Огляд Wind X-treme Polarwind

Wink X-treme Polarwind – універсальна пов’язка він знаного європейського виробника товарів для відпочинку на відкритому повітрі.

Універсальні пов’язки асоціюються переважно з іспанською компанією Buff, яка дала загальновживане ім’я цьому виду аксесуарів. Але продукція іншого іспанського бренду Wind X-treme (WDX) є не менш поширеною і упізнаваною на теренах Європи. Можна навіть сказати, що стенд універсальних пов’язок у багатьох екіпірувальних центрах “старого світу” буде саме стендом бренду WDX Wind X-treme.

Розповсюдження серед любителів активного відпочинку на природі, спортивного та здорового стилю життя аргументоване доступною ціною, високою якістю. та рядом конструктивних переваг. Якщо говорити про універсальні пов’язки для холодної пори року, до яких належить WDX Wind-Xtreme Polarwind Kaki, то до списку цих особливостей варто віднести наступні:

  • Поєднання вітрозахисного шару з утеплюючим мікрофлісом.
  • Повітропроникність матеріалу, що забезпечує збереження тепла тіла без накопичення вологи.
  • Антебактеріальна обробка за технологією Sanitized Actifresh, та супротив неприємним запахам.
  • Виготовлення волокна з рецикльованих пластикових пляшок.
  • Основний матеріал: 100% поліестер.

Далі в огляді представлено універсальну пов’язку WDX Wind X-treme Polarwind Kaki, в кольорі Khaki.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

На стендах компанії, про які я вже згадував раніше, продукція WDX Wind X-treme, найчастіше, підвішена на картонних аркушах. Спереду демонструє основні переваги універсальних пов’язок цього бренду, а саме: гарний захист від вітру та холоду, використання рецикльованих матеріалів, повітропроникність та бактеріологічну стійкість. Також на пакуванні розміщені рекламні бирки та наліпки з лого виробника та виробників-партнерів.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Ззаду пакування знаходиться ілюстрована інструкція, яка демонструє можливі способи використання універсальної пов’язки WDX Wind X-treme Polarwind Kaki. Через використання додаткової вставки з мікрофлісу, не всі із них будуть зручними для Polarwind, проте чому б не ознайомитися.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Знявши, універсальну пов’язку з картонного пакування, у вашому розпорядженні опиниться труба з вітрозахисного поліестеру Polarwind довжиною близько 68 см. Умовна третина цієї труби (22,5 см.) зайнята секцією з ворсистого мікрофлісу. Використання мікрофлісу – це характерна риса лінійки для холодної пори року, адже присутність ворсистої секції більшої щільності позитивно впливає на термоізоляцію. Демісезонні лінійки такої секції не мають, і націлені, переважно, на захист шиї користувача від вітру. WDX Wind X-treme Polarwind Kaki ж додатково утримує більше прогрітого повітря біля поверхні тіла.

Універсальні пов’язки WDX Wind X-treme не мають поздовжніх швів. Трубчату форму вони отримують завдяки кільцевому плетінню. Пов’язку можна вільно прокручувати на шиї будь-як, і ви не натрапите підборіддям чи губами на поздовжній шов.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Але шви на зимових моделях все ж присутні, і їх лише два: один – той, яким флісова секція приєднується до основного вітрозахисного матеріалу, і другий – поздовжній шов на флісі, бо для нього кільцеве плетіння ще не опанували. Проте ці шви пласкі і непомітні, та навіть мають певний запас еластичності подібно до сучасної натільної білизни.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Флісова секція дозволяє вам досягти бажаного ступеня повітропроникності та терморегуляції. Ви можете розміщати на обличчі вітрозахисний чи утеплюючий шари окремо, або ж комбінувати їх властивості, загортаючи флісову секцію всередину вітрозахисного матеріалу. Така гнучкість дозволить вам ефективно використовувати WDX Wind-Xtreme Polarwind Kaki протягом трьох сезонів.

Вище я вже згадував, що через наявність флісової секції не всі конфігурації універсальної пов’язки можна використовувати, тому зупинюсь на трьох найбільш актуальних для холодної пори року.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Шарф (Neck Gaitor) – відверніть флісову секцію всередину вітрозахисного шару пов’язки, та надіньте її на шию. Таким чином ви отримаєте теплий шарф, що забезпечує найвищий ступінь термоізоляції. Добре підходить для низьких температур, вітряної погоди та високої вологості.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Маска для обличчя (Face Mask) – підніміть шарф на обличчя та натягніть пов’язку на вуха. Добре підходить для сильних вітрів, а також для утеплення вух, коли термоізоляції головного убору недостатньо. Регулюючи ступінь натяжіння матеріалу ви можете захистити наступні частини обличчя: підборіддя, губи, ніс.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Шапка (Patrol Hat) – загорніть флісову вставку всередину, поверніть пов’язку вітрозахисним матеріалом догори, та надіньте на голову. Прокрутіть третину вітрозахисного шару на 180 градусів, аби закрити отвір зверху, та опустіть її вниз. Після цього у вас на голові опиниться легка шапка з трьох шарів. Таку шапку можна використовувати як підшоломник, чи самостійний головний убір на випадок раптового похолодання, чи втрати\пошкодження основного.

Загалом, лише один WDX Wind X-treme Polarwind Kaki, здатен допомогти вам з розв’язати проблеми з терморегуляцією і захистом шиї, обличчя та голови.

Універсальну пов’язку WDX Wind X-treme Polarwind Kaki, представлену у цьому огляді, можна придбати в мережі магазинів gorgany.com.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *