Огляд фляги Source Liquitainer 1L

Source Liquitainer – сімейство фляг від ізраїльського бренду Source, визнаного лідера в області польових систем для підтримки водно-сольового балансу.

Ті, хто тривалий час мали справу з жорсткими флягами, прекрасно знають, що вони добре працюють поки вони заповнені. Вже після кількох ковтків вода, переміщаючись всередині фляги, починає хлюпати, а також змінювати центр своєї ваги. Після того, як води в ній вже немає, то до наступного наповнення, вона перетворюється на пусту тару, яка тільки займає місце.

Гнучкі ж фляги, подібні до Source Liquitainer позбавлені подібних недоліків, оскільки зменшуються в розмірах під час споживання рідини, а також займають мінімум простору після спустошення.

На момент написання цього огляду Source пропонує наступні варіанти фляг Liquitainer, характеристики яких наведені в таблиці нижче:

Місткість Розміри (см)Вага (г)
25 oz (0,75 л) 26 х 13 40
35 oz (1 л) 31 х 13 40
75 oz (2 л) 33 х 18 50

Для себе я обрав флягу Source Liquitainer місткістю один літр, оскільки саме на цей обсяг води легше всього розраховувати кількість пігулок та інших засобів для її знезараження, а також ліків для розчинення чи приготування відварів. Крім того, в моєму польовому наборі вона використовується для збирання брудної води і її подальшого пропускання через фільтр Aquamira Frontier Pro. Рівними літрами легше всього рахувати ресурс фільтра.

liquitainer_01

В складеному стані фляга має вигляд як на фото вище. Таким чином вона в більшості випадків транспортується до моменту збору неочищеної води. Під час польових виходів я користуюся питним резервуаром Camelback, тому одразу наповнювати Source Liquitainer здебільшого немає потреби, і в пригоді вона стає при фільтруванні води з наявних джерел. Фляга майже непомітна серед решти спорядження, єдині її габаритні деталі – це горловина та кришка. За ними флягу доволі легко знайти й витягнути, навіть якщо вона схована серед інших пласких предметів.

liquitainer_02

В наповненому стані фляга Source Liquitainer вміщує літр рідини та виглядає як на фото вище. За своєю суттю – це той самий резервуар питної системи в дещо зменшених габаритах та без шланга. Відповідно обмеження щодо вмісту тут ті самі: ніяких соків, кисломолочних продуктів, алкоголю тощо, особливо якщо не хочете аби у вашій флязі затримувалися мікроорганізми чи неприємні запахи.

liquitainer_03

Габарити літрової версії Source Liquitainer складають 31 сантиметр по висоті та 13 сантиметрів по ширині. На фото вище фляга зображена поряд зі звичайною ПЕТ пляшкою місткістю 500 мл задля порівняння розмірів.

liquitainer_04

На передній поверхні присутній малюнок з зазначенням виробника, обсягу та посиланням на офіційний сайт Source. Стінки фляги Source Liquitainer виконані з тришарової харчової плівки, що за структурою дуже подібна до поверхні скла. ЇЇ гладкість протидіє розмноженню мікроорганізмів та утворенню неприємних смаків та запахів.

liquitainer_05

На задній поверхні нанесені показання з застосування кришки, що здатна приймати 3 положення, завдяки яким флягу доволі легко наповнювати, спустошувати та зберігати.

liquitainer_06

Кришка фляги добре відома більшості спортсменів, накручується на звичайні ПЕТ пляшки та має клапан для зручності пиття. Єдиний момент – для відкривання питного клапана кришку необхідно обертати, а не просто підводити. Задля додаткового захисту клапана від забруднення та пошкодження він ховається під прозорий ковпачок з зазначенням напрямку обертання клапана.

liquitainer_07

Характерна особливість Source Liquitainer – це можливість самостійно стояти на рівній поверхні. Цим вона не поступається жорстким пляшкам та флягам, в чому можна переконатися на фото вище.

Гнучка структура фляги та можливість обертати горловину забезпечують можливість виливати з неї рідину практично без залишків. Для цього варто використовувати положення горловини, що зображене на фото нижче.

liquitainer_08

Не дивлячись на заявлені на сайті виробника можливості стерилізувати воду, кип’ятити суп і топити сніг тощо, краще не ставте Source Liquitainer на відкрите полум’я! Так, тришарова структура робить її придатною для транспортування гарячих рідин, проте відкрите полум’я може безповоротно змінити її форму та зовнішній вигляд.

Загалом, несумісність з кип’ятінням – це, певно, єдина причина, яка не дозволила мені обрати Source Liquitainer на роль основного контейнера для водних запасів. З рештою це легкий, міцний та витривалий виріб, що добре підійде для повсякденного використання, а також в якості запасного чи спеціалізованого контейнера для води.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *