантиметри, яка замикає собою пасок штанів спереду. В попередньому поколінні липучка в цьому місці відповідала за регулювання поясу по діаметру, в Crye Precision G3 Combat Pants ж для цього додали окремі деталі крою.

По обидва боки від ширіньки розміщені шлиці для пасків висотою до 5,5 см. Знизу ці шлиці мають невеличкі петлі висотою 2,5 сантиметри. Петлі спрямовані всередину передніх діагональних кишень, та можуть використовуватися для підвішування карабінів та темляків важливих предметів спорядження: ключів, гаманців, рукавиць, окулярів тощо.

Crye Precision G3 Combat Pants: пояс ззаду - secretsquirrel.com.ua

Ззаду на поясі розміщені ще 4 вертикальні шлиці. Висота поясу складає 6,5 сантиметрів з боків, та близько 7 сантиметрів по центру. Ці значення менші ніж в Crye Precision G2 Combat Pants, тож певно, виробник усвідомив надлишковість занадто завищеного поясу. Зменшилася і товщина демпферного шару.

Замість регулювальної липучки спереду, в Crye Precision G3 Combat Pants з’явилися дві липучки шириною 10 сантиметрів ззаду, ближче до бокових швів. До них одним боком фіксуються хлястики чорного кольору. Другий бік хлястиків вшитий в еластичну стропу, яка проходить всередині поясу. Тож навіть якщо ви не використовуєте окремий пасок, з їх допомогою ви зможете підрегулювати діаметр поясу відповідно до своєї статури, побажань та одягу, яким ви наразі користуєтеся. Також таке рішення дозволяє поясу бути в міру гнучким при зміні положень та рівнів.

Задля тієї ж мети нижче пояса розташована еластична вставка шириною 5 сантиметрів з боків, та 8 сантиметрів в центрі. Зверніть увагу, що в Crye Precision G3 Combat Pants вона виконана вже в камуфльованому малюнку Multicam, і не вибивається на фоні решти матеріалів, як це було у попередньому поколінні. Завдання ж у неї не змінилися: відводити надлишкове тепло і вологу завдяки кращій паропроникності, та динамічно реагувати на зміну положень та рівнів, аби пояс штанів лишався на місці.

Crye Precision G3 Combat Pants: передні кишені - secretsquirrel.com.ua

Передні врізні кишені мають діагональ довжиною 16 сантиметрів. Корисний розмір самих кишень складає близько 18 х 17 сантиметрів (ширина\висота). Варто також зазначити, що в третьому поколінні це лише кишеня. Тут відсутні будь-які регулювальні пристрої, які знаходилися в цих кишенях у штанах другого покоління. Менше пристроїв – більше корисної площі, куди можна розмістити пріоритетні предмети спорядження.

Crye Precision G3 Combat Pants: задні кишені - secretsquirrel.com.ua

Задні кишені Crye Precision G3 Combat Pants також зазнали змін. По-перше, місце клапанів на липучці тут зайняли блискавки YKK. По-друге, збільшилися розміри кишені. Ширина горловини тепер становить 13 сантиметрів, а корисні розміри 17 см. х 19 см. (ширина\висота). За призначенням вони підійдуть для транспортування пласких предметів першої необхідності.

Оскільки в бойових умовах горловини цих кишень переважно перекриваються бойовими ременями (WarBelt) та поясами рейдових заплічників, то відмову від клапанів на користь блискавок можна вважати позитивною зміною. Менше шарів матеріалу – менше дискомфорту і перегрівання, а вміст кишені так само надійно захищений від втрати блискавкою.

Crye Precision G3 Combat Pants: передні кишені на стегнах - secretsquirrel.com.ua

Передні накладні кишені Crye Precision G3 Combat Pants збільшилися у розмірах та отримали нове призначення. Горловини кишень шириною 11,5 см. перекриваються клапанами висотою 5,5 сантиметрів, та фіксуються липучкою Velcro. Розміри самої кишені тепер складають 12 х 13,4 (ширина\висота). Шов на передній стінці додає ще 3 см. ширини для зберігання об’ємних предметів.

Одразу під клапаном знаходиться пластиковий кордлок, який фіксує положення шоккорду. На іншому кінці шоккорд фіксується до вставки, яка утримує всередині інтегровані наколінники. Тож за допомогою кордлоку ви можете відрегулювати положення наколінників по вертикалі. В Crye Precision G3 Combat Pants це регулювання перемістилося сюди з передніх врізних кишень, де воно знаходилося у штанах другого покоління. Тепер вмістом кишені, як і регулюванням ви можете скористатися навіть сидячи в кріслі авто, що доволі зручно, адже в передні та задні кишені в таких ситуаціях не завжди є доступ.

Crye Precision G3 Combat Pants: канал бічних кишень на стегнах - secretsquirrel.com.ua

Ще одне нововведення Crye Precision G3 Combat Pants – канали шириною 6 сантиметрів, які знаходяться спереду клапанів кишень на стегнах. Ви, певно, помітили, що на передніх врізних кишенях з діагональними горловинами відсутні будь-які посилення для утримання ножів, ліхтарів і іншого спорядження, обладнаного металевими скобами. Так от ці канали як раз для цього й передбачені.

Вони не просто мають посилення, а завдяки відсутності дна ще й дозволяють зручно транспортувати ліхтарі, чи інші схожі предмети, довжина яких перевищує 15 сантиметрів. Як ви знаєте, тримаючи подібні речі в передніх кишенях, не завжди можна вдало зігнути ногу вперед. Тож ці канали позбавляють вас подібних проблем.

Crye Precision G3 Combat Pants: бічні кишені на стегнах - secretsquirrel.com.ua

Кишені на стегнах мають горловини шириною 19 сантиметрів, які закриваються клапанами висотою сім сантиметрів. Клапани утримуються липучкою Velcro, та захищають речі всередині кишені від втрати, а також від контакту із брудом, пилом і опадами.

Всередині кишені загальними розмірами 20 см. х 23 см. (ширина\висота) в Crye Precision G3 Combat Pants з’явилася еластична стропа висотою 5 см. і шириною 8 сантиметрів. Відповідає вона за утримання предметів типу магазинів, чи пляшок з водою, та притискає їх ближче до стегна аби вони менше переміщалися всередині основних вантажних контейнерів цих штанів.

Кишені на стегнах мають доволі плаский профіль в незаповненому стані, і здатні розширюватися для перенесення габаритних предметів. Так складка заднього шва додає ще 4 сантиметри, а кожна з двох складок на передній стінці – ще по три сантиметри. Тож пляшка води – це далеко не межа вантажних можливостей цих кишень.

Crye Precision G3 Combat Pants: коліна спереду - secretsquirrel.com.ua

Спереду коліна штанів третього покоління оснащені контурною вставкою з основного матеріалу загальними розмірами 17 х 28 сантиметрів (ширина\висота). Під неї монтуються інтегровані наколінники Crye Precision AirFlex Knee Pads. Це захисний засіб ергономічної форми, що складається з жорсткої пластикової шкарлупи та м’якого демпфера завдання яких захищати коліно користувача від механічних пошкоджень, травм та ударів.

На фото вище варто звернути увагу, що отвір, крізь який монтуються інтегровані наколінники, та зазвичай виглядає назовні пластикова частина Crye Precision AirFlex Knee Pads в цьому поколінні можна закрити клапаном на липучці. Знадобиться він коли ви не використовуєте наколінники, і не хочете аби крізь ці отвори всередину потрапляли пил, бруд та дрібне сміття.

Crye Precision G3 Combat Pants: коліна ззаду - secretsquirrel.com.ua

Ззаду коліна знаходиться регулювальна липучка висотою 4 см. та висотою 12,5 сантиметрів. До неї кріпиться хлястик шириною 8,5 сантиметрів. Відповідають вони за щільність прилягання інтегрованого наколінника до ваших ніг. Якщо кордлоки в передніх накладних кишенях регулюють положення Crye Precision AirFlex Knee Pads по вертикалі, то ці конструктивні елементи регулюють його по об’єму, задля досягнення максимального комфорту.

Crye Precision G3 Combat Pants: кишені на гомілці - secretsquirrel.com.ua

Кишені на гомілках в Crye Precision G3 Combat Pants розміщені на обох ногах та мають корисні розміри 12 х 13,5 сантиметрів (ширина\висота). Їх горловини шириною 11,5 см. прикриті клапанами висотою 5 сантиметрів, які не дають опадам і бруду потрапляти всередину. Складка в передній стінці кишень додає кишені додаткові 5 сантиметрів, що можна використати для транспортування не лише пласких, а й об’ємних предметів. Зазвичай ці кишені використовуються для транспортування джгутів та перев’язувальних пакетів, що застосовуються при травмах нижніх кінцівок.

Crye Precision G3 Combat Pants: регулювання горловини штанів - secretsquirrel.com.ua

Горловини штанів регулюються за допомогою липучки шириною 4 см. та довжиною 15 см. З допомогою хлястика шириною 6 сантиметрів ви також можете підлаштувати щільність прилягання нижнього краю штанів під наявне взуття, з урахуванням шкарпеток та утеплення всередині черевиків.

Загалом, крій Crye Precision G3 Combat Pants має ряд суттєвих переваг у порівнянні зі штанами попереднього, другого покоління. Це і регульований пояс, і камуфльована вставка на попереку, яка більше не демаскує користувача, і збільшені кишені, і додаткова організація всередині них. Клапани на отворах колін та додатковий канал для ножів чи ліхтариків також свідчить, що виробник не просто експериментує з кроєм, а поступово покращує свій знаний виріб, прислухаючись до порад кінцевих користувачів. Будемо сподіватися, що ця тенденція збережеться в четвертому та подальших поколіннях Crye Precision Combat Pants.

Дякуємо магазину punisher.com.ua за зразок наданий для огляду.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *