Основи виживання

 • Виживання в зомбіапокаліпсис

  Виживання в зомбіапокаліпсис

  Якщо вже ми говоримо про виживання в маскультурі й вже торкалися тем кіно, тв-шоу, ігрової індустрії та соціальних мереж, то є ще одна тема, котру, на жаль, я просто не можу не висвітлити – виживання в зомбіапокаліпсис.

  Читати далі

 • Виживання у соціальних мережах

  Виживання у соціальних мережах

  Раніше я розказував про проблеми, пов’язані з висвітленням виживання у масовій культурі, а сьогодні торкнемося тематики виживання у соціальних мережах. Не дивлячись на усі “гріхи” висвітлення тематики виживання у кіно, тв-шоу та ігровій індустрії, найбільшу відразу у мене викликає те, як подається виживання у соціальних мережах. І зараз я спробую пояснити чому так. Нижче представлені…

  Читати далі

 • Виживання у відео іграх

  Виживання у відео іграх

  У наших попередніх публікаціях ми говорили про особливості висвітлення теми виживання в кіно і тв-шоу, а сьогодні торкнемося виживання в відео іграх.

  Читати далі

 • Виживання у ТВ-шоу

  Виживання у ТВ-шоу

  Продовжуючи тему зображення виживання в різних творах масової культури, сьогодні торкнемося виживання в ТВ-шоу.

  Читати далі

 • Виживання у кіно

  Виживання у кіно

  У продовження нашої попередньої статті, сьогодні розглянемо виживання у кіно, і особливості його зображення у повному метрі.

  Читати далі

 • Виживання в маскультурі

  Виживання в маскультурі

  Виживання в маскультурі часто зображається некоректно. Це призводить до ризиків при відтворенні дій з фільмів, ТВ-шоу чи ігор в реальності.

  Читати далі