Огляд перев’язувального матеріалу NAR S-Rolled Gauze

NAR S-Rolled Gauze – багатофункціональний бинт від американського лідера ринку товарів першої допомоги North American Rescue (NAR)

Більшість сучасних травматичних аптечок формату Blow-out Kit для протидії масивним кровотечам, окрім джгутів, комплектуються також гемостатичними бинтами. Вони прискорюють механізм природного згортання крові, що суттєво зменшує час та об’єми крововтрат. Їх ефективність не викликає сумнівів, але через високу вартість, використовуються вони, переважно, лише для випадків протидії критичним кровотечам. Для дрібніших ран та ушкоджень, звичайний бавовняних бинт куди доречніший та рентабельніший.

Оскільки бинти суттєво відрізняються між собою, навожу основні характеристики NAR S-Rolled Gauze

  • Компактне та функціональне вакуумне пакування.
  • Розміри в складеному стані (см.): 7,6 х 6,3 х 4 (висота\ширина\глибина).
  • Розміри в розкладеному стані(см.): 12 х 375 (ширина\довжина).
  • Вага: 34 г.
Огляд перев’язувального матеріалу NAR S-Rolled Gauze - secretsquirrel.com.ua

На виробництві NAR S-Rolled Gauze пакується у достатньо непримітне вакуумне пакування. Відсутність повітря всередині пакету наділяє бинт вельми компактними розмірами. Передня сторона містить ключову інформацію про продукт: назву, номер патенту та NSN, посилання на сайт виробника і термін придатності. Я думаю, ви вже звернули увагу на засічки по кутах пакування на фото вище, що марковані червоним кольором. Їх завдання полегшувати відкривання NAR S-Rolled Gauze в умовах обмеженої видимості та прискорювати цей процес.

Огляд перев’язувального матеріалу NAR S-Rolled Gauze - secretsquirrel.com.ua

Зворотна сторона пакування виконана з прозорого матеріалу, крізь який можна бачити сам NAR S-Rolled Gauze.

Огляд перев’язувального матеріалу NAR S-Rolled Gauze - secretsquirrel.com.ua

Новіші версії пакування та зворотній стороні також мають щільну червону наліпку округлої форми. Ця наліпка по своїй функції вельми схожа на клапан з пакування гігієнічних серветок, і дозволяє зробити отвір, через який згодом ви зможете вибирати бинт NAR S-Rolled Gauze. Такий спосіб дозволяє використати таку довжину бинта, яка вам необхідна, зменшуючи при цьому ризик випадіння та забруднення. Решта ж бинта, що не виймалася з пакування, лишається чистою, і може використовуватися повторно. Якщо ж вам потрібен додатковий елемент тиску на рану, чи подушка-аплікатор (наприклад, при створенні компресійної пов’язки) – просто відкрийте пакування, використовуючи засічки з червоним маркуванням і використайте бинт повністю.

Огляд перев’язувального матеріалу NAR S-Rolled Gauze - secretsquirrel.com.ua

Всередині пакування зберігається сам бинт NAR S-Rolled Gauze, складений зигзагами. Такий спосіб пакування дозволяє не лише вибирати довжину крізь отвір в пакуванні при тампонуванні отворів поранень, а й використовується при накладанні різноманітних пов’язок.

Огляд перев’язувального матеріалу NAR S-Rolled Gauze - secretsquirrel.com.ua

На фото вище варто звернути увагу на щільність плетення NAR S-Rolled Gauze. Як бачите, це еквівалент не двох, і навіть не трьох шарів звичайного бинта, який продається в наших аптеках. Тому він і поглинає краще, і куди краще підходить для тампонування каналів ран при вогнепальних, чи ножових пораненнях, критичних кровотечах, і для створення більшості пов’язок, що використовуються при суттєвих пошкодженнях.

Як бачите, NAR S-Rolled Gauze – це продуманий до дрібниць, багатофункціональний бинт, що може застосовуватися як відмінне доповнення для гемостатичних бинтів, бандажів, а також на випадок, коли їх використання не виправдане чи надлишкове.

Дякуємо магазину paramedic.ua за NAR S-Rolled Gauze, що був наданий для сьогоднішнього огляду.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *