Огляд тента Snugpak All Weather Shelter

Snugpak All Weather Shelter – легкий та універсальний тент від британського виробника туристичного одягу та спорядження.

Сама назва Snugpak All Weather Shelter підкреслює позиціювання цього продукту на будь-яку погоду чотирьох сезонів. І це дійсно так, адже, маючи відповідний рівень навички по створенню укриттів, ви дійсно можете використовувати цей тент як для захисту від сонця влітку, від сильних опадів навесні чи восени, а також для захисту від вітру та снігу зимою. Така гнучкість – це гарний привід обрати тент замість намету, в яких тенти виграють ще й за ваговими показниками. Універсальність Snugpak All Weather Shelter забезпечують ще й наступні конструктивні особливості.

  • Посилені та проклеєні шви.
  • 15 петель для фіксації кілків чи мотузок.
  • 4 металеві люверси на краях.
  • 8 кілків, 4 мотузки та 2 мішки для транспортування в комплекті.
  • Основний матеріал: PU Coated 210T Rip Stop Nylon.
  • Вологостійкість: 2000 мм.
  • Доступні кольори: Olive.
  • Розміри (см.): в складеному стані – 24 х 12 (ширина\висота), в розкладеному стані – 305 х 305 (ширина\висота).
  • Площа: 9,3 м2.
  • Вага: тент – 750 г., повний комплект – 1000 г.

Далі в огляді представлений тент Snugpak All Weather Shelter в єдиному доступному поки що кольорі Olive.

Snugpak All Weather Shelter: пакування - secretsquirrel.com.ua

Пакуванням для Snugpak All Weather Shelter слугує кишеня розмірами 22 х 22 сантиметрів (ширина\висота). Передня стінка чохла виконана з прозорого вінілу, за яким розміщується картонне вкладення з інформацією про основні характеристики та ілюстрації. Задня стінка виконана з сітки чорного кольору. Сітка забезпечує циркуляцію повітря всередині кишені, що буде корисно якщо всередину неї потрапить вологий тент. По трьох сторонах кишені проходить блискавка з двома бігунками. Верхня стінка кишені також має ручку з текстильної стропи для транспортування тенту в складеному стані.

Snugpak All Weather Shelter: комплектація - secretsquirrel.com.ua

Всередині кишені вас чекатимуть тент, великий чохол для транспортування тенту розмірами 19 х 36 сантиметрів (ширина\висота), малий чохол для допоміжних аксесуарів розмірами 15 х 30 сантиметрів (ширина\висота), вісім алюмінієвих кілків і чотири мотузки з пластиковими регуляторами довжини.

Snugpak All Weather Shelter: мотузки - secretsquirrel.com.ua

Мотузки для натягування тенту виконані з паракорду довжиною близько трьох метрів. Один кінець кожного відрізу пропущений крізь три отвори в пластиковій пряжці і зав’язаний вузлом. Регулюючи положення пряжки на мотузці, можна задати йому потрібну довжину і ступінь натяжіння. Думаю, що всім, хто хоч раз встановлював туристичні намети, ця система має бути знайомою.

Snugpak All Weather Shelter: кілки - secretsquirrel.com.ua

Кілки одразу входять до комплекту постачання, тож вам не доведеться шукати їх окремо. Вам доступні вісім алюмінієвих кілків Г-подібної форми довжиною 15 сантиметрів до вигину, та 3 після. Кілки зроблені максимально легкими та підійдуть для використання на відносно м’яких поверхнях. З цієї причини не раджу забивати їх у твердий ґрунт обухом сокири аби навмисне не деформувати їх. Маючи ці кілки вам не треба гаяти час на пошуки та виготовлення простих кілків з гілок, тож маєте можливість зекономити трохи часу зводячи п’ятихвилинне укриття.

Snugpak All Weather Shelter: полотно тента - secretsquirrel.com.ua

Полотно тенту Snugpak All Weather Shelter квадратне, з шириною грані у три метри. Виготовлене воно шляхом діагонального зшивання трьох елементів нейлонового матеріалу 210T з армуванням RipStop, поліуретановим покриттям і захистом від ультрафіолетового випромінювання. При площі у 9,3 м2 цей матеріал важить всього 750 грамів. Разом із тим він забезпечує надійний захист від сонця, опадів, вітру й стійкий до стирання та проколів завдяки використанню армованих волокон. Поліуретанове покриття протидіє просочуванню вологи крізь поверхню матеріалу.

Snugpak All Weather Shelter: обробка швів - secretsquirrel.com.ua

Шви Snugpak All Weather Shelter підгорнуті, прострочені подвійною строчкою ще й додатково проклеєні задля підвищення відштовхувальних властивостей. Тож вони доволі міцні аби витримувати сильне розтягнення, й водночас надійні – аби не пропускати опади.

Snugpak All Weather Shelter: обробка кутів - secretsquirrel.com.ua

Кути Snugpak All Weather Shelter, за звичай, беруть на себе найбільші навантаження, тож їх посилено додатковим шаром основного матеріалу й петлями з текстильної стропи. На кожній грані тенту таких петель виходить по 4 штуки: дві на краях, і ще дві розділяють грань на третини. Поряд з петлями на кутах також присутні металеві люверси діаметром 0,9 сантиметра, куди можна пропустити паракорд, гачки еластичних строп тощо.

Snugpak All Weather Shelter: кнопки - secretsquirrel.com.ua

Збоку, на двох сторонах полотна, знаходяться ще й пластикові кнопки, які дозволяють з’єднати між собою дві протилежні сторони тенту, перетворюючи його тим самим на замкнену трубу довжиною три метри та шириною півтора метри.

Snugpak All Weather Shelter: бівуак з тента - secretsquirrel.com.ua

Кнопки доволі зручно використовувати для створення лежанок на землі у тих випадках, коли довкола відсутні об’єкти, на яких можна було б розтягнути тент. Для цього достатньо з’єднати пари кнопок між собою, підгорнути нижній край Snugpak All Weather Shelter та розмістити всередині килимок. Це, хоча й доволі простий, але достатньо ефективний спосіб зменшити тепловтрати та захистити себе та своє спорядження від раптової негоди та опадів.

Snugpak All Weather Shelter: встановлене укриття з тента - secretsquirrel.com.ua

Загалом, Snugpak All Weather Shelter, як легкий тент квадратної форми, можна використовувати для зведення укриттів різноманітних конфігурацій та з різним ступенем захисту. Про ці конфігурації ми будемо розповідати далі в нашій рубриці присвяченій укриттям.

Тент Snugpak All Weather Shelter, представлений в огляді, доставлявся на замовлення магазином tacticalgear.ua.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *