Вузол стремено однією рукою

Вузол стремено однією рукою – додатковий спосіб в’язати вузол стремено в умовах, коли вільна лише одна рука.

Ми вже знайомили вас зі способами в’язати вузол стремено ходовим кінцем, петлями та на карабіні. В цій публікації до їх числа додасться ще один спосіб в’язати вузол стремено однією рукою.

Про цей спосіб я колись дізнався з цього відео. Не дивлячись на уповільнене знімання в мене пішло достатньо багато часу на послідовні перегляди та спроби відтворити вузол стремено однією рукою. Тому нижче я наведу покрокову ілюстровану інструкцію цього способу, аби вам не довелося витрачати стільки ж свого часу.

Як в’язати вузол стремено однією рукою

Найкраще вузол стремено однією рукою в’яжеться на вертикальній мотузці, або горизонтальній мотузці, кінці якої мають достатню власну вагу.

 1. Оберіть місце для вузла

  Визначте місце на мотузці, де ви хочете зав’язати вузол. Долоню руки, що в’язатиме вузол, поверніть від себе і схопіть мотузку так, щоб вона лежала в проміжку між великим та вказівним пальцем і між безіменним та мізинцем. Для кращого розуміння зверніть увагу на фото нижче.Вузол стремено однією рукою - secretsquirrel.com.ua

 2. Створіть петлю

  Поверніть кисть долонею до себе, створюючи петлю.
  Вузол стремено однією рукою - secretsquirrel.com.ua

 3. Провертіть руку

  Це, певно, найскладніший крок цього алгоритму. Тут вам треба провернути руку так, аби чотири пальці долоні минули кінець мотузки праворуч від нього, а великий палець змінив своє положення так, аби тепер він був направлений донизу. Індикатор правильного виконання цього кроку показаний на фото нижче – це вигин мотузки, петля якого накинута на вашу руку.
  Вузол стремено однією рукою - secretsquirrel.com.ua

 4. Схопіться за кінець мотузки

  Тепер можете схопити кінець мотузки, розмістивши його між своїм вказівним та великим пальцем.Вузол стремено однією рукою - secretsquirrel.com.ua

 5. Скиньте мотузку з кисті

  Скиньте надлишок мотузки з руки, звільняючи від неї усі ваші пальці, окрім вказівного та великого. Ви щойно завершили вузол стремено однією рукою.
  Вузол стремено однією рукою - secretsquirrel.com.ua

 6. Зафіксуйте вузол до предмета

  Замініть кільце з великого та вказівного пальця на карабін, або накиньте вузол на предмет чи опору залежно від потреб.
  Вузол стремено однією рукою - secretsquirrel.com.ua

Варто зазначити, що більша частина цього методу практично повністю повторює в’язання вузла напівстремено однією рукою. Тож якщо вас цікавлять відмінності – радимо звернути увагу на нашу окрему публікацію на цю тему.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *