Огляд комплекта Mount Track MK-2 від P1G-Tac®

Mount Track MK-2 от P1G-Tac® – ще один комплект від українського бренду, що переосмислює та модернізує класику військово-польового одягу.

Подібно до “Мабути”, радянський костюм гірський, що часто називають просто “Горка” – це добре відома класика військово-польового одягу. Не дивлячись на те, що сама “Горка” періодично оновлюється та модернізується, одна річ в ній залишається незмінною – брезент. Цей матеріал має відмінні блокувальні якості, що добре захищають від мінливої погоди гірських регіонів з її дощами та шквальним вітром.

Час не стоїть на місці, тож на зміну важкому брезенту приходять нові матеріали, а разом з ними й можливість створити нову та покращену “Горку”, що й зробили у P1G-Tac®, наділивши комплект Mount Track MK-2 від P1G-Tac® наступними якостями.

  • Відмінні волого- та вітрозахисні властивості.
  • Можливість керувати вентиляцією та ізоляцією від зовнішніх факторів.
  • Блискавки та фурнітура виробництва YKK.
  • Основний матеріал: Profit-On (65% бавовна: 35% поліестер)
  • Доступні кольори:  Coyote, Olive, Multicam, A-TACS FG, A-TACS AU, EMP Camo, SOCOM Camo, TP38/Partisan, Жаба польова, Жаба степова.

Далі в огляді представлений комплект Mount Track MK-2 від P1G-Tac® в камуфляжному малюнку Жаба степова від P1G-Tac®.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Пакуванням для Mount Track MK-2 від P1G-Tac®, аналогічно до Mabuta MK-2, слугують два текстильних мішки з утяжками горловини, що передбачені для зберігання та транспортування кожного елемента комплекту окремо. Це доволі зручно, адже так вони не бруднитимуть інші речі, особливо якщо ви вже встигли забруднити штани чи куртку. Ці мішки, на відміну від пластикових, дозволяють вмісту сохнути під час транспортування чи зберігання.

На кожному мішку пришиті бирки з логотипом виробника та полями, куди ви можете внести інформацію про власника комплекту. Гарне доповнення на випадок коли кілька учасників групи користуються однаковими чи подібними комплектами. Взагалі цим мішкам в таборі можна знайти безліч застосувань, але краще пропоную познайомитися з їх вмістом

Куртка Mount Track MK-2 від P1G-Tac®

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Вона ж куртка гірська літня Mount Track MK-2. Скроєна в вільній манері, що забезпечує максимальний спектр рухів в районі плечового поясу й достатньо щільну посадку в області торса. Подібний крій не обмежує рухів руками, що дозволяє вам активно користуватися збройними системами, долати складні елементи рельєфу, взаємодіяти з елементами оточення (гілки, кущі, двері, вікна тощо) чи альпіністським спорядженням. Водночас куртка щільно прилягає до тіла, зменшуючи ймовірність чіпляння чи розривів, а також не збивається під бронежилетом, РПС чи рейдовим заплічником.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

На грудях Mount Track MK-2 від P1G-Tac® присутні дві блискавки YKK, що забезпечують доступ до вельми містких кишень, площа яких приблизно у два рази більша від аналогічних кишень на грудях куртки Hot Weather Field Jacket з комплекту Mabuta MK-2 від P1G-Tac®. Доступ до цих кишень перехресний (права рука – ліва кишеня, ліва рука – права кишеня), що дозволяє активно та зручно користуватися ними під час використання РПС та заплічників, проте дещо ускладнює доступ у поєднанні з нагрудниками чи плитоносками.

Підкладка обох кишень виконана з сітки типу airsmesh, завдяки чому горловини кишень можуть виконувати функції вентиляційних отворів, що забезпечуватимуть додаткове надходження свіжого повітря та виведення надлишкової вологи. Доволі актуальним таке застосування буде на випадок активних фізичних навантажень, а також у разі різких змін погоди задля ефективнішого контролю температурного балансу.

Вище нагрудних кишень розташовані липучки дюймової ширини, передбачені для кріплення нашивок з прізвищами чи позивними (неймтейп).

На фото вище також добре видно основну фронтальну блискавку YKK, що захищена від зовнішніх впливів клапаном на липучках. За потреби її також можна залучити для забезпечення надходження додаткового повітря. Блискавку можна залишити в розстібнутому стані, а скріпити половинки куртки тільки липучками.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

На плечах розташовані кишені, що виконують роль основних транспортних контейнерів. Це й не дивно, адже на куртці відсутні передні нижні кишені, що доволі типово для крою кителів та курток останнім часом. На відміну від куртки комплекту Mabuta MK-2 від P1G-Tac® кишені виконані врізними. Завдяки цьому, при тій же місткості, кишені мають нижчий профіль та не будуть чіплятися за елементи оточення під час руху густим чагарником тощо. Горловини кишень закриваються блискавками YKK. Підкладка теж виконана з сітки типу airmesh, що дозволяє використовувати й ці кишені як додаткові вентиляційні отвори в разі необхідності.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

На плечових кишенях, на зовнішній стороні додані великі липучки площею 10 х 15 сантиметрів (ширина\висота), передбачені для кріплення знаків розрізнення, моральних патчів та інших ідентифікаторів. Оскільки сама липучка поки не має друку під маскувальний малюнок, виробник також додав додаткові накладки з камуфляжем на зовнішній стороні. Тож, якщо ви наразі не користуєтеся ідентифікаторами, ви можете приховати липучки задля зниження ймовірності візуального виявлення.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Під пахвами присутні вертикальні отвори з блискавками YKK. Ці блискавки мають два бігунки, що дозволяє регулювати висоту отвору відповідно до погодних умов. За жаркої погоди їх можна відкрити повністю задля покращення циркуляції повітря та виведення надлишкової вологи, а за холодної – навпаки закрити, задля зниження тепловтрат.

Лікті куртки комплекту Mount Track MK-2 від P1G-Tac® посилені додатковим шаром основного матеріалу Profit-On (65% бавовна: 35% поліестер), що утворює додаткову порожнину, придатну для встановлення м’яких чи жорстких демпферних вставок.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Манжети куртки мають не лише можливість регулювання діаметра, за що відповідає хлястик на липучці, а й два варіанти довжини під час застосування. Зовнішня частина горловини довша за внутрішню, й може бути відвернута задля додаткового захисту кистей від механічних ушкоджень, погодних умов тощо.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Комір Mount Track MK-2 від P1G-Tac® доволі високий та жорсткий, що покращує захист шиї від поривів вітру, опадів тощо. Він також знижуватиме натирання плечових лямок бронежилетів, плитоносок чи заплічників об шию користувача. Також комір приховує всередині себе складений каптур.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Каптур куртки за об’ємами дещо малий для вдягання поверх бойових шоломів, проте з головними уборами типу панам чи кепок жодних проблем у вас не виникне. Задля кращого розміщення та регулювання каптура можна також скористатися утяжками довкола обличчя та на потилиці.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Всередині коміра каптур фіксується блискавкою, завдяки чому його можна відстібнути повністю, якщо у вас немає потреби ним користуватися. Сама ж блискавка ховається між стінками коміра й не брудниться та не псується.

Окрім перерахованих особливостей крою, куртка Mount Track MK-2 від P1G-Tac® має регулювання обсягу по нижньому краю за що відповідає еластичний шоккорд та кордлоки. Тож таким чином ви зможете захиститися від поривів вітру чи негоди, чи, навпаки, збільшити проходження повітря всередину куртки.

Куртка відмінно служить виконанню свого основного завдання – захисту користувача від вітру й різких перепадів температур, що характерні для гірської місцевості, а також весняно-осіннього періоду, коли вдень на сонці ще достатньо тепло, а надвечір температура може різко знижуватися. У цій куртці ви можете гнучко контролювати власний температурний баланс завдяки коміру, каптуру, клапанів на рукавах та великої кількості вентиляційних отворів.

Штани Mount Track MK-2 від P1G-Tac®

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Також відомі як штани гірські літні Mount Track MK-2. Це демісезонні штани, що мають шість кишень й ряд конструктивних особливостей, що підійдуть як для повсякденного застосування, так і для тривалих розвідувально-диверсійних польових виходів у гірській місцевості.

Спереду штани оснащені діагональними врізними та накладними кишенями на стегнах.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Ззаду добре помітне підсилення з основного матеріалу в області промежини, що плавно переходить в кишені на стегнах з діагональними клапанами. Ці ж кишені добре видно, якщо розглядати штани збоку.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Але пропоную познайомитися з усіма особливостями крою детальніше.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Пояс штанів Mount Track MK-2 від P1G-Tac® значно вужчий ніж у штанів Mabuta MK-2 від P1G-Tac® й позбавлений демпферної вставки. Широкі поясні шлиці в кількості п’яти штук дозволяють регулювати діаметр штанів за допомогою ременів висотою до 6 сантиметрів. На передньому лівому шлиці вшите пластикове D-подібне кільце YKK, на яке карабінами можна підвішувати головні убори, рукавиці, кейси з захисними окулярами тощо.

Ширінька закривається блискавкою й додатково фіксується ґудзиком з меланіну, що схожий на ті, які використовуються на уніформі британських Збройних Сил. Завдяки цьому ґудзику поясний відділ має певний запас вільного ходу, що буде вельми доречним при активному пересуванні, нахилах, зміні положень тіла.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Ззаду Mount Track MK-2 від P1G-Tac® позбавлені звичних врізних кишень. Це й не дивно, адже при використанні бойових поясів типу WarBelt\BattleBelt чи РПС доступ в них суттєво обмежується.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Передні прорізні кишені завдяки широкій горловині полегшують доступ до свого вмісту навіть якщо на вас вдягнені рукавиці. Горловини цих кишень також посилені додатковим шаром основного матеріалу, що має вповільнити стирання при транспортуванні ножів, ліхтарів, мультитулів та інших корисних предметів, що обладнані металевими кліпсами.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Передні кишені на стегнах знаходяться трохи нижче прорізних кишень й обладнані клапанами, що закриваються на липучку. Будовою передбачені дві функціональні складки, що надають кишеням низького профілю в складеному стані, й дозволяють йому розширятися при наповненні.

Горловина має утяжку з шоккорду з кордлоком, що дозволяє регулювати щільність прилягання вмісту кишені до ноги користувача, а також попереджає втрату вмісту при активних пересуваннях.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

В цих кишенях також ховається невеличке відділення для дрібниць, доступ до якого забезпечується крізь блискавки YKK, розміщені у внутрішньому шві накладних кишень штанів Mount Track MK-2 від P1G-Tac®. Тож у вас зберігається можливість класти чи виймати предмети у будь-яких положеннях: стоячи, сидячи, лежачи. Найкраще ці відділення підійдуть для документів, телефонів, компасів тощо.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Задні кишені на стегнах розміщені одразу за передніми, й змикаються з ними клапанами. Це основні транспортувальні контейнери цих штанів, які мають найбільші розміри. Горловини кишень розміщені під кутом, що забезпечує вільний доступ до вмісту з більшості положень. Заправивши клапани всередину горловин з утяжкою з шоккордом ви навіть можете використовувати ці кишені як кишені для скидання магазинів. Щодо місткості, то ту легко розмістяться три магазини АК серії на 45 набоїв, або чотири магазини AR серії на 40 набоїв.

Обзор комплекта P1G-Tac Mount Track MK-2 - secretsquirrel.com.ua

Внизу штани оснащені хлястиками з липучкою, що покликані забезпечити вам регулювання щільності прилягання до взуття. Тож ви можете довільно припасувати штани до обраної моделі взуття.

Крім того, додатковим шаром основного матеріалу посилена не лише зона промежини, а й ділянка колін. В порожнину, утворену цим посиленням, ви навіть можете додати демпферні вставки.

Загалом, маю зазначити, що Mount Track MK-2 від P1G-Tac®, як і оригінальна “Горка” – це комплект для захисту користувача від впливу вітру і вологи, що рекомендується до застосування в гірській та лісовій місцевості в період ранньої весни, пізньої осені та початку зими. В таких умовах він виправдає себе для бійців розвідувально-диверсійних та рейдових підрозділів, лісівників, мисливців, туристів, й усіма хто зацікавлений в контролі температурного обміну під час активного пересування та фізичних навантажень.

Комплект Mount Track MK-2 від P1G-Tac®, представлений в огляді, був наданий магазином p1gtac.com, де можна дізнатися актуальну вартість і поточну наявність.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *