Нам 6 років

Кожного грудня ми стаємо трошечки старшими, і цього року нам виповнюється уже 6 років.

SECRET SQUIRREL - secretsquirrel.com.ua

Традиційно для дня народження ми щиро дякуємо усім вам:

  • Моїй нареченій Aki за час та участь у підготовці матеріалів для нашого ресурсу. Без тебе я б не впорався!
  • Читачам, підписникам та учасникам спільнот в соціальних мережах Facebook, InstagramTwitter, YouTube. Якщо ви ще не приєдналися до їх числа – саме час це виправити.
  • Друзям та партнерам нашого ресурсу за зразки надані для оглядів та запрошення на заходи, пов’язані з тематикою ресурсу. Якщо ви ще не співпрацювали з нами, але хочете стати партнером – це вельми просто.

Кожен з вас доповнює один одного та грає свою роль в існуванні та розвитку SECRET SQUIRREL, тож якщо хочете нам допомогти – не соромтеся висловлюватися в коментарях, підписуватися на наші новини у соціальних мережах, розповідати про нас знайомим, ділитися посиланнями на наші публікації з друзями, або радити наші огляди виробникам та реселлерам, яким вони були б корисними. Ваша підтримка мотивує та допомагає нам займатися тим, що ми любимо, та ділитися з вами пережитим досвідом.

Як виявилося, за цих 6 років найбільш позитивні відгуки отримали наші публікації присвячені радіостанціям, їх програмуванню, отриманню сертифіката радіолюбителя, вузлам, примітивній навігації, та першій допомозі і медичному спорядженню. А от цьогорічні статі з висотної підготовки та про висотне спорядження, на жаль, не отримали очікуваного зацікавлення. Тож, як на вашу думку, які статті нам вдаються найкраще, чи варто нам налягати на успішні рубрики або розширювати ще не покриті тематики, про які ще теми ви хотіли б дізнатися на сторінках нашого ресурсу? Ми будемо раді будь-яким відгукам та критиці у коментарях до цієї публікації.

Одна цьогорічна зміна, яку ви, перве, уже помітили – це перехід на українську мову як основну мову ресурсу. Деякі з наших читачів просили про це ще від початку, деякі, навпаки, встигли поскаржитися, що віддають перевагу російській. Тож нас цікавлять ваші думки й з цього приводу також.

Оскільки SECRET SQUIRREL – український ресурс, то це свідомий крок, і ми вже розпочали переклади наших ранніх статей, а нові публікації будуть надалі виходити українською. Кінцева мета – зробити увесь контент ресурсу доступним українською, але через вельми велику кількість публікацій (а їх у нас вже понад 600) цей перехід займе певний час та певну частину нашої уваги.

В будь-якому випадку, ми набираємо оберти і прагнемо продовжувати постачати вам якісний контент з тематики виживання та спорядження, тож залишайтеся разом із нами і у сьомому році нашої історії.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *