Огляд фляги Bemaxx Active Flask

Active Flask — легка та функціональна термофляга від німецької компанії Bemaxx, котра спеціалізується на товарах для фітнесу, активного та здорового способу життя.

Хоча для польових виходів я принципово і шукав одностінну флягу з нержавіючої сталі, аби в ній можна було кип’ятити воду, але на повсякденне використання такий вибір підходить далеко не всім. Плюс до того, багато хто любить, щоб його улюблені напої (кава, чай чи йогурт) зберігали свою температуру якомога довше. Тут одна стінка якісно програє термогорняткам та флягам з двома стінками, і це очевидно. Звісно, знайти собі флягу чи термогорнятко зараз далеко не проблема, адже ледве не кожна кав’ярня продає їх під своїм брендом, але звернути вашу увагу на Bemaxx Active Flask я вирішив переважно через багату комплектацію, яка може задовольнити широке коло користувачів, та наступні особливості.

  • Подвійні стінки, ізольовані проміжком вакууму.
  • Утримує напої теплими до 12 годин, і холодними — до 24 год.
  • Три кришки в комплекті.
  • Змінний комплект силіконових кілець-ущільнювачів для боротьби з протіканнями.
  • Не містить бісфеноту (BPA-free) та фталатів (phthalatfree).
  • Основний матеріал: нержавіюча сталь марки 18/8.
  • Доступні кольори: Metallic, Black, Blue.
  • Розміри: 20 см. х 7,5 см. (висота\діаметр).
  • Вага (без кришки): 260 г.

Далі в огляді представлена фляга Bemaxx Active Flask міскістю 530 мл. в кольорі Metallic.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Покупцеві до рук Bemaxx Active Flask потрапляє у показній картонній коробці розмірами 30 см. х 10 см. х 10 см. (висота\ ширина\глибина), лицьова сторона якої демонструє вміст, та його ключові особливості. Вже тут згадуються і три кришки, що входять до комплекту, і подвійні стінки, і нержавіюча сталь. Бокові стінки, дубльовані двома мовами (англійська та німецька), додатково інформують про строки зберігання температури вмісту, відсутність бесфінолу, а також радять мити флягу руками, аби та служила довше.

При тому, що розміри самої термофляги становлять всього 20 см. х 7,5 см. (висота\діаметр), така габаритна коробка їй дісталася не просто так.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Вся річ у тому, що всередині на вас чекає не лише фляга Bemaxx Active Flask, а ще й три кришки під різноманітні сценарії використання, а також набір змінних силіконових кілець для кожної з них. Тож можете бути певні — користуватися флягою ви цілком зможете протягом кількох років від дати придбання.

Умовно кришки з комплекту називаються Standard, Sports та Hot Drinks. До особливостей їх конструкції та використання ми ще повернемося згодом, а поки зосередимося на самій флязі.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Мушу сказати, що наразі Bemaxx Active Flask доступна у двох розмірах: 530 мл. (12 oz) та 930 мл. (31 oz), тож можна вибрати відповідний до ваших потреб. Але, незалежно від розміру, якість виконання у них однаково висока: безшовне з’єднання двох шарів корпусу, харчова нержавіюча сталь марки 18/8, згладжені кути, і лише невелика металева кришка у дні, яка дозволяла викачати з середини все повітря для ще кращої теплової ізоляції.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Горловина фляги має відносно широкий діаметр у 5,5 см., що дозволяє вельми легко наповнювати, спустошувати, а також обслуговувати внутрішню поверхню фляги висотою близько 18 см. З допомогою різьби на півтора оберти до фляги можна приєднати одну з трьох кришок на вибір. Різьба та розміри горловини, до речі, стандартні, тож якщо у вас уже є певні аксесуари, чи ви б хотіли використати кришки від Bemaxx Active Flask з флягою, скажімо, Nalgene — ви сміливо можете скористатися такою можливістю.

Щодо кришок з комплекту, то тут у вас є наступний вибір.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Кришка Standard від того так і названа, що є звичайнісінькою «глухою» кришкою з нержавійки на весь діаметр горловини. Матеріал, кути та обробка тут повністю дублюють саму флягу зовні, а з середини знаходиться пластикова вставка з різьбою, в канавку якої вставлене силіконове кільце-ущільнювач. З його допомогою при закручуванні кришка щільно прилягає до горловини фляги, а рідині блокується шлях потрапляння назовні.

Аби ви не втратили свою стандартну кришку після зняття з фляги, конструкцією передбачена пластикова петля, яка накидається на виїмку під різьбою фляги. Вельми нагадує спосіб фіксації кришок фляг Nalgene, тож нічого незвичайного.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Кришка Hot Drinks, як зрозуміло із назви, оптимізована під гарячі напої типу кави чи чаю. Окрім того, що фляга здатна зберігати їх температуру до 12 годин, то дана кришка ще й дозволяє вам не обпікати губи при їх вживанні.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Конструкцією кришки передбачений вузенький довгастий отвір для потрапляння рідини назовні, і ще менший округлий отвір для потрапляння повітря всередину. Таким чином ви маєте можливість вільно виливати вміст без розхлюпування, просто нахиливши флягу. Обидва отвори закриваються пластиковим клапаном, положення якого фіксується у двох станах: закритому і відкритому на 180 градусів.

Також кришка має пластикову дужку шириною до 2 см., з допомогою якої кришку можна зафіксувати до строп рюкзака чи сумки, підвісити на карабін тощо. Ще один спосіб не загубити кришку після її зняття.

Огляд фляги Bemaxx Active Flask - secretsquirrel.com.ua

Ну, і найбільш функціональна, на мою думку, кришка — Sports, оптимізована для вживання холодних напоїв, температуру яких фляга утримуватиме до 24 годин. На широку горловину фляги накручується пластикова кришка, в якій зроблений отвір діаметром 1,7 см. з меншою кришкою і різьбою. Обидві різьби мають власні силіконові кільця-ущільнювачі, ще й по одному для заміни. Додаткове силіконове кільце проходить по зовнішньому діаметру кришки і допомагає відкривати її вологими руками, що вельми доречно під час інтенсивних тренувань, забігів тощо.

Також спортивна кришка оснащена невеликим «хвостиком» з отвором розмірами 3 см. х 2,5 см. (висота\ширина) куди також можна пропустити пальці, стропи чи карабін для утримання фляги під час руху. Щодо руху, то пити безпосередньо з широкої горловини, відкручуючи кришку Standard не зовсім зручно, тож кришка Sports з отвором меншого діаметру ефективно розв’язує цю проблему.

MAD

Однажды MAD устал собирать полезную информацию о туризме, выживании и снаряжении в блокноты, записывать цитаты на бумажках, добавлять закладки в сети, и откладывать полезные статьи на потом ... Вот тогда он и решил запустить SECRET SQUIRREL, на страницах которого Вы сейчас находитесь. Что из этого получилось - судить Вам

Читайте также: