Огляд Wind X-treme Polarwind

Wink X-treme Polarwind — універсальна пов’язка він знаного європейського виробника товарів для відпочинку на відкритому повітрі.

Хоча багато у кого універсальні пов’язки асоціюються з іспанською компанією Buff, яка навіть дала загальновживане ім’я цьому виду аксесуарів, але продукція іншого іспанського бренду WDX або Wind X-treme є не менш поширеною і упізнаваною на теренах Європи. З високою долею ймовірності можна сказати, що, якщо ви звернете увагу на універсальні пов’язки у багатьох екіпірувальних центрах «старого світу», то це буде саме стенд бренду WDX Wind X-treme.

Такого розповсюдження він зазнав геть не випадково, адже ряд особливостей робить продукцію цього бренду вельми функціональною та доступною для любителів активного відпочинку на природі, спортивного та здорового стилю життя. Якщо брати до уваги універсальні пов’язки для холодної пори року, до яких належить героїня сьогоднішнього огляду WDX Wind-Xtreme Polarwind Kaki, то до списку цих особливостей варто віднести наступні:

  • Поєднання вітрозахисного шару з утеплюючим мікрофлісом.
  • Повітропроникність матеріалу, що забезпечує збереження тепла тіла без накопичення вологи.
  • Антебактеріальна обробка за технологією Sanitized Actifresh, та супротив неприємним запахам.
  • Виготовлення волокна з рецикльованих пластикових пляшок.
  • Основний матеріал: 100% поліестер.

Далі в огляді представлено універсальну пов’язку WDX Wind X-treme Polarwind Kaki, в кольорі Khaki.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

На стендах компанії, про які я вже згадував раніше, продукція WDX Wind X-treme, найчастіше, підвішена на картонних аркушах, лицьова сторона якого демонструє основні переваги універсальних пов’язок цього бренду, а саме: гарний захист від вітру та холоду, використання рецикльованих матеріалів (що зменшує кількість твердого сміття), повітропроникність та бактеріологічну стійкість. Також на лицьовій стороні пакування розміщені рекламні бірки та наліпки з лого виробника та виробників-партнерів.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

На зворотній стороні пакування на вас чекатиме ілюстрована інструкція, яка демонструє можливі способи використання універсальної пов’язки WDX Wind X-treme Polarwind Kaki. Тут маю попередити, що через використання додаткової вставки з мікрофлісу, не всі з зазначених способів будуть притаманні продукту з зимової лінійки Polarwind, проте знати їх вам ніхто не забороняє.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Знявши, універсальну пов’язку з картонного пакування, у вашому розпорядженні опиниться труба з вітрозахисного поліестеру Polarwind довжиною близько 68 см., умовна третина якої (22,5 см.) зайнята секцією з ворсистого мікрофлісу. Використання мікрофлісу — це характерна риса лінійки для холодної пори року, адже присутність ворсистої секції більшої щільності позитивно впливає на термоізоляцію. Демісезонні лінійки такої секції не мають, і націлені, переважно, на захист шиї користувача від вітру, а от WDX Wind X-treme Polarwind Kaki, разом із цим, ще й додатково утримує більше прогрітого повітря біля поверхні тіла.

Ще одна характерна ознака універсальних пов’язок WDX Wind X-treme — це відсутність поздовжніх швів. Так, трубчату форму вони отримують завдяки кільцевому плетінню, завдяки чому пов’язку можна вільно прокручувати на шиї будь-яким бажаним способом, і ви не натрапите на поздовжній шов.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Попри це, в зимових моделях з використанням флісової секції, шви все ж присутні, і їх лише два: один — той, яким флісова секція приєднується до основного вітрозахисного матеріалу, і другий — поздовжній шов на флісі, бо для нього кільцеве плетіння, видно, ще не опанували. Але і ці шви пласкі, і вельми непомітні, та навіть мають певний запас еластичності, подібно до сучасної натільної білизни.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Наявність флісової секції дозволяє вам досягти бажаного ступеня повітропроникності та терморегуляції. В залежності від умов ви можете розміщати на обличчі як вітрозахисний чи утеплюючий шари окремо, або ж комбінувати їх властивості, загортаючи флісову секцію всередину вітрозахисного матеріалу. Така гнучкість дозволить вам ефективно використовувати WDX Wind-Xtreme Polarwind Kaki протягом трьох сезонів, та за різноманітних погодних умов.

Вище я вже згадував, що через наявність флісової секції не всі конфігурації універсальної пов’язки можна буде використовувати, тому зупинюсь на трьох найбільш актуальних для холодної пори року, на мою думку.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Шарф (Neck Gaitor) — відверніть флісову секцію всередину вітрозахисного шару пов’язки, та надіньте її на шию. Таким чином ви отримаєте теплий шарф, що забезпечує найвищий ступінь термоізоляції. Добре підходить для низьких температур, вітряної погоди та високої вологості.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Маска для обличчя (Face Mask) — підніміть шарф на обличчя та натягніть пов’язку на вуха. Добре підходить для сильних вітрів, а також для утеплення вух, коли термоізолюючих властивостей наявного головного убору недостатньо. За потреби, регулюючи ступінь натяжіння матеріалу таким чином можна захистити як лише підборіддя та вуха, губи чи ніс окремо, так і усе обличчя загалом.

Огляд Wind X-treme Polarwind - secretsquirrel.com.ua

Шапка (Patrol Hat) — загорніть флісову вставку всередину, поверніть пов’язку вітрозахисним матеріалом догори, та надіньте на голову. Прокрутіть третину вітрозахисного шару на 180 градусів, аби закрити отвір зверху, та опустіть її вниз. Після цього у вас на голові опиниться легка шапка з трьох шарів: одного флісового та двох вітрозахисних. Таку легку, і водночас теплу шапку, можна використовувати у якості підшоломника, чи самостійного головного убору на випадок раптового похолодання, чи втрати\пошкодження основного.

Як бачите, лише один аксесуар у випадку WDX Wind X-treme Polarwind Kaki, здатен допомогти вам з розв’язанням багатьох проблем з терморегуляцією і захистом шиї, обличчя та голови від негативних погодних факторів у холодну пору року.

Універсальну пов’язку WDX Wind X-treme Polarwind Kaki, представлену у цьому огляді, можна придбати в мережі магазинів gorgany.com.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: