Огляд підсумків Vertx Overflow Small

Vertx Overflow Small – пара підсумків, що використовються для організації внутрішнього простору продуктів американської компанії Vertx.

В нашому огляді Vertx Transit ми вже говорили, що продукція цього виробника має великі площі внутрішніх відділень, що вистелені липучкою. Цей простір можуть займати спеціалізовані підсумки, наприклад з серії Vertx Tactigami, а також різноманітні органайзери та кишені. Разом з добре помітним світло-сірим кольором внутрішнього простору вони дозволяють користувачеві зручно розміщати, швидко діставати, а також візуально контролювати необхідні предмети спорядження в складних та динамічних умовах.

Оскільки потреба системно поділяти та організовувати спорядження всередині заплічників та сумок притаманна більшості користувачів продукції Vertx, пропонують вони й додаткові кишені серії Vertx Overflow, що добре підходять для розміщення всередині заплічників та сумок цього виробника, поєднуючись з їх внутрішніми просторами за розмірами та кольором.

На момент публікації цього огляду виробник пропонує підсумки Vertx Overflow в трьох варіантах розміру: Large, Medium, Small. Всі вони виконані з нейлонової сітки світло-сірого кольору та відрізняються виключно своїми габаритними розмірами, що наведені в таблиці нижче.

Підсумок Vertx OverflowРозміри (см, ширина х висота)
Small21,6 х 12,7
Medium12,7 х 18,4
Large39,4 х 13,2

В той час як підсумки розмірів Medium та Large здатні вмістити окремі габаритні предмети, чи цілі набори спорядження, підсумки в розмірі Small використовуються переважно для організації менших речей: кишенькових гаджетів, зарядних пристроїв та кабелів, мультитулів та супутніх інструментів, ліхтариків, письмового приладдя тощо. Задля виконання цього завдання підсумки Vertx Overflow Small наділені наступними особливостями.

  • Два підсумки однакового розміру.
  • Сумісність з заплічниками Vertx та продуктами інших виробників, що мають липучку.
  • Зносостійка сітчаста структура.
  • Місце для нанесення позначок.
  • Фурнітура YKK та блискавки з двома бігунками, що направлені в різні сторони для полегшення доступу всередину в будь-якого боку.
  • Основний матеріал: Nylon 100%.
  • Доступні кольори: Gray.
  • Розміри (см): 21,6 х 12,7 х 6 (ширина\висота\глибина).
  • Вага: 40 г.

Далі в огляді представлений підсумок Vertx Overflow Small в єдиному наразі доступному кольорі Gray.

Vertx Overflow Small: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакування у пари підсумків розмірами 21,6 х 12,7 х 6 (ширина\висота\глибина) доволі просте й складається лише з щільної картонної платформи в чорно-червоних кольорах бренду. В нижній частині платформи присутні три отвори якими до неї в вертикальному положенні кріпиться два підсумки Vertx Overflow Small.

На передній поверхні платформи розміщений логотип виробника, назва товару та обраний розмір підсумків. В лівому верхньому куті також присутня наліпка з лого виробника, штрих-кодом та артикулом, розміром та зазначенням кольору Ash Grey.

На задній поверхні присутні кілька абзаців тексту про призначення підсумків, можливі сценарії застосування, їх ключові характеристики, які ми вже згадували вище, та доволі довгий список з сумісних продуктів від Vertx.

Підсумки виготовлено зі світло-сірого нейлону, структуру якого посилено армуванням у вигляді сітки, волокна якої утворюють шестикутні стільниці розміром 5 х 5 міліметрів. Це армування виконує схожу до Rip-stop функцію – додає зносостійкості основному матеріалу без суттєвого збільшення загальної ваги виробу, покращує його зносостійкість та протидіє розповсюдженню розривів.

Vertx Overflow Small: загальний вигляд - secretsquirrel.com.ua

Зверху на кутах Vertx Overflow Small розташовані дві вертикальні петлі шириною 2,5 сантиметра, які можна використовувати як прихвати. Їх присутність полегшує відкривання та закривання блискавок, адже за них можна схопитися щоб вирівняти або натягнути блискавку. Альтернативно ці петлі також можна використати для фіксації невеличких карабінів чи інших корисних аксесуарів. Також петлі можуть застосовуватися й для підвішування самого підсумка зі змістом, наприклад на мотузки розтягнуті всередині намету чи під тентом тощо.

Vertx Overflow Small: блискавка та бігунки - secretsquirrel.com.ua

Спереду підсумок має широку блискавку, що відкривається на ширину 21 сантиметр та забезпечує вам доступ до внутрішнього простору. На відміну від більшості вже звичних блискавок, де бігунки зустрічаються посередині в закритому стані, у випадку Vertx Overflow Small бігунки направлені в протилежних напрямках.

Це зроблено навмисно і дозволяє однаково зручно відчиняти підсумки з обох боків, незалежно від їх орієнтації. Тож якщо ви розмістите підсумки вертикально чи горизонтально у вас завжди буде бігунок, до якого зручно дотягнутися й схопитися. До речі помітний червоний колір, який обрано для блискавки та прихватів бігунків, тільки спрощує це завдання, особливо на світло-сірому фоні самих підсумків та липучки, що використовується всередині продукції Vertx.

Vertx Overflow Small: площа для позначок - secretsquirrel.com.ua

Трошки нижче блискавки знаходиться прямокутна секція розмірами 7,5 х 3,5 сантиметра (ширина\висота), в центрі якої згори нанесений логотип виробника. Передбачена ця секція для нанесення написів та інших ідентифікаторів, що допоможуть позначити вміст підсумка. Сюди можна наклеїти попередньо надруковані наліпки, чи просто написати щось маркером.

Vertx Overflow Small: вигляд ззаду, липучка - secretsquirrel.com.ua

Ззаду підсумок оснащено двома дюймовими липучками з гачками. Їх пропущено на всю ширину задньої стінки підсумків, що складає близько 19 сантиметрів. Знаходяться ці липучки на відстані 3 сантиметри одна від одної, й забезпечують надійну площу, якою підсумки фіксуються до відповідної поверхні всередині заплічників чи сумок Vertx.

Виробник дбайливо включив дві смужки липучки з петлями, якими за потреби можна заклеїти липучки на задній стінці на випадок, якщо ви не хочете щоб вони липли до поверхонь чи чіплялися за інші предмети спорядження. Таким чином їх не обов’язково кріпити до внутрішніх стінок, а можна просто використовувати для групування певного спорядження всередині заплічників чи сумок.

Нижче також додам відео з детальною ілюстрацією різниці розмірів підсумків Vertx Overflow та їх порівнянням з іншими продуктами бренду, які сумісні з липучкою.

Щодо застосування підсумків Vertx Overflow Small, то через не надто великі розміри, що складають 21,6 х 12,7 х 6 (ширина\висота\глибина), ідеальним їх використанням я бачу логічний та структурний поділ спорядження задля кращої його організації всередині більших просторів.

Vertx Overflow Small: приклад наповнення, інструменти - secretsquirrel.com.ua

Зокрема, на фото вище та нижче я демонструю використання підсумків Vertx Overflow Small для транспортування мого повсякденного набору інструментів та електроніки. Як можна бачити, всередині підсумка без проблем розміщається повнорозмірний мультитул Leatherman Surge з цілим комплектом супровідних компонентів: набору біт, змінних напилка та полотна пилки, подовжувачів та кріпильних засобів (кишенькової кліпси та підвісного кільця).

Так само всередині підсумка безперешкодно розміщаються зарядний пристрій, кілька кабелів, OTG-адаптер для смартфона, флеш-накопичувач, ліхтарик та навушники. Хоча окремо зафіксувати кожен із цих предметів на липучці було б вельми складно, логічна організація всередині підсумка суттєво допомагає з пошуком необхідних предметів.

Vertx Overflow Small: приклад наповнення, електроніка - secretsquirrel.com.ua

Окрім групування та організації предметів всередині підсумків, їх самі можна використовувати для організації внутрішнього простору заплічників та сумок. На фото нижче можна бачити як пару Vertx Overflow Small закріплено всередині основного відділення заплічника Vertx Transit. Таким способом практично будь-який заплічник, що має липучку, можна гнучко перетворювати на медичний, технічний, чи адміністративний заплічник залежно від кількості підсумків та спорядження всередині них.

Vertx Overflow Small: розміщення всередині заплічника Vertx Transit - secretsquirrel.com.ua

Загалом, Vertx Overflow Small хоча й найменші підсумки сімейства Overflow, проте вже суттєво допомагають з організацією спорядження, його адмініструванням та оптимізацією простору в поєднанні з іншими товарами Vertx чи інших виробників. Компактні розміри, зручні та помітні блискавки, зносостійкий матеріал та липучка на зворотному боці зроблять з них бажане доповнення для людей, що прагнуть до порядку всередині повсякденних сумок та заплічників, або хочуть прискорити пошук та застосування предметів тактичного спрямування.

Підсумки Vertx Overflow Small, що зображені в огляді, було придбано в магазині punisher.com.ua.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *