Огляд штанів Crye Precision G2 Combat Pants

Crye Precision G2 Combat Pants – бойові штани з комплекту Combat Apparel другого покоління від американської компанії Crye Precision.

Якщо ви слідкуєте за розвитком військово-польової уніформи та тактичним спорядженням, я впевнений, що зовнішній вигляд бойових штанів Crye Precision буде вам знайомий. Саме із цим виробом свого часу ця компанія здійснила переворот в поєднанні захисту та комфорту. Саме ці штани можна бачити на фото більшості військовослужбовців та спецпризначенців США та країн-членів НАТО з театрів бойових дій по всьому світу. Таке поширення та визнання Crye Precision Combat Pants здобули не випадково, а штани другого покоління підняли планку якості на рівень вище, розширивши переваги до наступного списку.

  • Десять кишень.
  • Високий м’який пояс.
  • Посилення зон з найбільшими абразивними навантаженнями.
  • Еластичні вставки для більшого комфорту та покращення терморегуляції.
  • Сумісність з інтегрованими наколінниками.
  • Основний матеріал: 50% Nylon, 50% Cotton, Ripstop.

Далі в огляді будемо знайомитися зі штанами Crye Precision G2 Combat Pants у фірмовому камуфляжі цієї компанії – Multicam.

Crye Precision G2 Combat Pants: вигляд спереду і ззаду- secretsquirrel.com.ua

Крій Crye Precision G2 Combat Pants наслідує та покращує конструктивні особливості штанів першого покоління, а як основний матеріал застосовується NYCO з 50% поєднанням нейлону та бавовни. Нейлон у цій суміші відповідає за міцність та стійкість до абразивних навантажень, а бавовна – за комфорт тривалого носіння.

Кишені, яких у вашому розпорядженні аж десять, розміщені так, щоб забезпечувати швидкий доступ та не нагромаджувати предмети спорядження один поверх іншого. Але головна відмінна риса Crye Precision Combat Pants – це незмінна сумісність з інтегрованими наколінниками Crye Precision AirFlex Knee Pads, які, на жаль доведеться придбати окремо.

Про всі ці особливості ми розкажемо докладніше, і пропоную почати розглядати їх зверху-вниз.

Crye Precision G2 Combat Pants: пояс спереду - secretsquirrel.com.ua

Спереду на поясі, по обидва боки від ширінки, знаходяться два шліці для ременя висотою 6 сантиметрів. В нижній частині цих шліців також розташована невелика петля висотою 8 мм., куди можна защебнути карабін для підвішування окулярів, рукавиць чи інших аксесуарів. Висота самого пояса нерівномірна, і складає тих самих 6 сантиметрів спереду, поступово збільшуючись до 6,5 см. біля бокових швів. Для додаткового комфорту пояс виконаний з двох шарів основного матеріалу між якими вшита м’яка вставка. Вона частково розподіляє на більшу площу вагу та зусилля від бойових ременів (battle belt), поясів рейдових заплічників та інших предметів розвантажувального спорядження.

Ширінка утворена блискавкою YKK висотою 14 сантиметрів та клапаном, до якого пришита інформаційна бирка з логотипом Crue Precision. Об’єм по талії регулюється в доволі широких межах, за що відповідає липучка висотою 4 см. і шириною 12,5 сантиметрів.

Crye Precision G2 Combat Pants: пояс ззаду - secretsquirrel.com.ua

Ззаду на поясі розміщені ще 3 шлиці для ременя з ідентичними петлями в нижній частині. А висота самого поясу поступово збільшується від 6,5 см. біля бічних швів до 9 сантиметрів в центрі. Такий високий пояс не просто дозволяє використовувати паски до 6 сантиметрів шириною, а й утримує Crye Precision G2 Combat Pants на місці при використанні навантажених бойових ременів. Навантаження від них також розподіляється по всьому діаметру пояса завдяки його висоті.

На фото вище також варто звернути увагу на вставку у кольорі Tan, яка розташована безпосередньо нижче пояса штанів. Ця вставка еластична, збільшує свою висоту від 3 сантиметрів біля бічних швів до 5 см. по центру, і покликана виконувати два завдання.

Перше – змінювати свою висоту при зміні рівнів та положень без зміщення пояса штанів. Тож сам пояс, ремінь, та предмети до нього закріплені (кобури, підсумки тощо) залишаються саме там де були. Тож при напрацьованій м’язовій пам’яті предмети на поясі знаходяться рівно там, де ви звикли.

Друге – забезпечувати крашу циркуляцію повітря в області попереку шляхом використання матеріалу меншої щільності. Цю особливість ви помітите при використанні завантаженого ременя та високому рівні фізичної активності в жарку пору року. В Crye Precision G2 Combat Pants помітно прохолодніше, навіть якщо поверх їх поясу надітий ремінь із кобурою, паучерами під магазини та кількома підсумками зі спорядженням.

Crye Precision G2 Combat Pants: передні кишені - secretsquirrel.com.ua

Передні врізні кишені Crye Precision G2 Combat Pants мають діагональну горловину довжиною 16 сантиметрів. Крізь неї ви маєте доступ до пласкої кишені корисними розмірами 17 х 15 сантиметрів (ширина\висота).

Чорна текстильна стропа, яку ви бачите на фото вище, це ніщо інше ніж механізм вертикального регулювання положення інтегрованих наколінників, до яких ми ще повернемося трохи згодом. Ця стропа пропущена крізь пластикову пряжку з двома щілинами, та дозволяє вибрати бажану висоту, на якій будуть знаходитися демпфери та пластикові раковини наколінників. Надлишок стропи розміщується всередині передньої врізної кишені, частково займаючи її простір, але при цьому його неможливо помітити ззовні. Також ви не зачепитеся цією стропою за предмети оточення.

Crye Precision G2 Combat Pants: задні кишені - secretsquirrel.com.ua

Задні кишені мають горловину шириною 12 сантиметрів, та ховаються за клапанами висотою 5 см. Клапани на липучці блокують шлях потрапляння пилу, бруду й опадів всередину задніх кишень корисними розмірами близько 15,5 х 17 сантиметрів (ширина\висота). Ці кишені підійдуть для транспортування пласких предметів на кшталт записників, гаманців тощо. Але варто пам’ятати, що при використанні бойового ременя поверх Crye Precision G2 Combat Pants доступ до них буде обмеженим, якщо не повністю блокованим.

Crye Precision G2 Combat Pants: передні кишені на стегнах - secretsquirrel.com.ua

Передні накладні кишені знаходяться на передній поверхні стегна трохи нижче передніх врізних кишень з діагональними горловинами. Це альтернатива заднім кишеням зі швидким доступом. Горловина шириною 11 сантиметрів закрита клапаном висотою 4 сантиметри. Після відкидання клапану ви отримуєте доступ до кишені розмірами 10 х 14 (ширина\висота). Це накладна кишеня, відповідно в її передній стінці розміщена складка, яка дозволяє збільшити об’єм кишені на додаткових 4 сантиметри. Тож тут можна буде розмістити не лише пласкі, а й об’ємні предмети до яких вам потрібен відносно частий та безперешкодний доступ, навіть коли ви сидите у кріслі авто.

Crye Precision G2 Combat Pants: бічні кишені на стегнах - secretsquirrel.com.ua

Кишені на стегнах Crye Precision G2 Combat Pants беруть на себе роль головних транспортувальних контейнерів. У цьому їм допомагає широка горловина аж у 20 сантиметрів, крізь яку ви отримуєте доступ до кишені розмірами 20,5 х 24,5 сантиметри (ширина\висота). Горловина закривається клапаном висотою 6,5 сантиметрів, який блокує потрапляння сторонніх предметів всередину, а потрібних речей назовні кишені.

Задля транспортування габаритних предметів задній шов кишені обладнаний складкою, яка додає кишені додаткові 6,5 сантиметрів глибини. Подібно до накладних кишень, розміщених вище, передня стінка цих кишень також має додаткові складки. Але тут їх дві, кожна яка розширює кишеню ще на 4 сантиметри. Тож ці кишені можна використовувати не лише для скидання порожніх магазинів, а й для транспортування вельми габаритних речей та предметів спорядження: пляшок із водою, раціонів, іншого необхідного польового спорядження.

Crye Precision G2 Combat Pants: коліна спереду - secretsquirrel.com.ua

Спереду коліна оснащені контурними вставками з основного матеріалу загальними розмірами 17 х 30 сантиметрів (ширина\висота). Всередині вставки можна бачити отвір характерної форми, крізь який монтуються інтегровані наколінники серії Crye Precision AirFlex Knee Pads. Це комбінований захист, що складається з пластикової раковини та м’якого демпфера, і покликаний захищати колінні чашечки та суглоби від пошкодження. Інтегровані наколінники стануться у пригоді при частій зміні рівнів та положень, чи при пересуванні лежачи. На жаль у штанах другого покоління отвір під наколінники не має жодних клапанів чи захисту, тож будьте готові, що з часом всередині вставок може накопичуватися пил та бруд.

Також зверніть увагу на вставки з еластичного матеріалу у кольорі Tan довкола місця монтажу інтегрованих наколінників. Як і у випадку із поясом вони слугують тим само завданням: розширюватися при пересуванні ніг для забезпечення комфорту та фіксації інтегрованих наколінників, а також покращення циркуляції повітря в зоні прилягання щільних демпферів додаткового захисту.

Crye Precision G2 Combat Pants: коліна ззаду - secretsquirrel.com.ua

Ззаду коліна штанів мають хлястик шириною 7 сантиметрів та регулювальну липучку розмірами 12,5 х 4 сантиметрів (ширина\висота). Якщо стропа всередині передніх врізних кишень відповідає за вертикальне позиціювання інтегрованих наколінників, то ця липучка бере на себе роль контролю ступеня притискання захисту до ніг користувача. Частково цій липучці штани з інтегрованими наколінниками і завдячують своїм комфортом використання. Як бачите, тут відсутні поперечні еластичні стропи, які перетискають ноги при тривалому носінні. Натомість регулювальну липучку можна послабити задля кращої терморегуляції та циркуляції повітря, або швидко затягнути, аби забезпечити максимальний захист колінній чашечці при активному пересуванні.

Crye Precision G2 Combat Pants: кишені на гомілці - secretsquirrel.com.ua

Кишені на гомілках у Crye Precision G2 Combat Pants присутні на обох ногах та мають розміри 10,5 х 14,5 сантиметрів (ширина\висота). Доступ до них забезпечується крізь горловину шириною 11,5 см., яка прикрита клапаном на липучці. Висота клапана складає 4 сантиметри. Конструктивно ці кишені дуже схожі на передні накладні кишені, і також мають складку у передній стінці. Тільки тут вона додає до об’єму кишені додаткові 5 сантиметрів. Переважно ці кишені використовуються для транспортування кровоспинних джгутів та перев’язувальних пакетів, які застосовуються у випадку травм нижніх кінцівок.

Crye Precision G2 Combat Pants: регулювання горловини штанів - secretsquirrel.com.ua

Горловини штанів висотою 6 сантиметрів регулюються за допомогою хлястика шириною сім сантиметрів та липучки шириною 15 сантиметрів. З їх допомогою ви можете стягнути горловини штанів поверх польового взуття, аби всередину не потрапляли пісок, пил, комахи або сніг.

Хоча друге покоління бойової уніформи Crye Precision вважається відносно застарілим, і наразі вже не доступне на офіційному сайті виробника, через вихід третього (G3) і четвертого (G4) поколінь, але конструктивні переваги та якість виконання впевнено дають фору конкурентам у питаннях поєднання захисту з комфортом. Особливо важливими ці властивості будуть при несенні служби на театрах бойових дій з жарким та сухим кліматом, напівпустелях та пустелях. Якщо за високих температур вам потрібні штани здатні забезпечити надійний захист від механічних ушкоджень у поєднанні з великою кількістю кишень та місця для транспортування спорядження, то Crye Precision G2 Combat Pants з гідністю впораються з цим завданням. На щастя, їх ще можна подекуди придбати у ряду дистрибуторів Crye Precision.

Дякуємо магазину punisher.com.ua за зразок наданий для огляду.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *