Огляд кепки MSM CG-Hat RAW

MSM CG-Hat RAW –  бачення вельми популярних нині кепок типу Operator Cap від Mil-Spec Monkey (MSM).

На сайті Mil-Spec Monkey в розділі головних уборів серед кількох варіантів багатофункціональних аксесуарів Multi Wrap та шапок присутня також і лінійка кепок MSM CG-Hat. Її вінцем по праву можна вважати MSM CG-Hat Mesh DLUX, що оснащена вбудованими вушними затичками та використовує велику кількість липучки та сітки для покращення вентиляції. MSM CG-Hat RAW натомість – це спрощена її версія, що не має вушних затичок та сітки, проте пропонує істотну площу липучки задля розміщення ідентифікаторів, знаків розрізнення та моральних патчів. Серед основних особливостей кепки варто відзначити наступні.

  • Велика площа липучки для знаків розрізнення.
  • Вбудована підвісна петля.
  • М’яке еластичне узголов’я Flexfit.
  • Доступні кольори: Black, Loden (GreenishBrown), Khaki, Multicam.

Далі в огляді представлена кепка MSM CG-Hat RAW в кольорі Loden.

MSM CG-Hat RAW: вигляд спереду - secretsquirrel.com.ua

Спереду вже добре помітна головна особливість MSM CG-Hat RAW – це велика площа липучки, завдяки якій на кепці можна закріпити не лише невеличкий прапор стандартних розмірів, як у більшості кепок типу Operator Cap. На панелі липучки розмірами 10 х 8 сантиметрів зі зрізаними верхніми кутами ви легко зможете закріпити кілька прапорів, і навіть моральні патчі великого розміру.

Зверху, на доповнення до липучки на лобі, розташована ще одна площа липучки ромбоїдної форми зі сторонами 5 х 5 сантиметрів. Завдяки розташуванню рівно в центрі голови, ця ділянка добре підійде для кріплення ідентифікаторів типу “свій\чужий”, інфрачервоних маркерів та проблискових маячків для розпізнавання союзних сил в денний та нічний час доби.

MSM CG-Hat RAW: вигляд ззаду - secretsquirrel.com.ua

Ззаду, потилична частина також обладнана площею липучки площею близько 8 х 8 сантиметрів (ширина\висота), що в нижній частині має розширення розмірами 14 х 2,5 сантиметра (ширина\висота). Це розширення передбачене під кріплення розпізнавальних знаків з прізвищами та позивними (name tape).

Оскільки це найпростіша з доступних в лінійці кепок, для вентиляції в ній використовуються чотири отвори у верхній частині. Для особливо високих температур цього може бути недостатньо, тому краще буде звернути увагу на MSM CG-Hat Mesh RAW. Для мого ж регіону, де дощ та вітер переважають над спекою, я вирішив обрати кепку без сітки.

Під полем липучки на потилиці, також присутня невелика петля з паракорда, передбачена для зручного підвішування кепки на час, коли ви не носите її на голові. Діаметра петлі достатньо для використання у поєднанні з більшістю карабінів, Web-Dominator-ів та Grimlock-ів.

MSM CG-Hat RAW: вигляд зсередини - secretsquirrel.com.ua

Всередині кепки на фото вище можна бачити узголов’я Flexfit, еластичність якого забезпечує сумісність з двома розмірами одночасно, й надійну та зручну фіксацію MSM CG-Hat RAW на голові.

На фото нижче можна бачити кепку на голові користувача у різних положеннях.

MSM CG-Hat RAW: вигляд спереду на користувачі - secretsquirrel.com.ua
MSM CG-Hat RAW: вигляд ззаду на користувачі - secretsquirrel.com.ua
MSM CG-Hat RAW: вигляд спереду на користувачі, з патчем - secretsquirrel.com.ua

Загалом, завдяки цій кепці ви навряд чи залишитеся непоміченими. Все через можливість одночасного розміщення різноманітних засобів розрізнення різних типів і розмірів у кількох місцях. Ця особливість буде доречною військовим (знаки розрізнення), правоохоронцям (знаки приналежності), мисливцям (помаранчеві панелі), велосипедистам (світловідбивні панелі та проблискові маячки), любителям військово-командних ігор (моральні патчі, позначки сторін тощо).

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *