Огляд Keybar Anodized Black Aluminum

Keybar Anodized Black Aluminum — кишеньковий аксесуар для організації та щоденного носіння ключів.

Не так давно я позбувся звичного нейлонового гаманця на користь мінімалістичного рішення під назвою Magpul DAKA Everyday Wallet, і ні разу не пожалкував про це. Після цього переходу в мене залишився ще один елемент щоденного використання який дуже потребував схожої оптимізації в контексті мого every day carry (edc) — ключі.

Наважуся припустити, що як і в більшості з нас, на ваших кільцях для ключів висить ціла купа ключів, дармовисів та непотребу, якими ви користуєтесь бодай пару разів на квартал. Це можуть бути ключі від горища, куди ви не підіймаєтеся частіше разу в кілька місяців, поштової скриньки, в яку давно не клали нічого окрім рахунків, ключів від сараю чи гаража, в яких ви й самі толком не пам’ятаєте що знаходиться, дармовис з відпустки, в яку ви їздили десятиліття тому тощо. І, як і з гаманцем, все це можна оптимізувати та зменшити, лишивши тільки найнеобхідніше, чим ви дійсно користуєтеся щодня.

В спробі зробити таку оптимізацію я й звернув увагу на систему Exotac FreeKey Slim System, огляд якої ми також публікували дещо раніше. Але просто замінити наявні кільця на менші та зручніші мені здалося замало. Тому я звернув увагу на аксесуар під назвою Keybar Anodized Black Aluminum з наступними характеристиками:

 • Компактний дизайн та малі розміри.
 • Вміщає від 4 до 12 ключів залежно від їх типів та обраних бовтів.
 • Накладки з анодованого алюмінію.
 • Кліпса та підвісне кільце з титану в комплекті.
 • Розміри (см.): 2,5 х 9 х 2 (ширина\висота\глибина).
 • Вага: 60 г

Далі в огляді представлений Keybar Anodized Black Aluminum з накладками з анодованого алюмінію в кольорі Black. Проте в американської компанії Keybar доступний широкий вибір кольорів накладок, їх матеріалів та навіть аксесуарів, що можуть встановлюватися між накладками разом з ключами. З повним асортиментом можна ознайомитися на офіційному сайті виробника — keybar.us.

Keybar Anodized Black Aluminum: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакуванням Keybar Anodized Black Aluminum слугує жерстяна коробка розмірами 9,7 х 6,1 х 2,6 сантиметра (ширина\висота\глибина). На передній кришці коробки знаходиться кольоровий логотип KeyBar та позначка про місце виробництва, яким є Сполучені Штати Америки. Решта поверхонь коробки не мають жодних позначок чи інформації.

Keybar Anodized Black Aluminum: комплект постачання - secretsquirrel.com.ua

Всередині на вас чекатиме повний комплект постачання Keybar Anodized Black Aluminum та ще й додаткові наліпки. На фото вище можна помітити накладки самого KeyBar, пакетик з додатковою фурнітурою та кольорову інструкцію з використання.

Keybar Anodized Black Aluminum: всі елементи комплекту - secretsquirrel.com.ua

Повний комплект матиме в собі наступні елементи:

 • Картку-інструкцію з описом трьох простих кроків як скласти ваш KeyBar та QR-кодом на інформаційне відео на цю тему.
 • Дві накладки з анодованого алюмінію чорного кольору. Я обрав доволі простий варіант, але за бажання на їх місці може опинитися титан, мідь, бронза, накладки з гравіюванням, текстуровані мікарта або G10 тощо.
 • Титанову кліпсу для фіксації в кишені.
 • Титанове підвісне кільце для страхувального темляка або додаткових металевих кілець.
 • Вісімнадцять шайб для розділення ключів. Зовнішній діаметр шайби складає 9 мм., а внутрішній 4 мм.
 • Чотири гумових кільця для регулювання глибини.
 • Два бовти з нержавіючої сталі довжиною 12,7 мм. для фіксації 4 ключів.
 • Два бовти з нержавіючої сталі довжиною 19,05 мм. для фіксації 8 ключів.
 • Два бовти з нержавіючої сталі довжиною 22,2 мм. для фіксації 12 ключів.

Всі ці елементи забезпечують вам доволі систему, яку можна адаптувати під ваші потреби та кількість ключів, що ви захочете постійно мати при собі.

Якщо ви колись бачили чи тримали в руках швейцарський армійській ніж (swiss army knife, SAK), між накладками якого знаходяться різноманітні інструменти, то ви доволі легко зрозумієте як скласти елементи Keybar Anodized Black Aluminum аби отримати компактний та функціональний аксесуар для зберігання та транспортування ключів.

За кількість ключів, та загальну глибину відповідають бовти з нержавіючої сталі з різьбою діаметром 4 мм. Одна з накладок також має відповідну різьбу, в яку вкручується кінець бовта. Аби кінці не надто виступали за поверхню накладки до комплекту включені чотири гумових кільця. Їх можна підкласти під шапки бортів аби досягти оптимальної глибини вкручування бовта в накладку. Тертя кілець об шапки зсередини також не дозволяє бортам вільно викручуватися.

Keybar Anodized Black Aluminum: кліпса - secretsquirrel.com.ua

Накладка з різьбою також має додатковий прямокутний отвір, крізь який можна пропустити назовні титанову кліпсу, що також входить до комплекту. Під час замовлення у вас навіть буде можливість обрати бажаний колір цієї кліпси з чотирьох доступних варіантів: Plain (див. фото вище), Bronze, Blue та Purple.

Разом із кліпсою вам також дістанеться й підвісне кільце з титану. Ним ви зможете убезпечити KeyBar з ключами від втрати, пропустивши крізь нього страхувальний темляк. Або пропустити крізь нього додаткове кільце для підвішування дармовисів тощо.

Обираючи відповідні бовти та кількість ключів ви можете регулювати загальну глибину Keybar Anodized Black Aluminum. Для цього вам буде достатньо пропустити борти крізь накладку з логотипом KeyBar, що не має різьби, накинути на них ключі та заповнити весь вільний простір між ними шайбами, що також входять до комплекту. Обираючи відповідну кількість шайб ви також можете розташувати ключі на відповідних позиціях вздовж бовтів. Далі конструкція закривається другою накладкою з різьбою, а кінці бовтів вкручуються в відповідні отвори. Зібраний аксесуар збоку має наступний вигляд.

Keybar Anodized Black Aluminum: вигляд зсередини - secretsquirrel.com.ua

Встановлювати кілька ключів на одному бовті я раджу перекладаючи їх між собою мінімум однією шайбою. Так ви знизите ймовірність вийняти всі ключі одночасно, потягнувши лише за один. Також можна переглянути коротке інформаційне відео від виробника про складання елементів комплекту.

Також, розміщаючи ключі всередині Keybar, намагайтеся вкладати їх фігурною стороною в напрямку до центру аксесуара. Так всі гострі та випнуті краї в складеному стані розміщуватимуться всередині накладок, і не псуватимуть вам кишені.

На випадок якщо ви не впевнені, чи розмістяться ваші ключі всередині Keybar Anodized Black Aluminum ось вам кілька ключових показників. Загальна довжина аксесуара — 9 сантиметрів. Відстань між бовтами — 6,5 сантиметрів. Відстань від заокругленого краю до осі бовта — 1,2 сантиметра. З нею вам треба бути особливо уважними аби корисна частина ключа не сховалася між накладками. Інакше ваш ключ, що закріплений всередині KeyBar, може не зайти в шпаринку замка повністю. Діаметр бовта — 4 міліметри.

На найкоротших бовтах всередині KeyBar може розміститися 4 ключі, на найдовших з комплекту постачання — 12 ключів. Якщо ж і цього вам виявиться замало — у вас є можливість придбати додаткові довші бовти, що входять до комплекту KeyBar Extension Set (до 28 ключів). Додатково, якщо ви хочете завжди мати при собі не лише ключі, а й корисні інструменти — зверніть увагу на вкладані аксесуари KeyBar Inserts. Серед них ви можете обрати викрутки, пінцети, гребінці, ручки, ліхтарі, ножі та ще багато чого корисного. З них ви навіть можете скласти собі власний кишеньковий набір інструментів без використання жодного ключа.

Keybar Anodized Black Aluminum: вигляд збоку - secretsquirrel.com.ua

Користуватися Keybar Anodized Black Aluminum для відкривання дверей доволі зручно. Руків’я з накладок утворює вам довший важіль, яким легко обертати ключ в замковій щілині. А все що вам потрібно зробити — це вибрати необхідний ключ на осі одного з бовтів, висунути його з-поміж накладок та вставити в замок.

Також маю зазначити, що завдяки присутності кліпси Keybar Anodized Black Aluminum можна носити мінімум двома способами: всередині кишені та ззовні.

Keybar Anodized Black Aluminum: фіксація всередині кишені - secretsquirrel.com.ua

Розміщаючи KeyBar всередині ви захистите його від зовнішніх впливів та можливих пошкоджень, втрати ключів тощо. Навіть якщо він випадково розкрутиться, що саме по собі доволі малоймовірно, всі деталі та ключі лишаться всередині вашої кишені.

Keybar Anodized Black Aluminum: фіксація ззовні кишені - secretsquirrel.com.ua

Розміщаючи KeyBar ви можете використовувати весь аксесуар з основними ключами всередині як підвіс для інших ключів та предметів щоденного використання. В цьому контексті я раджу згадати про Exotac FreeKey Slim System з фото вище, що дозволить вам підвішувати додаткові групи ключів — наприклад ключі від автомобільного чи водного транспорту, гаража, заміського будиночка тощо.

Загалом, при компактних розмірах, незначній загальній вазі, що еквівалента всього чотирьом ключам, та можливості використовувати кліпсу, підвісне кільце та безліч можливих вкладаних аксесуарів, Keybar Anodized Black Aluminum дозволяє ефективно категоризувати та організувати ваші ключі без надлишкового об’єму та постійного брязкання. Тож, якщо ви прагнете звільнити місце в кишенях й мінімізувати ваш комплект спорядження повсякденного використання — раджу звернути увагу на цей аксесуар.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: