Огляд кейсу Exotac FireSLEEVE

Exotac FireSLEEVE — захисний кейс для запальничок, що знижує негативні впливи навколишнього середовища.

Всі звикли користуватися запальничками як основним способом отримати полум’я у повсякденному житті. Тому не дивно, що саме цьому пристрою для розведення вогню віддають перевагу й відправляючись у походи, подорожі тощо. Проте в польових умовах їх чекають впливи, з якими запальнички рідко стикаються в межах міста: механічні ушкодження, забруднення, висока волога, опади чи занурення. Через свою конструкцію, та велику кількість дрібних деталей, запальнички доволі схильні виходити з ладу від перерахованих впливів. Тож у польових умовах вони потребують належного захисту та догляду.

Компанія Exotac — американський виробник, що спеціалізується на виготовленні товарів для активного відпочинку та виживання: запальничок, кресал, свічок, контейнерів для транспортування сірників, трута тощо. Exotac добре відомі своєю високоякісною виробничою лінією з автоматизованими верстатами, тож більшість продуктів з перерахованих категорій виготовляються з авіаційного алюмінію та найкращих матеріалів. Всі продукти компанії мають лаконічний дизайн та набір конструктивних особливостей, що мають конкретне цільове призначення.

Кейс для запальничок Exotac FireSLEEVE, хоч виготовлений і не з алюмінію, проте повноцінно демонструє принципи виробника, і пропонує свої користувачам наступні переваги та можливості.

  • Герметизація та захист запальнички від зовнішніх впливів.
  • Дві петлі для фіксації.
  • Можливість притиснути газовий важіль запальнички.
  • Основний матеріал: термоеластопласт (TPE), нейлон.
  • Доступні кольори: Black, Orange, Glow-in-the-Dark.
  • Розміри (см.): 3,5 х 10 х 2,5 (ширина\висота\глибина).
  • Вага (без запальнички): 18 г.

Далі в огляді будемо знайомитися з кейсами Exotac FireSLEEVE на прикладі зразка в кольорі Orange. Пакуванням для нього слугує картон у чорно-помаранчевих кольорах з прозорим блістером спереду.

Exotac FireSLEEVE: пакування спереду - secretsquirrel.com.ua

Спереду пакування дозволяє вам побачити складові компоненти Exotac FireSLEEV, а також звертає вашу увагу на логотип виробника, місце виготовлення продукту, представлене американським прапором, назву продукту, а також чотири основні риси. Тут Exotac підкреслює захищеність від води, сумісність з запальничками BIC Classic та можливість їх заміни, а також можливість притиснути газовий важіль запальнички. До них ми ще повернемося трохи згодом.

Exotac FireSLEEVE: пакування ззаду- secretsquirrel.com.ua

Ззаду на пакування нанесено контактні дані виробника, патентну інформацію, важливі перестороги, короткий опис продукту та поради з застосування, а також ілюстровану інструкцію з затискання газового важеля.

Exotac FireSLEEVE: кейс та кришка - secretsquirrel.com.ua

Всередині на вас чекатимуть два основні компоненти Exotac FireSLEEVE: кришка та кейс, а також невеличке картонне вкладення, стилізоване під запальничку. Необхідне воно для правильного позиціювання запальнички всередині кейсу, тож виробник залишив вам тут цю підказку, аби спростити подальше використання свого продукту.

Exotac FireSLEEVE: встановлення запальнички - secretsquirrel.com.ua

Зверху, крізь горловину кейсу, всередину можна помістити запальничку BIC Classic Maxi Lighter. Для встановлення запальнички вам доведеться докласти певних зусиль, адже розміри кейсу та гладкі стінки спеціально спроєктовано так, аби збільшити зчеплення між контейнером та вмістом. Зроблено це для того, аби ваша запальничка надійно утримувалася всередині надалі.

Exotac FireSLEEVE: кришка - secretsquirrel.com.ua

Кришка кейса виготовлена з жорсткого нейлону. Використання скловолокна додатково посилює конструкцію та не дозволяє стиснути стінки кришки між собою. Зверху на кришці присутня жорстка петля шириною 0,7 сантиметра, яка утворює отвір 1,7 х 0,4 сантиметра (ширина\висота). Цю петлю можна використовувати для фіксації запальнички до інших елементів спорядження. Також сюди можна кріпити окремий страхувальний темляк, що не дозволить вам загубити кришку під час користування запальничкою. До слова, кришку можна насунути на нижню частину корпусу під час використання, аби не загубити, та щоб вона не шпорталася під руками.

Exotac FireSLEEVE: корпус - secretsquirrel.com.ua

Корпус кейсу виготовлено з гнучкого термоеластопласту (TPE). Тактильно матеріал дуже схожий на силікон, проте має щільнішу структуру. Завдяки цьому кейс Exotac FireSLEEVE здатен витримувати сильні механічні навантаження: удари, падіння, вібрацію, стискання й розтягування. Пластичність матеріалу також дозволяє кейсу розподіляти частину енергії при падіннях. Тож можете бути спокійні що ваша запальничка знаходиться під надійним захистом.

У верхній частині корпусу розташовані три виступи, що проходять навколо горловини. Їх еластичність додає Exotac FireSLEEVE ще одної важливої властивості — герметизації запальнички. Як тільки на ці виступи насувається кришка — вони щільно утримують її та не дозволяють опадам чи краплям води просочуватися всередину. Навіть при повному зануренні корпусу в воду, запальничка всередині все одно залишається сухою.

В нижній частині корпусу знаходиться м’яка петля шириною 0,7 сантиметра з отвором 1,2 х 0,5 сантиметрів (ширина\висота), в який можна пропускати стропи чи мотузки задля фіксації кейсу до інших елементів спорядження. Використання Exotac FireSLEEVE дозволяє вам кріпити до запальнички страхувальні темляки задля запобігання випадкової втрати. А чим надійніше утримується ваша запальничка — тим більші ваші шанси розвести вогонь у непередбачуваних ситуаціях.

Бічні грані корпусу мають відчутні виступи, мета яких, разом з викарбуваними логотипом та назвою виробника, — покращувати тертя поверхні кейсу з вашими руками. Завдяки цьому Exotac FireSLEEVE зручно тримати навіть вологими руками, або руками в рукавицях.

Exotac FireSLEEVE: затискання газового важеля запальнички - secretsquirrel.com.ua

Ще одна особливість корпусу — спеціальний проріз, що виконано трохи вище кілець для герметизації. Секція бічної стінки корпусу, що утворена цим прорізом, — це ніщо інше, як пристрій, що дозволяє притиснути газовий важіль запальнички. Сам виробник називає її Gas-Lock Strap і навмисно передбачив її присутність.

Я думаю, що у спробах підпалити розтопку своєю запальничкою, ви неодноразово стикалися з тим, що металеві частини запальнички починають нагріватися від її вогню. Десь до п’яти секунд це нагрівання ще можна терпіти, проте надалі тиснути на газовий важіль стає дедалі болючіше. І якщо п’яти секунд здебільшого достатньо для розпалювання сухого трута та розтопки, то для розпалювання вогких матеріалів цього часу часто не вистачає. Аби у вас з’явилась можливість утримувати газовий важіль запальнички довші проміжки часу, і при цьому не обпалювати собі пальці, Exotac й передбачив свій Gas-Lock Strap.

Для його активації достатньо активувати запальничку як зазвичай, а після цього пальцями вільної руки посунути Gas-Lock Strap угору, поступово переміщуючи тиск з пальця на неї. Виконувати цю процедуру треба трошки звикнути, тож попрактикуйтеся ще вдома, у безпечних умовах, коли час не грає для вас важливої ролі.

Exotac FireSLEEVE: страхувальні темляки - secretsquirrel.com.ua

І на завершення нашого огляду повернусь трохи до теми страхувальних темляків. Найбільш очевидний спосіб зафіксувати Exotac FireSLEEVE до інших елементів спорядження — це пропустити паракорд чи іншу мотузку крізь петлі корпусу (див. фото вище, ліва частина). Сам виробник радить при цьому фіксувати в першу чергу кришку, бо вона жорсткіша. Так, запальничка в кришці утримується доволі надійно, адже за це відповідають три герметизуючі кільця. Проте шанси, що вона випаде з кришки при ривках, падіннях чи ковзаннях все ж таки доволі високі.

Тому я раджу фіксувати темляк одночасно до обох петель Exotac FireSLEEVE (див. фото вище, права частина). Таким чином і запальничка і кришка утримуються однаково надійно. При цьому у вас просто не має можливості повністю відділити кришку від корпусу чи втратити щось одне з них при використанні запальнички.

Загалом, Exotac FireSLEEVE доволі корисний продукт, що тільки доводить його популярність на ринку. З його допомогою ви можете позбавити себе страхів, що ваша запальничка пошкодиться чи загубиться саме в той момент, коли вона вам найбільш необхідна. Додавання Exotac FireSLEEVE до вашої запальнички захистить її від механічних ушкоджень, впливу опадів, вологи та нетривалих занурень. Тож ваш спосіб отримання вогню буде сухим та готовим до використання навіть у найскладніших умовах.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: