Огляд Leatherman Bit Driver Extender

Leatherman Bit Driver Extender – універсальний подовжувач та адаптер для біт, сумісний з широким списком мультиінструментів компанії Leatherman.

Leatherman Bit Driver Extender - secretsquirrel.com.ua

Leatherman Bit Driver Extender – тримач-подовжувач для біт від Leatherman розмірами близько 8,2 х 1 сантиметр (довжина\діаметр). Даний аксесуар підходить для всіх моделей мультитулів Leatherman споряджених адаптером під їх пропрієтарні біти. Цей список включає Leatherman Charge TTi, и Leatherman Surge, які ми вже роглядали раніше.

Leatherman Bit Driver Extender - secretsquirrel.com.ua

З однієї сторони подовжувача знаходиться кріплення, яке своїми формами наслідує контури пропрієтарних біт Leatherman. Цей край забезпечує сумісність з адаптерами на різних мультитулах. З протилежної сторони аксесуару знаходиться голівка з гніздом для біт.

Leatherman Bit Driver Extender - secretsquirrel.com.ua

Можливість використовувати поширені з наших місцях шестигранні біти розміром 1/4″ у свій час стала для мене однією з причин вибору на користь мультитулу SOG Powerlock. Так от Leatherman Bit Driver Extender дозволяє використовувати не лише пропрієтарні біти Leatherman, але й ходові шестигранні біти, придбати котрі доволі легко на найближчому ринку побутових товарів. Для біт Leatherman цей аксесуар виконує більше роль подовжувача.

Leatherman Bit Driver Extender - secretsquirrel.com.ua

На фото вище видно як в кріпленні розташовуються різні типи біт. Всередині вони утримуються за допомогою невеличкого кільця з прорізом, яке не дозволяє їм випадати назовні при роботі. У випадку використання біт з набору Leatherman Bit Kit вилучити їх з голівки голими руками через утримуюче кільце інколи буває доволі складно (особливо на малих бітах), тому може доводитися вилучати спочатку Bit Driver Extender з адаптера, а вже після цього плоскогубцями мультитулу виймати саму біту з голівки.

Leatherman Bit Driver Extender - secretsquirrel.com.ua

На фото вище можна бачити подовжувач з бітою на своєму робочому місці – укріпленні адаптеру мультитула Leatherman Surge. Як бачите, такий подовжувач дозволить вам винести біти трохи далі від мультитула, та вільно прокручувати його у тісних місцях, де без нього це або не надто комфортно, або й зовсім неможливо.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *