Огляд фляги Bemaxx Active Flask

Active Flask — легка та функціональна термофляга від німецької компанії Bemaxx, що спеціалізується на товарах для фітнесу, активного та здорового способу життя.

Для польових виходів я навмисне шукав одностінну флягу з нержавіючої сталі, аби в ній можна було кип’ятити воду на відкритому полум’ї. Але для повсякденного використання це не так принципово. Плюс інколи навпаки хочеться, щоб улюблені напої зберігали свою температуру якомога довше. В такому випадку одна стінка якісно програє термогорняткам та флягам з двома стінками.

Знайти собі флягу чи термогорнятко зараз не проблема, бо ледь кожна кав’ярня продає їх під своїм брендом. На Bemaxx Active Flask я звернув увагу через багату комплектацію та наступні особливості.

  • Подвійні стінки, ізольовані проміжком вакууму.
  • Утримує напої теплими до 12 годин, і холодними — до 24 год.
  • Три кришки в комплекті.
  • Змінний комплект силіконових кілець-ущільнювачів для боротьби з протіканнями.
  • Не містить бісфеноту (BPA-free) та фталатів (phthalatfree).
  • Основний матеріал: нержавіюча сталь марки 18/8.
  • Доступні кольори: Metallic, Black, Blue.
  • Розміри (см.): 20 х 7,5 (висота\діаметр).
  • Вага (без кришки): 260 г.

Bemaxx Active Flask доступна у двох розмірах: 530 мл. (12 oz) та 930 мл. (31 oz). Далі у огляді демонструється версія міскістю 530 мл. в кольорі Metallic. .Покупцеві до рук вона потрапляє у показній картонній коробці розмірами 10 х 30 х 10 сантиметрів (ширина\висота\глибина).

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

На пакуванні демонструється фляга, та перераховуються її особливості. Збоку інформація дубльована двома мовами: англійською і німецькою. Додатково інформують про строки зберігання, температури вмісту, відсутність бесфінолу, а також радять мити флягу руками, аби вона служила довше. При розмірах термофляги всього у 20 см. х 7,5 см. (висота\діаметр), така габаритна коробка дісталася їй не просто так.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Всередині, окрім Bemaxx Active Flask, на вас чекають ще три кришки і набір змінних силіконових кілець для кожної з них. Умовно кришки з комплекту називаються Standard, Sports та Hot Drinks. До них ми ще повернемося згодом, а поки зосередимося на самій флязі.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Знизу фляга пропонує безшовне з’єднання двох шарів корпусу, харчову нержавіюча сталь марки 18/8, згладжені кути, і лише невелику металеву кришку у дні. Через неї на виробництві з внутрішнього простору викачали повітря, аби фляга мала кращу теплоізоляцію.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Горловина фляги має широкий діаметр у 5,5 см. Вона дозволяє легко наповнювати, спустошувати, а також обслуговувати внутрішню поверхню фляги висотою 18 см. Різьбою на півтора оберти до фляги можна приєднати одну з трьох кришок на вибір. Різьба і її розміри збігаються з флягами Nalgene, тож якщо у вас вже є фляги чи аксесуари від цього виробника — всі вони сумісні з Bemaxx Active Flask.

Щодо кришок з комплекту, то тут у вас є наступний вибір.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Кришка Standard — це звичайна «глуха» кришка з нержавійки на весь діаметр горловини. Матеріал, кути та обробка тут повністю дублюють саму флягу ззовні, а з середини знаходиться пластикова вставка з різьбою. В канавку різьби вставлене силіконове кільце-ущільнювач. Воно щільно прилягає до горловини фляги, тож рідина не має шляху назовні. Щоб не загубити стандартну кришку після відкривання фляги, вона має пластикову петлю, яка накидається на виїмку під різьбою фляги.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Кришка Hot Drinks оптимізована під гарячі напої типу кави чи чаю. Окрім того, що фляга здатна зберігати їх температуру до 12 годин, то дана кришка ще й дозволяє вам не обпікати губи при їх вживанні.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Кришка має вузенький довгастий отвір для потрапляння рідини назовні, і ще менший округлий отвір для потрапляння повітря всередину. Таким чином ви маєте можливість вільно виливати вміст без розхлюпування. Обидва отвори закриваються пластиковим клапаном. Положення клапана фіксується у двох станах: закритому і відкритому на 180 градусів. Також кришка має пластикову дужку шириною 2 см., якою вона фіксується до строп рюкзака чи сумки, підвішується на карабін тощо. Це ще один спосіб не загубити кришку після відкривання.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Кришка Sports, оптимізована для вживання холодних напоїв, температуру яких фляга утримуватиме до 24 годин. На широку горловину фляги накручується пластикова кришка з отвором діаметром 1,7 см. Цей отвір має окрему кришку і різьбу. Обидві різьби мають власні силіконові кільця-ущільнювачі. Додаткове силіконове кільце проходить по зовнішньому діаметру кришки і допомагає відкривати її вологими руками, що вельми доречно під час інтенсивних тренувань, забігів тощо.

Також спортивна кришка має невеликий «хвостик» з отвором розмірами 2,5 х 3 сантиметри (ширина\висота). В нього можна пропустити пальці, стропи чи карабін для утримання фляги під час руху. Щодо руху, то пити з широкої горловини на ходу, відкручуючи кришку Standard не зовсім зручно, тож кришка Sports ефективно розв’язує цю проблему.

Загалом, тривале зберігання температури, якісне виконання і широка комплектація роблять Bemaxx Active Flask гарним кандидатом на роль повсякденної фляги для використання вдома, на роботі, та під час переїздів між цими двома локаціями.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: