Огляд ремкомплекта Exotac RipSpool

Exotac RipSpool — компактний та функціональний набір для ремонту спорядження в польових умовах.

Армований скотч (duct tape) — доволі цінний для польового ремонту ресурс. Він використовується для надання першої допомоги, ремонту та створення предметів побуту, а його похідні (speed tape) навіть для заклеювання фюзеляжів та лопатей роторів. Тому мати при собі армований скотч в польових умовах вельми доречно.

Що правда, носити з собою цілу котушку недоцільно через надлишковий об’єм та вагу. А обклеювання платіжних карток чи фляг часто призводить до поступового виходу останніх з ладу. Тому Exotac і звернули свою увагу на комфортний та компактний спосіб носити з собою армований скотч, результатом чого й став ремкомплект Exotac RipSpool.

Згідно з оригінальною ідеєю цей продукт мав стати якісною багаторазовою котушкою для намотування армованого скотча. Проте, після того, як співробітники Exotac почали досліджувати цю ідею в співпраці з сервісом з доставлення товарів для виживання за підпискою BattlBox, Exotac RipSpool перетворився на самодостатній набір для ремонту спорядження з наступним списком особливостей.

  • Котушки для скотчу та ниток.
  • 127 сантиметрів армованого скотча.
  • 18 метрів плетеної синтетичної нитки.
  • Вітрильна голка розміром #16.
  • Страхувальний темляк, що містить горюче волокно Firecord.
  • Основний матеріал: авіаційний алюміній.
  • Доступні кольори: Black, Olive Drab, Blaze Orange, Gunmetal.
  • Розміри (см.): 7,5 х 2,5 (висота\діаметр)
  • Вага: 54 г.

Далі в огляді представлений ремкомплект Exotac RipSpool в кольорі Blaze Orange.

Exotac RipSpool: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакування ремкомплекту виконане в вигляді картонної коробки з традиційним для бренду контрастним оформленням. Передня стінка коробки вказує виробника, назву продукту та його призначення. Задня стінка відведена під загальну інформацію, штрихкод, контакти виробника тощо. Одна з бічних стінок зображає Exotac RipSpool в розрізі, й підсвічує комплектні ресурси та місце їх розташування. Інша боковина згадує про сервіс BattlBox, що долучався до розробки, та коротко переказує основну суть співпраці.

Exotac RipSpool: комплект - secretsquirrel.com.ua

Всередині на вас чекає циліндр з авіаційного алюмінію загальними розмірами 7,5 х 2,5 сантиметри (висота\діаметр) у вибраному вами кольорі. Вздовж цей циліндр умовно можна поділити на дві зони які легко відрізнити за текстурою намотки на них.

Зверху циліндр має згладжений край та заглиблення по діаметру. Ширина заглиблення складає 5 міліметрів, та поступово збільшується догори. Поперечно цьому заглибленню крізь одну зі стінок пропущений металевий штифт, який утворює петлю для підвішування Exotac RipSpool. В цю петлю пропускається комплектний страхувальний темляк, місце якого може зайняти довільний спосіб фіксації: темляк з паракорду, ланцюжок, стальний тросик, карабін тощо. Всі вони знадобляться аби зафіксувати ремкомплект до більших елементів спорядження, й попередити тим самим його втрату.

Exotac RipSpool: страхувальний темляк - secretsquirrel.com.ua

Страхувальний темляк Exotac RipSpool виготовлений з паракорда Firecord, що на додаток до семи витих ниток в осерді має ще одну джутову нитку. Вона додатково просякнута горючою речовиною. За потреби цю нитку в розпушеному стані можна використовувати як розтопку для розведення вогню. Тому ремкомплект, попри своє першочергове призначення, може згодитися ще і як джерело трута на випадок аварійних та непередбачуваних обставин.

До слова, Exoctac також пропонує схожі за конструкцією петлі з горючим осердям меншого розміру. Вони передбачені для використання на блискавках одягу та спорядження як окремий товар під назвою Exotac TinderZip.

Exotac RipSpool: котушка для армованого скотчу - secretsquirrel.com.ua

Основна частина Exotac RipSpool відведена під котушку для армованого скотчу. Ця зона пропонує вам 5,2 сантиметра в ширину та 0,8 сантиметра в глибину. Вона може прийняти близько 127 сантиметрів щільного армованого скотчу. Виробник намотує сюди скотч компанії Gorilla, що добре знаний своєю стійкістю до навантажень та тертя, а також можливістю займатися. Завдяки цьому армований скотч цього виробника можна використовувати й для розведення вогню. Просто стисніть його в щільну кульку й підпаліть запальничкою. Про решту подбає адгезивний шар подвійної концентрації.

Цю стрічку можна використовувати для польового ремонту спорядження, одягу й взуття. Також згодиться вона й для створення інструментів, предметів побуту, надання першої допомоги при помірних ушкодженнях шкірних покривів тощо.

Exotac RipSpool: котушка для ниток - secretsquirrel.com.ua

Нижче, під основною частиною, знаходиться ще одна котушка шириною 0,9 сантиметра. Вона передбачена для намотування ниток. Вісімнадцять метрів синтетичної плетеної нитки чорного кольору, що входять до комплекту, намотуються сюди ще на заводі. Аби нитка не розплелася в ході транспортування й зберігання її затягнуто у прозорий пласти. Я б вам радив не знімати його аж до першого використання нитки за призначенням. Інакше вам доведеться шукати спосіб фіксувати край нитки, аби вся котушка не почала поволі розкручуватися.

Нитку можна використати задля ремонту одягу, взуття й спорядження, для з’єднання невеликих конструкцій, а також для риболовлі. Так, вам не здалося. Нижній край котушки для ниток навмисне зроблено гладким аби нитка чи риболовна волосінь, намотана на неї, не шпорталася при розкручуванні. Таким чином, прив’язавши до нитки гачок, вантаж та поплавок, ви легко можете перетворити Exotac RipSpool на імпровізований рибальський комплект. От вам ще одне застосування для ремкомплекта на випадок надзвичайних чи аварійних ситуацій.

Проте, це ще не весь список його можливостей.

Exotac RipSpool: контейнер для голки - secretsquirrel.com.ua

Всередині, майже по всій довжині циліндра, знаходиться довгаста порожнина. Задля доступу до неї вам доведеться викрутити котушку для ниток в напрямку проти годинникової стрілки. За фіксацію котушки відповідає різьба яку добре видно на фото вище. Зверніть увагу що сама різьба захищена гумовим кільцем, яке запобігає потраплянню води та вологи всередину внутрішньої порожнини.

Захист від вологи тут важливий через вміст порожнини — голку, яка довершує комплект Exotac RipSpool.

Exotac RipSpool: парусна голка #16 - secretsquirrel.com.ua

Голка довжиною 6,4 сантиметра тут теж не зовсім проста. Це так звана вітрильна голка (sail needle) розміром #14. Як можна бачити на фото вище, вістря цієї голки пласке, ніби розплющене. Пласке вістря краще проникає в волокнисті матеріали, тому в давнину вони широко застосовувалися для ремонту вітрил, мішків, брезентових тентів тощо. Пласку голку дещо легше заточити в польових умовах з використанням звичайного точильного каменя чи напилка.

На випадок, якщо вам доведеться шити товсті, цупкі й щільні матеріали, котушку для ниток від Exotac RipSpool також можна використати як наперсток. Для цього пропустіть кінець нитки крізь вушко голки, вставте голку в отвір котушки вістрям догори, й пробивайте матеріал вістрям голки, впираючись в котушку одним чи кількома пальцями. Схожим чином голку й котушку можна використовувати як шило, для пробивання отворів. Якщо й цього вам мало — намагнічену голку зі складу ремкомплекту можна використовувати для створення імпровізованого компаса та навігації.

Exotac RipSpool: rjvgjytynb rjvgktrne - secretsquirrel.com.ua

Загалом, Exotac RipSpool, попри свої компактні розміри й вагу, пропонує вам більше можливостей, ніж армований скотч намотаний на платіжну карту. Це простий та функціональний ремкомплект для польового використання, що дозволить вам легко повернути на місце відірвані ґудзики, залатати дірки в одязі чи спорядженні, заізолювати пошкодження взуття тощо. З ним ви зможете відремонтувати наявні предмети та створити нові, ще й забезпечити себе вогнем чи рибою на випадок непередбачуваних обставин.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: