Огляд підсумка Condor EMT Glove Pouch

Condor EMT Glove Pouch – підсумок для транспортування захисник рукавичок з серії для медичного персоналу від Condor Outdoor. 

Далеко не в усіх підсумках під індивідуальні та групові аптечки є спеціально відведені місця для зберігання медичних рукавичок. У більшості випадків вони розміщуються просто там, де ще лишилося місце. Куди рідше еластичні петлі чи спеціалізовані відсіки передбачені конструктивно.

Разом із цим мені завжди хотілося розміщувати рукавички не всередині, а ззовні підсумка. Так ви маєте швидший доступ до них, а також можете почати вдягати рукавички заздалегідь. Рукавички – це обов’язковий захист від потенційних біологічних загроз – інфекційних захворювань, що переносяться кров’ю й іншими рідинами тіла організму потерпілого. І повсякчас вони потрібні вам вже на етапі первинного огляду потерпілого, тоді як решта медичних засобів необхідна вже по його завершенні.

Тож з появою Condor EMT Glove Pouch в мене з’явилася можливість зовнішнього монтажу рукавичок, а разом із цим і наступні переваги.

  • Дві секції еластичної стропи для швидкого доступу та захисту рукавичок.
  • Вміщують 3-4 пари медичних рукавичок.
  • Можливість фіксації на інтерфейсі PALS, пасках штанів чи карабінах.
  • Розміри (см.): 8 х 10 х 2 (ширина\висота\глибина).
  • Доступні кольори: Black, Olive Drab, Tan.

Далі в огляді будемо знайомитися з підсумком Condor EMT Glove Pouch в кольорі Olive Drab.

Condor EMT Glove Pouch: вигляд спереду - secretsquirrel.com.ua

Спереду на підсумку загальними розмірами 8 х 10 х 2 сантиметрів (ширина\висота\глибина) знаходиться вікно з двох секцій еластичної стропи розмірами приблизно 6 х 6 сантиметрів. Секції еластику при цьому накладаються одна на одну приблизно на сантиметр, коли підсумок порожній. Це накладання не дозволяє бруду, пишу та сміттю потрапляти всередину підсумка під час його зберігання чи транспортування.

Зверху розміщується посилений клапан з прихваткою. В закритому стані він фіксується липучкою, а відкривати ви його будете задля наповнення підсумку свіжим комплектом рукавичок.

Знизу, у дні, розташували металевий дренажний люверс для витоку опадів та води, що могли потрапити всередину.

Condor EMT Glove Pouch: вигляд ззаду - secretsquirrel.com.ua

Ззаду Condor EMT Glove Pouch споряджений двома посиленими вертикальними стропами, які закриваються системою Reverse Natick Snap, та двома горизонтальними стропами PALS по дві комірки. Використовуються вони для навішування підсумка на спорядженні, яке сумісне з модульними інтерфейсами PALS та LaserCut, а також на ремені, стропи тактичного чи туристичного спорядження. На відміну від Double Pistol Mag Pouch від того ж виробника, тут вертикальні стропи не відокремлюються від підсумка, а пришиті до нього.

Condor EMT Glove Pouch: отвір для наповнення - secretsquirrel.com.ua

Всередині підсумка можна розмістити кілька пар рукавичок. Їх кількість, що правда, буде залежати від обраного вами виду і розміру. Якщо використовувати господарські нітрилові рукавички меншої щільності (див. фото вище) у розмірі L, то їх зайде аж п’ять пар. Рукавички NAR Black Talon Gloves мають більшу щільність, але не сильно відрізняються розмірами, тому можете розраховувати на 3-4 пари. Якщо ж брати рукавички парамедиків високої щільності, то в розмірі L всередині комфортно можна буде розмістити не більше 2 пар.

Condor EMT Glove Pouch: виймання рукавичок - secretsquirrel.com.ua

Після наповнення комплектом рукавичок вони швидко та зручно виймаються крізь щілину між секціями еластику. Раджу складати та розміщувати рукавички всередині підсумку за єдиною схемою, аби після виймання не гадати та не витрачати час на орієнтування. Також складайте рукавички одразу парами, аби випадково не витягнути лише одну, і додатково не витрачати час на виймання іншої.

Загалом, можливість транспортувати до п’яти пар рукавичок в одному місці зі швидким доступом доволі важлива при роботі з кількома потерпілими чи масовими травмами. Якщо ж розмістити підсумок Condor EMT Glove Pouch у швидкодоступному місці (пояс, зовнішня панель аптечки, лямка медичного заплічника тощо) то вдягання чи зміна рукавичок стане питанням всього кількох секунд.

Підсумок Condor EMT Glove Pouch, представлений в огляді, було придбано в інтернет-магазині tacticalgear.ua, де завжди можна дізнатися актуальну вартість та поточну наявність.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *