Огляд перев’язувального матеріалу H&H Compressed Gauze

H&H Compressed Gauze – бавовняний бинт у стерильному вакуумному пакуванні від американської компанії H&H Medical Corporation.

Будь-який медик, чи людина пов’язана з наданням першої допомоги, скаже вам, що перев’язувального матеріалу забагато не буває. І це дійсно так. Але якщо почати нагромаджувати бинти, перев’язувальні пакети та марлевий відріз всередині вашої аптечки, її об’єм швидко вийде з-під контролю. Тож бажано аби перев’язувальний матеріал був ще й компактним, універсальним, і міг використовуватися у великій кількості випадків. H&H Compressed Gauze – гарний приклад такого поєднання, адже має наступні властивості:

  • Шестишарова структура для покращення поглинання.
  • Стерильне вакуумоване пакування.
  • Розміри в складеному стані (см.): 11 х 15 х 2 (ширина\висота\глибина).
  • Розміри в розкладеному стані (см.): 11,5 х 375 (ширина\довжина)
  • Основний матеріал: 100% бавовна.
  • Вага: 40 г.

Як пакування H&H Compressed Gauze дістався прозорий пластиковий пакет розмірами 11 см. х 15 см. х 2 см. (ширина\висота\глибина).

H&H Compressed Gauze: вигляд спереду

Спереду, разом із бинтом, всередині пакету розміщений картонний аркуш, на якому нанесена ключова інформація про продукт: логотип, назва та контактні дані виробника, назва продукту, артикул, інвентарний номер НАТО (NSN), розміри в розкладеному стані, номер партії, дата виготовлення та строк придатності.

Також аркуш зазначає, що пакет та його вміст зберігають стерильність у випадку якщо пакування не пошкоджене чи не відкрите. Стерильність зберігається протягом всього терміну придатності у сім років.

H&H Compressed Gauze: вигляд ззаду

Ззаду відсутня будь-яка додаткова інформація, проте можна добре роздивитися бавовняні волокна та високу ступінь стиснення бинта. До відкривання пакету всередині немає жодної порожнини, заповненої повітрям, що робить бинт надкомпактним, та дозволяє вивільнити корисний простір всередині підсумків під аптечку, медичного заплічника чи інших контейнерів.

Зверху з обох сторін пакування помітні три засічки, що дозволяють відкрити пакування у горизонтальному і вертикальному напрямках. На відміну від NAR Compressed Gauze, тут відсутні будь-які кольорові позначки, аби прискорити пошук засічок в умовах поганої видимості чи стресових ситуацій. Тож доведеться шукати ці засічки навпомацки.

H&H Compressed Gauze: без пакування

Всередині пакету ви знайдете брикет бинта загальними розмірами 5,5 см. х 7,5 см. х 2 см. (ширина\висота\глибина). Але, не дивлячись на компактні розміри брикету, перед вами знаходяться 3,75 метра шестишарового бавовняного бинта шириною 11,5 см. Тож вакуумне пакування H&H Compressed Gauze, у порівнянні зі звичайними рулонними бинтами, дозволяє вам транспортувати більше перев’язувального матеріалу на одиницю площі.

H&H Compressed Gauze: щільність тканого матеріалу

У порівнянні зі звичайними рулонними бинтами, H&H Compressed Gauze також має більшу щільність. За це відповідає шестишарова структура тканого матеріалу зі зморшкуватим плетенням. Бинт має велику кількість порожнин у внутрішньому просторі, що покращує поглинання крові та пришвидшує її згортання при тампонуванні отвору рани, чи накладанні пов’язок на поверхневі ушкодження.

H&H Compressed Gauze: порівняння зі звичайним бинтом

Для більш наочної демонстрації, на фото вище зверніть увагу на H&H Compressed Gauze поряд зі звичайним бинтом, що можна знайти у наших аптеках. Щільність та покращене поглинання цього бинта дозволяє використовувати меншу довжину при швидшому тампонуванні рани. Ці економія та швидкість вельми важливі при зупинці критичних кровотеч.

H&H Compressed Gauze – компактний тканий бинт із 100% бавовни, що зберігає свою стерильність тривалий час та не містить латексу. Швидке та якісне поглинання рідин роблять його придатним для тампонування проникаючих уражень, накладання пов’язок на поверхневі ушкодження та створення компресійних пов’язок.

Зразок H&H Compressed Gauze, представлений в огляді, було надано магазином paramedic.ua.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *