SSQ Архів

SSQ Архів – новостворене сховище для застарілих матеріалів та більш неактуальних оглядів.

SSQ Архів - secretsquirrel.com.ua

Як вам відомо, нещодавно ми відзначили свій перший ювілей. За ці 10 років на ресурсі накопичилося чимало матеріалів щодо теоретичних знань, оглядів спорядження та репортажів з різних подій. З плином часу, на жаль, не всі з них залишаються актуальними: деякі концепції видозмінюються, товари можуть більше не випускатися виробниками, чи їх дедалі складніше знайти в магазинах.

Разом із цим ми вже кілька років перекладаємо матеріали сайту українською, аби вона стала основною мовою ресурсу. Цей напрям також потребує чимало зусиль та часу. Ми вже повністю дерусифікували матеріали категорії “Знання“, а також категорію “Основи спорядження” зі “Спорядження” й рухаємося далі. І якщо теоретичні знання здебільшого не втратили своєї актуальності за цей час, то от з оглядами та репортажами ситуація дещо складніша.

Аби не витрачати час на переклад репортажів з подій давниною кілька років, та наново не описувати товари, які ви вже не знайдете в вільному продажі, ми вирішили поступово переміщувати такі матеріали в SSQ Архів.

Це буде нова категорія на нашому ресурсі де ви зможете знайти застарілі й більш не актуальні матеріали. Ми збережемо оригінальні тексти та фото з наших публікацій у вигляді .PDF файлів та додамо посилання для їх завантаження в короткі записи українською мовою зі збереженням оригінальної хронології. Тож вони й надалі будуть доступні на ресурсі та у пошукових системах поза ним. Формат .PDF є універсальним, й більшість сучасних інтернет-браузерів вміють показувати їх вміст, тож вам не знадобиться додаткове програмне забезпечення для їх перегляду.

Такий підхід дозволить нам суттєво прискорити переклад матеріалів сайту, й уникнути прогалин в хронології публікацій. Він також зменшить використання простору, що витрачається для зберігання застарілої інформації на наших серверах, аби ми могли заповнити його чимось актуальнішим та цікавішим для Вас.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *