Огляд кілець Exotac FreeKey Slim System

Exotac FreeKey Slim System – кільця для ключів та страхування інших важливих предметів щоденного використання (EDC) від американської компанії Exotac.

Ключі від місця проживання, місця роботи, гаража, особистого чи службового автомобіля, господарських споруд на прибудинковій території, камер зберігання, сейфів тощо ми з вами носимо щодня. При цьому ми рідко звертаємо увагу на кільця, що їх об’єднують, й давно звикли, що якісно нового з ними вже нічого не буде. Ми змирилися псувати нігті щоразу, як треба додати ключ на кільце. Так само як для скидання ключа шукати сторонні предмети: ножі, викрутки, пилочки для нігтів тощо. Проте завжди так бути не має.

Девіз про перевинайдення кільця для ключів “Keyring Reinvented” у випадку Exotac FreeKey Slim System не такий вже й далекий від правди. Адже Exotac взяв доволі звичний повсякденний предмет, і наділив його новими властивостями, серед яких варто відзначити наступні.

  • Плаский та компактний дизайн.
  • Можливість міняти кільця без використання сторонніх предметів.
  • Три кільця для ключів меншого діаметра, що входять до комплекту.
  • Основний матеріал: нержавіюча сталь.
  • Розміри (см.): 3,5 х 0,5 (діаметр\ширина).

Далі в огляді познайомимося з Exotac FreeKey Slim System в єдиному поки доступному кольорі Satin.

Пакуванням йому слугує картонна основа з отворами, в які монтуються основне та три допоміжні кільця цієї системи.

Exotac FreeKey Slim System: пакування спереду - secretsquirrel.com.ua

Спереду картонна основа містить ключову маркетингову інформацію: назву товару, той самий девіз та три з основних переваг продукту. Тут Exotac обіцяє, що з використанням Exotac FreeKey Slim System вам не доведеться шукати жодні інструменти чи ламати нігті. А також що задля заміни ключів вистачить просто стиснути основне кільце.

Exotac FreeKey Slim System: пакування ззаду - secretsquirrel.com.ua

Ззаду пакування вже більш інформативне, та містить логотип виробника, штрихкод продукту, номер патенту, ключові характеристики, а також коротку історію розробки. Згідно з нею дизайн було розроблено шведською компанією Drosselmeyer DesignGroup (DDG) AB за ліцензією Exotac. Виробничі ж потужності розміщені у США, де з конвеєрів сходить решта їх продукції.

Exotac FreeKey Slim System: склад комплекту - secretsquirrel.com.ua

Комплект Exotac FreeKey Slim System включає чотири кільця. Основне кільце має розміри близько 3,5 х 0,5 сантиметра (діаметр\ширина). Три допоміжні кільця менші, й мають габарити близько 2 х 0,2 сантиметра (діаметр\ширина).

Системою цей продукт називається не просто так. Ці чотири компоненти дають вам змогу не лише об’єднати кілька різних ключів в одному місці, а й вибудувати гнучкий організаційний підхід. Допоміжні кільця меншого діаметра допоможуть вам підвісити до основного кільця ключі з невеличкими отворами. Також їх можна застосовувати для групування кількох ключів на одному кільці. Таким чином у вас з’являється можливість швидко зняти чи додати певну групу до системи, залежно від денного розпорядку. Ви можете доволі просто залишити робочі ключі вдома на вихідних, передати родичам повний комплект ключів від оселі на час відпустки, або підвісити собі на кільце ключі від авто дружини, що припарковане поряд із вашим.

Це, звісно не єдині можливі сценарії, але якщо для групування ключів вам знадобиться більш ніж три допоміжні кільця з комплекту – ви завжди можете розширити систему, придбавши комплект з п’яти додаткових кілець під назвою Exotac Rings for FreeKey System.

Таку гнучкість й легкість при заміні компонентів системи вам забезпечить конструкція основного кільця Exotac FreeKey Slim System.

Exotac FreeKey Slim System: закрите кільце - secretsquirrel.com.ua

Якщо поглянути на це кільце з нержавіючої сталі збоку, ви побачите що воно має три витки з плаского профілю. Краї витків розташовані так, що два з витків завжди залишаються нерозривними. Також на фото вище можна бачити, що в порівнянні зі звичайними кільцями Exotac FreeKey Slim System дещо ширше. Причина цього криється в центральному витку.

Exotac FreeKey Slim System: відкрите кільце - secretsquirrel.com.ua

Центральний виток кільця має характерний вигин. Завдання цього вигину – підводити один край кільця у випадку його стискання. Саме тому ви можете натиснути на кільце та легко накинути додатковий ключ чи допоміжне кільце у проміжок між витками основного кільця.

Exotac FreeKey Slim System: монтування малого кільця - secretsquirrel.com.ua

Як бачите, робиться це простим стисканням кільця, тож вам не треба підчіплювати його додатковими інструментами, чи нігтями, пошкоджуючи їх. Так само легко допоміжні кільця чи ключі скидаються з системи. Оберіть потрібний ключ, стисніть основне кільце, посуньте ключ до краю кільця та пустіть його під виток, обертайте основне кільце допоки не звільните ключ.

Лазерні позначки на поверхні основного кільця допоможуть знайти місце натискання, а також не зітруться з часом та при інтенсивному терті об ключі та інші корисні дрібнички.

Exotac FreeKey Slim System: використання з ключами - secretsquirrel.com.ua

Тож, першочергове призначення Exotac FreeKey Slim System для організації ключів, сподіваюся, зрозуміле. Як можна бачити на фото вище, поєднання основного та допоміжних кілець в результаті дає вам компактнішу та легшу конструкцію, аніж звичайні кільця для ключів, до яких ви звикли. Ця різниця буде ще більш відчутна коли на основному кільці опиняться дві-три групи ключів на окремих кільцях.

Exotac FreeKey Slim System: використання з темляками - secretsquirrel.com.ua

Щодо альтернативних застосувань Exotac FreeKey Slim System, то варто відзначити можливість використовувати його для страхування важливих та пріоритетних предметів спорядження від втрати. Так на фото вище зображена ситуація коли до допоміжних кілець фіксуються страхувальні темляки з паракорду, а основне кільце Exotac FreeKey Slim System об’єднує їх разом.

Так, для прикладу, в одну групу можна об’єднати страхувальні темляки кресала Exotac FireROD, запальнички в кейсі Exotac FireSLEEVE, ремкомплеку Exotac RipSPOOL тощо, а також сигнальних дзеркал, свистків, контейнерів й інших корисних дрібничок. Всі вони будуть надійно зафіксовані до вашого спорядження, а за потреби кожен з цих предметів можна легко від’єднати від Exotac FreeKey Slim System простим стисканням та обертанням основного кільця.

Загалом Exotac FreeKey Slim System виводить кільця для ключів на новий рівень розвитку, даруючи їм компактність, легкість і простоту використання. Додавання чи скидання ключів, які до цього були доволі складними, й подекуди болючими процедурами, перетворюються на секундні операції, що здійснюються простим стисканням основного кільця. А легка заміна складників та можливість розширення системи додатковими кільцями забезпечують вам гнучкість, що досі була не доступна для звичайних кілець для ключів.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *