Огляд пластиру 3M Durapore

3M Durapore – хірургічний пластир медичної лінійки продуктів американської хімічної корпорації 3M.

Ви, певно, чули вислів, що всі пластирі можна поділити на дві групи: ті, що погано клеяться, і ті, що погано відклеюються. Такий стан речей тісно пов’язаний з властивостями адгезивного складу пластиру, та матеріалом полотна, вибраного для його створення. На щастя, існують ще й пластирі 3M, які не входять ні в одну з цих категорій. 3M Durapore – це гарний приклад пластиру, який надійно клеїться і відклеюється тільки тоді, коли це потрібно. Універсальності та функціональності цього пластиру також сприяють наступні особливості:

  • Надійна початкова та тривала фіксація строком до 72 годин.
  • Не містить латексу – не викликає алергічних реакцій.
  • Вентильована поверхня, що зменшує подразнення при тривалому використанні.
  • Легко рветься руками як поперек, так і вздовж.
  • Основний матеріал: армоване полотно 3M Silk-like.

Зазвичай, пластирі 3M постачаються з виробництва коробками для гуртових продажів. Залежно від ширини та довжини одна коробка може містити від 4 до 100 рулонів пластиру 3M Durapore. Оскільки такі об’єми пластиру потрібні обмеженій кількості медичних закладів, дистриб’ютори часто пакують їх в індивідуальне пакування для дрібногуртового та роздрібного розповсюдження.

3M Durapore: пакування

Пакуванням для пластиру 3M Durapore часто слугує звичайний прозорий пакет із застібкою, на якому міститься наліпка з базовою інформацією, яку перенесли із коробки більших розмірів. Тут зазначається код товару, назва, ширина та довжина рулону, дата виробництва та контактні дані виробника і дистриб’ютора.

3M Durapore: варіанти

Всередині пакету на вас чекатиме лише рулон пластиру обраної ширини та довжини. В ході даного огляду ми будемо знайомитися з 3M Durapore на прикладі рулонів шириною в 2,5 та 5 сантиметрів та довжиною 9,1 метра як найбільш універсальними варіантами. Але, залежно від ваших потреб, ви можете обрати собі варіант із наступних:

Код товаруШирина (см.)Довжина (см.)
1538-01,25910
1538-12,5910
1538-25910
1538-37,6910
1538S-12,5137
1538S-25137

В таблиці вище варто звернути увагу на варіанти з кодами 1538S – це рулони зі зменшеною довжиною, так звані Single-Patient Use Rolls. Дослідження довели, що в медичних закладах довжина рулону у 9,1 метра надлишкова для потреб одного хворого. З гігієнічних причин початий пластир також рідко ділиться між кількома хворими. Тож його часто утилізують після першого використання. Зменшення довжини з 9,1 метра до 1,37 дозволяє використати весь рулон для потреб одного хворого в ході лікування, а також зменшує об’єми викинутого пластиру до 85%. Тож можете зупинитися на цих варіантах при комплектації домашньої аптечки та закріпити окремий рулон за кожним з членів родини. В польових умовах стандартні рулони довжиною 9,1 метра будуть більш універсальними та корисними.

3M Durapore: адгезивна поверхня

Поверхня 3M Durapore утворена гладким тканим матеріалом з технологією 3M Silk-like. Вона гладенька на дотик, дуже схожа на шовк, завдяки чому не чіпляється за одяг та елементи оточення. Разом із цим, вона має армуючі поперечні волокна, що робить 3M Durapore міцнішим ніж аналоги. Власне, тому назва пластиру додатково й підкреслює цю міцність. За потреби, із зусиллям пластир можна розірвати руками у поперечному та поздовжньому напрямках. Тож вам не потрібні ножиці, чі інші підручні засоби, для формування пластиру під розмір ушкодження тощо.

Простір між армуючими волокнами, які можна бачити на фото вище, має перфорацію, що дозволяє шкірі під пластиром дихати та відводити надлишкову вологу. Так зменшується подразливість та дискомфорт при тривалому носінні. В складі 3M Durapore відсутній латекс, тож можна не побоюватися розвитку алергічних реакцій на чутливій шкірі. Адгезивний склад поверхні надійно клеїться на сухій та помірно вологій шкірі, та тримається без зміщень до 72 годин.

3M Durapore: застосування

Застосування 3M Durapore знайдеться у широкому спектрі ситуацій від фіксації пов’язок. катетерів, трубок тощо в медичних закладах до стягування країв ран та заклеювання мозолів у польових умовах. Завдяки міцності та гарній фіксації на 3M Durapore можна покластися у складних та відповідальних умовах. Тому він широко застосовується для фіксації положення назогастральних і орогастральних зондів, носових канюлей та ендотрахеальних трубок кисневого обладнання, катетерів та дренажів в хірургії, урології, інтенсивній та післяопераційній терапії.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *