Огляд пояса UTactic Cobra Shooter Belt

Utactic Cobra Shooter Belt – жорсткий пояс від відчизняної компанії UTactic, який в надзвичайній ситуації може перетворюватися на евакуаційний чи страхувальний засіб.

Мушу визнати, що UTactic Cobra Shooter Belt – це одночасно і простий і складний виріб. Простий тому, що нічого простішого ніж стропа, яка утримує ваші штани на стегнах, здавалося б бути не може. Складний тому, що при такій простій задачі, UTactic спромоглися продумати конструкцію пояса настільки, що в ньому знайшлося місце наступним особливостям.

  • Липучка на внутрішній стороні для сумісності з ременями штанів.
  • Використання оригінальної пряжки AustriAlpine Cobra D-Ring.
  • Широкий запас регулювання.
  • Помірна жорсткість.
  • Доступні кольори: Black, Coyote, Multicam.
  • Розміри (см.): S: 4,5 х 80-90, M: 4,5 – 90-100, L: 4,5 х 100-110 (ширина\довжина).

Далі в огляді представлений пояс UTactic Cobra Shooter Belt розміру S в кольорі Black.

Пакуванням при отриманні UTactic Cobra Shooter Belt служує прозора пакувальна плівка без будь-яких позначок чи брендової ідентики, тож зупинятися на ній не будемо.

UTactic Cobra Shooter Belt: загальний вигляд - secretsquirrel.com.ua

Всередині на вас чекатиме не зовсім звичайний пояс шириною 45 міліметрів (~ 1,75 дюйма), виготовлений шляхом потрійного згинання текстильної стропи.

UTactic Cobra Shooter Belt: тришарова структура - secretsquirrel.com.ua

Перегин стропи пропускається крізь пряжку-папу, потім пришивається до корінного кінця практично по всій довжині. Далі настає черга пряжки-папи, після якої лишається невеликий запас довжини ходового кінця для регулювання. Як результат ви отримуєте вельми жорсткий двошаровий пояс з цупкої стропи, здатний витримати суттєві навантаження.

UTactic Cobra Shooter Belt: пряжка AustriAlpine Cobra D-ring - secretsquirrel.com.ua

Пряжкою UTactic Cobra Shooter Belt слугує оригінальна Cobra D-Ring від AustriAlpine з нержавіючої сталі, яка відповідає стандарту ANSI Z359.1. Половинки пряжки здатні витримувати до 18 кН при розтягненнях, а D-подібне кільце, розташоване зі сторони пряжки-мами до 22 кН розривних навантажень.

Для розкривання пряжки неообхідно одночасно натиснути обидві кнопки, які виступають між половинками пряжки. Зроблено це навмисно, аби мінімізувати можливість випадкового розкривання пряжки. Коли пояс навантажено вагою, і навіть якщо одна кнопка натиснеться випадково, пряжка все-одно не розійдеться.

Інтеграція D-подібного кільця в саму пряжку дозволяє зекономити місце на поясі, і при цьому відцентрувати точку фіксацій рівно повередині. Це виріщує проблеми, властиві типовим поясам типу Rigger’s Belt, в яких для точки фіксації використовується окрема фурнітура або текстильні петлі, посунуті вбік відносно центральної пряжки

Кільце утримується невеликим відрізом дюймової стропи на липучці, і легко звільняється від неї в разі потреби.

UTactic Cobra Shooter Belt: застосування D-подібного кільця - secretsquirrel.com.ua

Cobra D-Ring дозволяє в лічені секунди переворити звичайний, на перший погляд, пояс в надійний евакуаційний засіб на випадок надзвичайних ситуацій: евакуації при пожежі, аварійний спуск з будівель тощо. Також вона може виконувати роль точки фіксації при самострахуванні на борту водних та повітряних суден, а також при пересуванні небезпечними ділянками рельєфу. Для цього достатньо звільнити D-подібне кільце та встібнути крізь нього карабін, чи зав’язати вузол “вісімка” ходовим кінцем.

UTactic Cobra Shooter Belt: від'єднана половина пряжки - secretsquirrel.com.ua

Як я вже згадував раніше, ходовий кінець пояса пропускається в регульовану половинку пряжки. Це не лише забезпечує тонке регулювання пояса по діаметру з урахуванням одягу та спорядження, а й дозволяє повністю демонтувати цю частину пряжки. Така можливість знадобиться вам коли шлиці ваших брюк занадто вузькі, аби протягти крізь них саму пряжку. Зрозуміло, що цю маніпуляцію вам доведеться виконувати щоразу при пранні ваших штанів.

UTactic Cobra Shooter Belt: сумісність з підсумками - secretsquirrel.com.ua

На внутнішній поверхні пояса, практично по всій його довжині, окрім ділянки під регулювання, нашита липучка з петлями. Передбачена вона для тих випадків, коли UTactic Cobra Shooter Belt використовується в якості зовнішнього вантажного пояса, який вдягається поверх м’якого пояса штанів. В такому випадку вся зброя та спорядження кріпиться до зовнішнього розвантажувального пояса, а він застібається коли щільно прилягає до липучки з гачками, що знаходиться на зовнішній поверхні внутрішнього пояса. Липучка в такому випадку надійно утримує обидва мояси разом, і не дозволяє зовнішньому поясу зміщатися відносно внутрішнього. Як результат всі необхідні речі залишаються на місцях, тож вам не треба буде шукати їх навпомацки.

Але, навіть якщо ви не використовуєте внутрішній пояс, липучку на внутрішній поверхні UTactic Cobra Shooter Belt можна застосувати для обмеження зміщення підсумків на ньому. Для цього достатньо приклеїти поверху вертикальних строп чи кліпс підсумків невеличкий сегмент липучки з гачками. Половинки липучки зчепляться між собою, а ваш підсумок триматимметься в відведеному для нього місці, без зміщень чи прокручувань.

Шар липучки також надає поясу додаткової жорсткості, тож можна не хвилюватися, що він прогнеться під вагою важкого спорядження.

UTactic Cobra Shooter Belt: сумісність з кобурами - secretsquirrel.com.ua

Загалом, UTactic Cobra Shooter Belt добре підходить в якості пояса для носіння зброї та фіксації кобур: при чому як внутрішньопоясних, так і зовнішньопоясних. Вище таке застосування демонструється на прикладі кобури ATA-Gear Civilian Defender для пістолета T-REX. Не гірше пояс впорається і з фіксацією ширшого ряду спорядження: мультитулів, інструментів, спецзасобів тощо. Також цей пояс має всі шанси стати основою для створення бойового розвантажувального пояса типу WarBelt\BattleBelt.

Пояс Utactic Cobra Shooter Belt, представлений в огляді, було придбано в онлайн-магазині виробника utactic.com, де вашій увазі завжди доступна актуальна ціна та наявність товару на складі.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *